ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Απάντηση
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Φιλε μου εχεις αποδειξεις?? Οταν αναρτησω φοτο που τσιλω λαο η πιανω τον με βερκα τοτε δικαιουσε να πεις αυτα που νομιζεις και μην προσπαθεις να καλυψεις την παρανομια σου με το να κατηγορας αλλους χωρις να εχεις αποδειξεις. Υπερασπισου την θεση σου παρα να κατηγορας οποιο διαφωνει μαζι σου η υποδεικνύει την παρανομια σου. Εμενα με προσβαλει να με κατηγορα καποιος για κατι που δεν εκανα ειδικα οταν αυτος ειναι λαθροθηρας βαση νομου (κατοχη αγριου θηραματος)
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από 'petros' »

ninos έγραψε:Φιλε μου εχεις αποδειξεις?? Οταν αναρτησω φοτο που τσιλω λαο η πιανω τον με βερκα τοτε δικαιουσε να πεις αυτα που νομιζεις και μην προσπαθεις να καλυψεις την παρανομια σου με το να κατηγορας αλλους χωρις να εχεις αποδειξεις. Υπερασπισου την θεση σου παρα να κατηγορας οποιο διαφωνει μαζι σου η υποδεικνύει την παρανομια σου. Εμενα με προσβαλει να με κατηγορα καποιος για κατι που δεν εκανα ειδικα οταν αυτος ειναι λαθροθηρας βαση νομου (κατοχη αγριου θηραματος)
Τελικα φιλε μου δεν παεις καλα :lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

ναι οντως ειναι πολυ αστειο
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από Rai »

Ε ΝΙΝΟ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΤΗΣ?
ΑΝ ΝΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣΕ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΤΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

ρε κοπελια εννα μας πελλανετε? μπορει καποιος βαση νομου να μου πει που ακριβως καμνω λαθος?
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν η κουβεντα που ακουεις
οτι χορεφκω παιζε μου!
ρε κουμπαρε... ο λαος εν λαος ο περτικος εν περτικος ζε η φραγκολινα εν φραγκολινα κυνηγιουνται μονο συνκεκριμενες εποχες ζε thats it οτι επαιξες επαιξες οτι εχαρικες εχαρικες του χρονου πιον... με ματσουκες με αυτοκινητο με μπαζουκα!
εμενα προσοπικα τον καιρο της φασας αν παιξω 1 φασα εν σαμπος ζε παιζω ενα λαο τον καιρο που επιτρεπεται ο λαος, η ιδια χαρα μου καμει και την ιδια ικανοπιιση νιο8ω!
αν παιξω λαο παραζερα Δεν θα νιοθω εικανοπιιση αλλα τυψης με μικρος με μεγαλος λαθροθυρας θελω ναμε! ζε αν σε δω πας το βουνο να παιξεις λαο τωρα εν μπροστα σου που να πιασω την θηρα να ερτει να σε συναξει ζε εσυ εξηγα τους εισαι μιτσις λαθροθηρας!
ατε σατσι! παενε εβρε κανεαν τοπο να παιξεις ζικλες να φκαλεις το αχτι σου ζε αφιστους λαους για του χρονου!
ε Rαι παμε να παρουμε τους σιλους ζε αφιστον να κελαιδα
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Συμφωνω φιλε μου...οτι σου παιζουν χορευκεις!!
Αυτη την στιγμη μιλω για την παρανομια (κατοχη αγριου θηραματος) και εσυ μας λες για τα προσωπικα σου αισθηματα αμαν παιξεις φασσα κτλ

Ειναι παρανομη η κατοχη αγριου θηραματος ναι η οχι? υπαρχει καποιος που μπορει να απαντησει ευθεως??
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ναι ρε φιλε εν παρανομη επιες εσο του πετρου ζε ειδες οτι εχει λαο??? ναι η οχι??? επιες??? σατσι ρε γαμωτο κερατο μου!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

ΕΓΡΑΨΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΑΘΗΚΕ :evil:

ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΕΝ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ
ΕΚΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΕΝ ΚΑΙ ΛΙΓΜΕΝΑ. ΓΙΑΤΙ Η ΖΗΜΙΑ ΕΝ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ, ΕΜΕΙΝΕΝ ΣΟΥ ΜΟΝΙΜΑ
ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΙΝΗΣΗ ΜΙΑΣ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΩΣ, ΜΕ ΜΑΤΣΟΥΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΝ ΦΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΟΧΗ ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΑΓΡΙΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ.

ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ.....ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΜΗ, ΕΣΚΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΘΡΑΣΥΤΗΤΑ.....ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ, ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗΣ......ΑΝ ΤΑ ΕΣΙΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.....ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟς ΕΝΝΑ ΕΡΤΕΙ ΠΙΣΩ ΜΙΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΕΝΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΤΖΙΕΛΛΙ.....

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΡΑΦΟΙ ΝΟΜΟΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ........ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟΓΡΑΨΕΙ.....

Αυτα που πινεις, δεν θα σου φερουν σημασια.........αμνησια, και νιρβανα θα σου φερουν και κοιταξε το καλυτερα........τυλαχιστον πινε τα πριν να ληξουν, να σου περνα για λλιον τζιε υστερις παλε.........

Αν δεν εχεις κατι να καμεις, παενε συναξε μαππουρους, και κανεναν αγρελλι.......αλλα πιασε πρωτα αδεια ααα.....διοτι αποτελουν προιον της φυσικης χλωριδας και απαγορευετε η κατοχη τους..........
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

να σου το καμω ακομα πιο λιανα περκει το καταλαβεις!!!
ε Πετρο ποσους λαους επαιξες φετος εσυ οχι ο ζιρις σου ο αρφος ζε ζε ξερω εγω? 8-10-12??? εχεις αναγκι να πιαεις το βρομολαουι 20 γρ με τα αντερα???
να σου απαντισω εγω που εν μες την λογικη η απαντηση ρε Νινο ΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δεν το εχει αναγκι το παλιολαουι που να μεινει μαυρο ζε σκοτεινο!!!
αν το ξαπολα ζιαμε μολεις το ξεγενα τη ηταν να γινει???? εσυ που εισαι ο πασλααρης πεμου τη ηταν να γινει???
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”