ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ναι αλλα...στο αρθρο 28376289349829 του κωδικα 98769876

VERY BIG PRIKTIS!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Δηλαδη υπαρχει παρανομια αξια επιβραβευσης?

Σωτηρακη δεν χρειαζεται να παω σπιτι του πετρου αφου ο ιδιος το παραδεχεται
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ναι ζε το α8ρο ρε νινο λαλει να μεν κατεχεις κα8ολου 8ηραμα μεχρι 1-2 μηνες μετα το κυνηγι, δηλαδη εγω αν κατσω να φαω το θηραμα που επαιξα ως τωρα γιατι βαση νομου εν ειμαι καλιμενος τοτε εν να φκαλω πουπουλα :lol:
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν μου απαντησες ομως αν ο Πετρος που εγω δεν ξερω προσοπικα, αφινε το λαουι ελευθερω ζινη την ωρα τη α εγινετουν??
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Εννα σου τα πω ποψε που εννα σχολασω.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Ναι φιλε μου αν εισαι νομιμος κυνηγος πρεπει να μην εχεις θηραμα στο ψηγειο οπως λεει ο νομος εκτος και αν τηρουμε τους νομους που μας συμφερει. Πρεπει να τηρουμε ολους τους νομους για να παμε μπροστα...συμφωνητε??
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ρε φιλε απαντα μου τη θα εγινετουν το λαουι αν το εξαπολα ζιαμε ο πετρος?
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Θα ηταν νεκρο. Τωρα θελω να μου απαντησεις εσυ?
Εαν το λαουι αφεθει ελευθερο χωρις κανενα κτηνιατρικο ελεγχο και καθολου παραξενο κολλησει καποια αθενεια την οποια πηρε απο κατοικιδια η απο οτιδηποτε αλλο και γινει φορεας και το αφησεις σε 1 βουνο....Τι θα απογινουν οι υπολοιποι λαγοι της περιοχης?

Ειναι πιο σωστο να επεμβαινουμε στη φυση χωρις καμια εξουσοδοτηση και με την ασχετοσυνη μας να καταστρεφουμε ολοκληρη περιοχη η να αφηνουμε την φυση να αναλμβανει και να γινετε αυτο που οριζει η φυση??

Καλυτερα 1 λαουι 20γρ ψοφησμενο παρα ολοκληρη περιοχη καταστραμενη!!
sotiris!129

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ασχετοσινη ειπες! (κρατα το τουτο)
και σου εξηγω...ο λαος εν που τα πιο εβεσθιτα ζωα... εκολισε μια αροστια οπως ειπες και εσυ παιθανισκει αμεσος! ζε ζινος ζε οσοι εν γιρον του! συνφονεις? συνφονεις αφου εσυ το ειπες!
ποσες πυθανοτιτες εχει ενα λαουι 7 μερον να κολληση κατι ζε να μεν παιθανει μεσα σε 1 μερα? καμια!!!
δαμε λαγοι μεγαλοι ζε μεσα σε μια μερα παιθανισκουν αμαν κολισουν κατι ατε το πολλι 2!
αρα αφιστες κτηνιατρικες σου γνομευσης! το πρωτο που θα παιθανισκε θα ηταν ζινο αν εκολαν κατι!
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ

Δημοσίευση από ninos »

Εισαι κτηνιατρος? Προς πληροφορια σου ολοι οι λαγοι που απελευθερωνονται εξεταζονται απο τις κρατικες κτηνιατρικες υπηρεσιες. Φυσικα αν θελεις πιαστους ενημερωστους οτι δεν εχουν τιποτα οι λαγοι που την στιγμη που ειναι ζωντανοι για να μην μπαινουν στον κοπο οι ανθρωποι να εξεταζουν τα ζωα και να τα ταλαιπωρουν. Φιλε μου μιλας επιπολαια...θα επρεπε να απαιτουμε καλητερο κτηνιατρικο ελεγχο και οχι να λεμε ξαπολα το λαουι αφου ειναι ακομα ζωντανο δεν εχει τιποτε...τελικα η ασχετοσυνη καλα κραταει
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”