ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Απάντηση
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από Costas_ »

Καλά ρε Σώτηρη μου τούτα τα πράματα συμβαίνουν. Ειδικά όταν βλέπεις που την αρχή τον τρόπο που ο άλλος σκοπεύει να αντιμετωπίσει την όλη κατάσταση - επίε και επάρκαρε μπροστά σου κτλ κτλ, τότε πρέπει να φέφκεις. Διότι άτε εσηκώστηκε ο λαός μπροστά του μεταξύ σας - εν να του την τραβήσει φαντάζομαι, και μη κακον, αλλά εν ξέρεις ποτέ να σου βάλει κ εσενα κανένα δκιό σκάγια -οπόταν - άστον τζαμέ κουμπάρε και έχει και θεό και βλέπει.

Που την άλλη, την τελευταία φορά, η αλήθεια να λέγεται, και μπράβο σου που λαλείς την, εν οι σκύλλοι τους που τον εφκάλαν - οπόταν ρε φίλε εν λογικό να έρτουν κ τούτοι τζαμέ. Θέλω να σου πώ ότι σε έτσι καταστάσεις εν νάκκον δυσκολο να πείς ποιος εν να πάει και ποιος να κόψει πίσω. Εφκαλες τον εσύ παλιά εφκάλαν τον τούτοι προχτές, επιες εσύ πρώτος - ενεκατώθηκετε που μές τα σκοτεινα, ο Λαός κοπέλλια εχάθην!!! οι εν πελλός να κάτσει τζαμέ να ξημερώσει!!!
sotiris!129

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ο λαος ηταν ζιαμε, αφου εκραταν μαλαι ο σκυλος μου και μετα εκατεβικαν κατω οι κοπροι τους επιαν να μουνταριστουν αρκεπσαν ζινοι εφοναζαν τους να παν κοντα τους ,,, ξερεις επικρατισε ενα χαος ζιαμε για 2-3 λεπτα που λαλεις ζεσυ μπορει να φιεν ζε να μεν επιραμε χαπαρι!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από KINIGOSS »

PRO755 έγραψε:Φιλοι μου,

Το πιο κατω αρθρο το γραφω για να μαθετε ολοι τι ανθρωπακια κυκλοφορουν αναμεσα μας,

Χθες η παρεα μας πηγε για κυνηγι για οσους γνωριζουν στην περιοχη του Διποταμου.

Ξεκινησαμε ομορφα-ωραια την παγανια μας και ισως για πρωτη φορα φετος ειδα ολα τα σκυλια μας να δουλευουν με τοσο παθος.

Οι κυνηγοι στην περιοχη ηταν ελαχιστοι και εκτος απο εμας που περπατουσαμε ειχε αλλα 3-4 ατομα που καθονταν στις αντιπυρικες για καμια τζικλα και κανενα πουλλουι.

Η μερα ηταν τελεια και οι σκυλλοι δεν αργησαν να βρουν την μαλαη του πρωτου λαγου, ο οποιος για να γλυτωσει επροσηκωθηκε 50 μετρα και δεν μπορεσαμε να του βαλουμε ουτε καλλιτζια.

Επειδη ειχαμε καλο οπτικο πεδιο, τον ειδαμε που μπηκε μεσα σε μια ποταμοσια και αποφασησαμε με τον πατερα μου να παμε γρηγορα πισω του για να τον πιεσουμε και να βγει πανω στους 2 που προσεχαν πιο ψηλα.

Μολις ξεκινησαμε για να μπουμε στην ποταμοσια ενας αλλος λαγος εφυγε πισω μας και εκαμε προς τα κατω για να περασει απεναντι απο εμενα και τον πατερα μου στα 30-40 μετρα.

Εμεις ειχαμε χρονο και εβαλαμε ΒΒ, η αποσταση ηταν μεσα στη βολη, πρωτα ο λαγος επερασε απο μπροστα μου ομως λογω αποστασης δεν εκανα καλη προσκοπευση και τα σκαγια επεφταν πισω του. Μετα επερασε μπροστα απο τον πατερα μου ο οποιος τον περιμενε σε ενα καθαροτοπι γυρω στα 30 μετρα, μολις του την επατησε ο λαγος επηγε τρυφτος με τα ριμς και εγυρε στην πισω πλευρα της ραχης.

Εμεις ετρεξαμε προς τα κατω και επροσπερασαμε το λαγο που δεν μπροσουσε πλεον να τρεξει, για να τον αντικοψουμε μεσα στην ποταμοσια.

Τοτε κυριες και κυριοι, ενα ελεηνο ανθρωποειδες τετραποδο (γαρος), που ακουσε τους σκυλλους που καταδιωκαν το λαγο, αφησε το ποστο του που καθοταν ολο το πρωι, ετρεξε λιγο πιο χαμηλα και πυροβολησε το λαγο που σερνοταν απο αποσταση τουλαχιστο 70 μετρων με χαρτουτσια για τζικλες!!!!!!!!

