Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Απάντηση
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από ninos »

Καπως ετσι ειναι τα πραγματα!!
sotiris!129

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

http://www.youtube.com/watch?v=dsEE853c ... ure=relmfu
δεστε προς την μεση τη κανουν για να μιοσουν τους αριθμους τον αλεπουδον στην αγγλια!
εφχαριστω κιριε περδικη!
sotiris!129

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

προχτες την Τεταρτη ηβραμε μιαν ,εφερμαρε ο σκυλος του παρεα μεσα σε ενα ποταμο εγω απεναντη τυχεα ειδα ολη την φαση και ειχα εφκερεια για βολη αλλα δεν το εκανα γιατι εφοναξεν μου ο παρεας οι οι μεν τον παιξεις!
εμαραζοσα που δεν τον επαιξα να σας πω την αληθκεια ... εβουρισαν την και οι 2 σκυλοι γμτ ο Λακης εκαμε ζε ενα 10λεπτο να στραφει πισω που εγω ελαλουν του παρεα "επρεπε να την παιξουμε επρεπε...¨!!! ο παρεας ελαλε μου "οι ρε τρωει ποντιζες καλα εκαμαμε!!!"
σπιτι μπορει να ειχε μετα που 5 χιλιομετρα που ζιαμε που ειμασταν!!!
εκαμαμε η δεν εκαμαμε καλα ο κατος εν ζιαμε ακομα ...
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑ
EPANIEL POWER
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από mikros »

Ρε Σωτω μου...πας την αδεια σου γραφει αγριογατος????
μεν μου αρκεψετε για θεματα ηθικης και ξερω ΄γω...που την ωρα που το απαγορευει ο νομος,επιδη σε αλλα θεματα ασχετο πως το απαγορευε ο νομος εκαμνετε το(εν μιλω και εν λαλω τπτ συγκεκριμενο...π.χ κατοχη περδικας για εκπεδευση σκυλου , κατοχη αγριου θηραματος)
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ρε Αντρηκο ζεγω τουτα σκευτουμε αλλα παλε μετανιωνω που εν την εκαμα χαλι!
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από Koutsofteros »

Είσαστε σίουροι ότι τούτοι οι κάττοι κάμνουν ζημιά στο θήραμα?
Εν γιεμάτος ο τόπος ποντίκες, που εν πολλά πιο έυκολο να τες πιάσουν, εν στην φύση τους...
Εγώ νομίζω εν παραπάνω καλό που κάμνουν παρά κακό...ή έστω η ζημιά που εννα κάμουν, μπροστά στη λαθροθηρία, τες αλεπούδες τζαι τα κορακοειδή εν μηδαμινή για να ασχοληθούμε μαζί τους, τζαι να κινδυνέψουμε είτε να τιμωρηθούμε, είτε να βάλουμεν τον Περτίκκκην στες τηλεοράσεις..
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: Αγριογατες και οι επιπτωσεις που εχει στο θηραμα

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Το οτι κανουν καποια ζημια ειναι σιγουρο, το ποση ζημια κανουν ομως ειναι που πρεπει να μας πουν. Για μενα προσωπικα και για οσους εχουν σκυλια το ποιο σημαντικο ειναι η ζημια που μπορει να κανουν στα σκυλια μας. Ο γατος οταν βρεθει εγκλωβισμενος απο ενα σκυλλι η πρωτη του αντιδραση ειναι να επιτεθει στο προσωπο του σκυλλου με κινδυνο να του προκαλεσει σοβαρη ζημια στα ματια η στη μυτη. Ειχαμε την εννοια των δολωματων τωρα εννα εχουμε και την εννοια των καττων. Για μενα μια ειναι η λυση αν εβρω καμοια φορα απλα εννεν αναγκη να το πω τζιαι παρακατω ;)
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”