Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Απάντηση

Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Kυνηγι
22
73%
η εκπαιδευτικα?
8
27%
 
Σύνολο ψήφων: 30

Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

english setter έγραψε:παιδιά να σας πω πως το βλέπω εγώ ,
είναι ακριβώς όπως μια ποδοσφαιρική ομάδα που κάνει προετοιμασία πριν ξεκινήσει το πρωτάθλημα , ένας οπαδός που θα πάει να παρακολούθηση ένα φιλικό τις ομάδας του θα είναι το ίδιο αγχωμένος με ένα επίσημο παιχνίδι ? σίγουρα όχι
πιστεύω ότι αυτό ήθελε να μας πει ο φίλος λαγομανεια αλλα δεν μας ξεκαθάρισε πιο από τα δυο προτιμά τελικά :D
μετά από μια αποτυχημένη εξόρμηση προσωπικά για το μονο που αγχώνομαι και λυπούμαι είναι γιατί τα σκυλιά μου δεν ήρθαν σε επαφή με κάποιο θηράματα μετά από ώρες ερευνας και όχι γιατί δεν έπαιξα τίποτε
έτσι και αλλιώς δεν τρώω τίποτε εκτος από κάτι που είναι απαγορευμένο :D
Ετσι. Τα εκπεδευτικα ειναι μια προετοιμασια που τζιαι μενα αρεσκει μου ερκεσαι κοντα με τα σκυλια μαθενεις τα και μαθενουν σε καλυτερα. Και η φυσικη εξελιξη των εκπαιδευτικων ειναι το Κυνηγι! Εκει που η αδρεναλινη ανεβενει. Ξερουμε οτι δεν παμε για κρεατοσυλλογη αλλα το κυνηγι σου δινει καποια αισθηματα διαφορετικα απο τα εκπεδευτικα. Κανονικα αυτη η συζητηση δεν επρεπε να την καμουμε γιατι εν μες τα αυτονοητα. Και δεν συγκρινονται τα 2 πραγματα.

Επισης φιλε english setter εν κριμα να μεν τρωεις τιποτε...! Εν γινετε.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από HUNTER »

english setter έγραψε:
Breda Pegaso έγραψε:
Επισης φιλε english setter εν κριμα να μεν τρωεις τιποτε...! Εν γινετε.
εν τζιαι με το ζόρι , αφούν εν μου αρεσκουν τα γέριμα :D όμως εν πάει τίποτε χαμένο , έχω πολούς γύρο μου που περιμενουν όπως τους γυπες :D τις περισσότερες φορες περιμένουν όμως :D

e panai. fere tse lia poda
Άβαταρ μέλους
nik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011, 17:54

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από nik »

Το κυνήγι είναι η κορύφωση και το σκοτωμένο θήραμα η ανταμοιβή των σκυλιών για την εργασία τους και τους κόπους μας...

Εγώ απολαμβάνω Τα εκπαιδευτικά λόγω του οτι έχω την δυνατότητα να τραβάω (και να βλέπω μετά βέβαια) με την camera όλη την διαδικασία της ιχνηλασίας... Τα video μετά όταν κάθομαι στο σπίτι και τα βλέπω είναι εκπληκτικά... Βλέπεις πράγματα που δεν τα πρόσεξες την ώρα που ήσουν εκεί... Full HD Camera με αντίστοιχη τηλεόραση -> απίστευτη απόλαυση.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από marinos.a »

nik έγραψε: Τα video μετά όταν κάθομαι στο σπίτι και τα βλέπω είναι εκπληκτικά... Βλέπεις πράγματα που δεν τα πρόσεξες την ώρα που ήσουν εκεί... Full HD Camera με αντίστοιχη τηλεόραση -> απίστευτη απόλαυση.
Σωστός
Si vis pacem, para bellum
Omonoia99
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2011, 15:49

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από Omonoia99 »

nik έγραψε:Το κυνήγι είναι η κορύφωση και το σκοτωμένο θήραμα η ανταμοιβή των σκυλιών για την εργασία τους και τους κόπους μας...

Εγώ απολαμβάνω Τα εκπαιδευτικά λόγω του οτι έχω την δυνατότητα να τραβάω (και να βλέπω μετά βέβαια) με την camera όλη την διαδικασία της ιχνηλασίας... Τα video μετά όταν κάθομαι στο σπίτι και τα βλέπω είναι εκπληκτικά... Βλέπεις πράγματα που δεν τα πρόσεξες την ώρα που ήσουν εκεί... Full HD Camera με αντίστοιχη τηλεόραση -> απίστευτη απόλαυση.
Βαλε κανα videoui να δουμε καλο :)
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από GiorgosT »

nik έγραψε:Το κυνήγι είναι η κορύφωση και το σκοτωμένο θήραμα η ανταμοιβή των σκυλιών για την εργασία τους και τους κόπους μας...

Εγώ απολαμβάνω Τα εκπαιδευτικά λόγω του οτι έχω την δυνατότητα να τραβάω (και να βλέπω μετά βέβαια) με την camera όλη την διαδικασία της ιχνηλασίας... Τα video μετά όταν κάθομαι στο σπίτι και τα βλέπω είναι εκπληκτικά... Βλέπεις πράγματα που δεν τα πρόσεξες την ώρα που ήσουν εκεί... Full HD Camera με αντίστοιχη τηλεόραση -> απίστευτη απόλαυση.
περιμενουμε λινκ στο εσισωληνα
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από lagomania »

ρε κοπελια καποιες φορες αλλα εννοουμε και αλλα καταλαβαινεται που τα γραφωμενα εννοω εχει και το κυνηγι τα πλεονεχτηκατα του απλα εγω προτιμο τα εκπαιδευτικα και ο φιλος Ραι μα προσεχει νακκον τα λογια του για να μεν εχουμε προβληματα ;) ο κ.Αριστος εκαλυψεν την θεση μου με την απαντηση του :)
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Τι προτιματε κυνηγι η εκπαιδευτικα..........?

Δημοσίευση από 'petros' »

To εκπαιδευτικο εχει αλλη χαρη τζαι το κυνηγι εχει αλλη χαρη!Εν νομιζω να μπορουμε να τα συγκρινουμε

Το κυνήγι είναι η κορύφωση και το σκοτωμένο θήραμα η ανταμοιβή των σκυλιών για την εργασία τους και τους κόπους μας...


Συμφωνω και με τους 2
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”