Επειδη εμεις ηταν δυσκολο να κατεβουμε γρηγορα κατω, το τυπακι εστηλε τον γιο του 12-13 χρονων που του μαθαινει τα μυστηκα του κυνηγιου, για να μαζεψει το λαγο.

Ωσπου να φτασουμε εκει ο σουπερ σκοπευτης αρχισε να ξιντεριζει το λαγο και περιττο να σας πω οτι ο λαγος ηταν κατασπασμενος και η δεξια του πλευρα ηταν γεματη τρυπες απο την ΒΒ. Σουροτηρι σκετο.

Οταν δε επηγαμε στο σημειο που τον επυροβολησε ο πατερας μου, ουτε λοττα να εσφαζες, ποταμος το αιμα.

Ο βορτος ομως δεν εκαταλαβαινε τιποτε.

Καμετε χαζι οτι σιγουρα θα πηγε σπιτι και θα ειπε στην γυναικουλα του οτι επαιξε λαγο. Ετηληξε τον λαγο και εκαμε ολοκληρο γυρο 2 χιλιομετρα για να παει στο κοκκινο mıtsubıshı διπλοκαμπινο που εχει για να μην περασει απο κοντα μας.

Γι αυτο σας λεω προσεχετε γιατι αναμεσα μας υπαρχουν πολυ καλοι σκοπευτες που παιζουν τους λαγους σε αποστασεις δυο-τριων χιλιομετρων.

Το μονο που λυπουμε ειναι οτι τουτοι οι ΚΛΕΦΤΕΣ περνουν και τα κοπελουθκια τους μαζι για να τους μαθαινουν τα μυστικα για να μην ξηληφτει η ρατσα τους. Να μας ζησουν.
διστυχως ακουμε σιχνα τετιες ιστοριες
το θεμα ειναι να διχνουμε εμεις που εχουμε σκυλια ανωτεροτητα κοπελια,εμεις θεου θελοντος θα βγαλουμε και θα κτηπησουμε αλλους λαγους ,αυτοι που κλεβουν μια ζωη θα πασκιζουν να βρουν να κλεψουν.και σιγα σιγα ο κοσμος τους καταλαμβεννει ,ξερω εγω ενα ατομο στις περιοχες μου που ειναι απο αυτους τους κλεφτες ,αυτος μπορει να νομιζει πως ειναι κυνηγος και να πενεβετε αλλα ο κοσμος ολος τον κοροιδευει. :lol: Δεν σικωννει καβγαδες κανενα θηραμα.
Browning ultra
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2011, 20:24

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από Browning ultra »

Εγώ συνφωνώ με τον KINIGOSS εμείς να δείξουμε ανωτερότητα τζαι τούτοι που κλέφτουν άιστουσ να λαόνουνται.Τούτοι γιρέφκουν τόπους με πολλούς κινηγούς πέρκει τζαι έβρει εφκαιρία να κλέψει κανένα λαό. Τζαι πως κλέφτουν λαούς έχει καμιά αξία :?: (απανταται μου εδώ).Εγώ κατα την άποψη κλέφτουν για να λαλούν ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΠΕΞΑ ΛΑΟ!!!!!!!!!
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από ttoppouzis »

ontos kopelia iparxoum anthropouthkia me adia tou kinigiou kai lew to etsi dioti kinigoi enen tsinos pou exei tin adia alla tsinos pou ton trava to kinigi...
etixe mou kai emena imoun me ton jiri mou mitsis stes tsikles kai an thimoume kala o kirios itan kai tis ipiresias...
pou na tes shezei koma o garos
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ !!!!

Δημοσίευση από marios10 »

ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΥΤΟΙ ΓΑΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...ΑΥΤΟΙ ΠΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝΤΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ....ΕΜΕΝΑ ΕΤΥΧΕΝ Μ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΝΟΓΕΙΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ Μ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΑΓΟ Η ΣΚΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΜ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ KAI O ΛΑΟΣ ΠΛΕΒΡΙΖΕΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕΝ ΕΠΕΙΕΝ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΜΜ ΣΙΡΝΕΙ 2 ΧΑΡΤΟΥΤΖΙΕΣ ΠΟΥ ΤΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ....ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΟΥ ΤΥΧΗ ΙΔΕΝ ΤΟΝ Ο ΘΕΙΟΣ Μ ΚΑΙ ΛΑΛΕΙ Τ ΡΕ ΕΝ ΑΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΣΟΥ ΑΝ ΧΑΝΑΕΡΤΕΙΣ ΤΖΙΝΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΓΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΥΣΤΗΣ... :P :P
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”