κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Απάντηση
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

ρε παιδια επιδη εχασα τις ημερομινιες...το κινιγι ετελιοσεν οξα ενα εσηει ακομα μια κιριακη μηλω για τις περιοχες που ανοιξαν στις 22
sotiris!129

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

4 κυριακες ηταν....τωρα που επερασαν οι πρωτες 4 κυριακες εχει μονο καθημερινες και πανω στες πλατρες ποζιη μερκες αλλο 2 κυριακες νμζ εν σου λαλω τπτ σιουρω επδ ο χαρτης εν μες το αυτοκινητο και βαρκουμε να παω τωρα να δω... αλλα προχτες που τον εκιταξα μιαν μαθκια κατι ετσι θιμουμε!
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

ok ευχαριστω sotiri
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

γεια σας παιδια η φωτο με τις φασσες που σας υποσψεθηκα και μετα η ωραια συνεχεια

IMG_0031 (Small).jpg
σορρυ αλλα εν εχω την φωτο των φασσων της προηγουμενης κυριακης.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

λοιπον παμε στα ωραια τωρα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΙΝ ΚΥΠΡΟ.

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ) 14 ΤΡΙΓΟΝΙΑ ΚΑΙ 2 ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΑ ΕΠΕΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΗΡΤΑΝ ΟΠΩς ΤΗΝ ΡΟΥΚΕΤΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ. ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΝ 12 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΠΕΞΑ ΑΚΟΜΑ 2.

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΔΕΚΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕ 2 ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ. ΤΑ 2 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΠΡΟΛΑΒΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΘΗΣΕΝ ΤΑ :evil: :evil: :evil: :evil:

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΝΙΩΘΩ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΚΑΤΕΨΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΕΝ Τ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΥΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ. ;) ;) ;)

ΣΑΒΒΑΤΟ
IMG_0045 (Small).jpg
ΚΥΡΙΑΚΗ
IMG_0052 (Small).jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε Νικολα μα τι χαρτουτσιες παιζεις ζε ζινες οι φασες εκαμες τες μαβρες ζε γεριμες εχουν που 40 σκαγια? :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από admin »

Μπράβο Νικόλα πάντα τέτοια , πραγματικά αυτές είναι κυνηγετικές εμπειρίες που θα τις θυμάσαι μια ζωή
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: κυνηγετικες εξορμησεις και αποτελεσματα

Δημοσίευση από tracker686 »

nicolas theocharous έγραψε:λοιπον παμε στα ωραια τωρα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΙΝ ΚΥΠΡΟ.

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ) 14 ΤΡΙΓΟΝΙΑ ΚΑΙ 2 ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΑ ΕΠΕΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΗΡΤΑΝ ΟΠΩς ΤΗΝ ΡΟΥΚΕΤΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ. ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΝ 12 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΠΕΞΑ ΑΚΟΜΑ 2.

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΔΕΚΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕ 2 ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ. ΤΑ 2 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΠΡΟΛΑΒΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΘΗΣΕΝ ΤΑ :evil: :evil: :evil: :evil:

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΝΙΩΘΩ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΚΑΤΕΨΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΕΝ Τ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΥΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ. ;) ;) ;)

ΣΑΒΒΑΤΟ
IMG_0045 (Small).jpg[/attach μπορεις να μας πεις ποια περιοχη τα κτυπησες να ρθουμε και εμεις να πεξουμε 2,3 να μας περασει η καψα :D παντως μπραβο σου.... ΚΥΡΙΑΚΗ [attachment=0]IMG_0052 (Small).jpg
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”