ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Δημοσίευση από lagomania »

Καλησπερα κοπελια επειδη την αλλη τεταρτη οι παρεες μου εν θα μπορουν να ερτουν να παμε για κυνηγι εγω εν χανω εξορμηση :) ειδικα τωρα που εσασε ο καιρος και εχει και υγρασιες :) θελω παρεα να παμε μαζι επαρχια Παφου κατα προτημησι αλλα αν εχει και αλλου παω εν εχω προβλημα και μεσα στις φολες να παμε εν εχει προβλημα εχω τους φιμωτρα :D να παμε για την παρεα το χαβαλε και αν εβρουμε και μαλαη του λαου κατα 99% εν να τον σηκωσουμε τα σκυλια βαλω τα εγω 3 στο αριθμο :)
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Δημοσίευση από miky55 »

lagomania έγραψε:Καλησπερα κοπελια επειδη την αλλη τεταρτη οι παρεες μου εν θα μπορουν να ερτουν να παμε για κυνηγι εγω εν χανω εξορμηση :) ειδικα τωρα που εσασε ο καιρος και εχει και υγρασιες :) θελω παρεα να παμε μαζι επαρχια Παφου κατα προτημησι αλλα αν εχει και αλλου παω εν εχω προβλημα και μεσα στις φολες να παμε εν εχει προβλημα εχω τους φιμωτρα :D να παμε για την παρεα το χαβαλε και αν εβρουμε και μαλαη του λαου κατα 99% εν να τον σηκωσουμε τα σκυλια βαλω τα εγω 3 στο αριθμο :)
φιλε λαγομανια με τα φιμωτρα δεν προσεξες αν εκοψαν λιγο τα σκυλια απο θεμα αντοχων εννοω;εγω προσεξα αυτο στα δικα μου.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Δημοσίευση από AU-79 »

Εσχει καμια βατουρα σιουρη??? :D
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Δημοσίευση από lagomania »

φιλε miky τους κοβει αντοχη αρκετη αλλα κυνηγουν ανετα 3-4 ωρες μετα τους τα βγαζω και τα σκυλια τα δινω με ενα λουρι πανω σε κανενα δεντρο και τους βαζω νερο κτλ οσπου να φαμε κτλ εγω τις πρωτες φορες πυο τους τα εβαζα κυνηγουσαν 1 ωρα το πολυ αλλα τωρα τα συνηθησαν νομιζω και δεν κουραζονται και τοσο ευκολα γιατι μπορουν να βγαλουν την γλωσσα τους μεσα στο φιμωτρο αλλα οχι εξω απο αυτο ετσι ξεκουραζονται .
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Δημοσίευση από lagomania »

AU-79 έγραψε:Εσχει καμια βατουρα σιουρη??? :D

ελα να κοιταξουμε την Τεταρτη
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”