Φυσίγγια για τραχήλες

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Φυσίγγια για τραχήλες

Δημοσίευση από vti-chris »

Υπάρχουν Mellior διασποράς 7ευρό το πακέτο σε 32γρ. με σκάϊ μέχρι 11.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Φυσίγγια για τραχήλες

Δημοσίευση από Laurona »

vti-chris έγραψε:Υπάρχουν Mellior διασποράς 7ευρό το πακέτο σε 32γρ. με σκάϊ μέχρι 11.

Καλημερα

Αυτη ακριβως εννοω, απολογουμαι, ειπα ταππα λογω βιασυνης, ειναι διασπορας 32 γρ, διαφανες πλαστικο, νο 11,

Το μονο φυσιγγι που με εκανε να φκαλω τες κιλλερ τες 32 διασπορας νο 12 απο το οπλο.

Φιλος που του τες συστησα δεν εμεινε καθολου ευχαριστημενος, εγω παλι, και καλοκαιρι και χειμωνα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Ιδιο φυσιγγι και στα ορτυκια και στις τσικλες για πρωτη βολη.

Προσωπικα κανω μια κασια, με rc 2 28 gr - 6 πακεττα και 4 πακεττα μελιορ 32 διασπορας και ειμαι καλυμενος, και οικονομικα, και σε ολους τους καιρους .

ΜΙΛΩ για ΕΜΕΝΑ παντα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Φυσίγγια για τραχήλες

Δημοσίευση από vti-chris »

Την RC σε 9.5??

Βασικά παίζω σκοπευτήριο πάντα Melior 9 και θα τις έριχνα και στο κυνήγι αν υπήρχαν αλλά δυστυχώς.
Πολύ γρήγορα φυσίγγια και από τα πιο οικονομικά!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”