Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από lagomania »

επεξαμε 2 λαγους εμεις δυστυχως λαουθκιες με λαουθκια μες την κοιλια τους και οι δυο και 2 αρκοκατους καμνουν πολυ ζημια οι γεριμοι τρωσιν τα αυγα τουν πουλιων τα λαουθκια κτλ
Max
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011, 12:15

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από Max »

Πολυ καλή μέρα σήμερα. 1 λαγός από τους 3 που βγάλαμε. Άτε και από χρόνου. Ο λαγός ευτυχώς αρσενικός.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από miky55 »

marinos.a έγραψε:Μια φραγκολινα, δυο μπεκατσίνια ενα μαυροπουλο μια τσίκλα ο σημερινός απολογισμός απο εμενα και τον συναγωνιστή.

Εικόνα
ΕΙΔΕΣ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΕ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ.
Takic
Full Member
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 07:53

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από Takic »

Nikos έγραψε:Το λοιπόν κοπέλια εκαμα σήμερα κατι ωραία καλίτζια, νομίζω ότι πόψε εννα τα βλέπω εφιάλτες...Στον μονάδικό πέρτικο που είδα σήμερα και σε μια βελουδομάτα, ακομα εν το χωνέφκω αλλά ετσι είναι....αμα σιασιάρεις...
Το απόγευμα ίσως εξιλεωθώ....
Φίλε Νίκο εγω να δεις τι επαθα σήμερα. Καταρχήν σαν παρένθεση η φετινή ήταν μέχρι σήμερα απο τις καλύτερες χρονιές που έιχα εγω κ η παρέα. Πρωσοπικά μέχρι σήμερα είχα 12/15 φραγκολίνες οι 11 με scatter35gr 7 no. Χθες γορασα ακόμα 1 πακέτο των 10.
Το λοιπόν, σήμερα περιοχή Φιλούσας(ίσως επειδή κατέβηκε ο Διαρίζος) 5 φραγκολίνες κ 4 ορτύκια φερμαριστά από τα 2 μέτρα. Όλες οι βολές μου 10-15 μέτρα- Αποτελεσμά 0/9. Δεν το χωνεύω. Σαν να έριχνα άλας ούτε συγκινούνταν τα πουλιά. Ευτυχώς τις 3 τις πήραν οι συντρόφοι. Και διερωτόμαι τωρα. Εγώ φταίω ή τα φυσίγγια; Σίγουρα εγώ να δεις εφιάλτες που θα βλέπω:) Τέλος πάντων θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με ΥΓΕΙΑ.
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από antonispointer »

ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΚΟΜΕΝΩΣ ΣΙΜΕΡΑ 2 ΣΙΕΠΕΘΚΙΕΣ ΤΖΙΕ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΗΤΑΝ ΟΜΙΧΛΗ ΠΟΛΛΗ ΗΛΙΟΣ ΤΙΠΟΤΕ ΕΒΡΕΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΠΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΞΟΥΜΕ ΜΙΑΝ ΦΙΝΑ ΠΟΥ ΕΚΙΝΙΓΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΤΙΚΟΥΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΟΣ ΕΚΑΜΕΜΟΥ ΠΟΛΛΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από Nikos »

Takic έγραψε:
Nikos έγραψε:Το λοιπόν κοπέλια εκαμα σήμερα κατι ωραία καλίτζια, νομίζω ότι πόψε εννα τα βλέπω εφιάλτες...Στον μονάδικό πέρτικο που είδα σήμερα και σε μια βελουδομάτα, ακομα εν το χωνέφκω αλλά ετσι είναι....αμα σιασιάρεις...
Το απόγευμα ίσως εξιλεωθώ....
Φίλε Νίκο εγω να δεις τι επαθα σήμερα. Καταρχήν σαν παρένθεση η φετινή ήταν μέχρι σήμερα απο τις καλύτερες χρονιές που έιχα εγω κ η παρέα. Πρωσοπικά μέχρι σήμερα είχα 12/15 φραγκολίνες οι 11 με scatter35gr 7 no. Χθες γορασα ακόμα 1 πακέτο των 10.
Το λοιπόν, σήμερα περιοχή Φιλούσας(ίσως επειδή κατέβηκε ο Διαρίζος) 5 φραγκολίνες κ 4 ορτύκια φερμαριστά από τα 2 μέτρα. Όλες οι βολές μου 10-15 μέτρα- Αποτελεσμά 0/9. Δεν το χωνεύω. Σαν να έριχνα άλας ούτε συγκινούνταν τα πουλιά. Ευτυχώς τις 3 τις πήραν οι συντρόφοι. Και διερωτόμαι τωρα. Εγώ φταίω ή τα φυσίγγια; Σίγουρα εγώ να δεις εφιάλτες που θα βλέπω:) Τέλος πάντων θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με ΥΓΕΙΑ.
Δυστυχώς όπως και σε μένα δεν ήταν η μέρα σου φίλε...Αλλά υγεία :) :D :D οι εφιαλτες βέβαια θα ειναι εφιάλτες αλλά ετσι πανω στα τελευταια με τα καλιτζια μας ίσως αναπαραχθουν περισσότερα περδίκια για του χρόνου :!: :!: :D Καλή χρονια σε όλους!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από Anthimos »

miky55 έγραψε:
marinos.a έγραψε:Μια φραγκολινα, δυο μπεκατσίνια ενα μαυροπουλο μια τσίκλα ο σημερινός απολογισμός απο εμενα και τον συναγωνιστή.

Εικόνα
ΕΙΔΕΣ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΕ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ.

Ατε κυριε Μιχαλη έγινε και ο κοντοχωριανος σου φραγκολινάς!!
Μανα μου, μανα μου........ αλοπως εν μες τα γονιδια σας η φραγκολινα :lol: :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΝΘΙΜΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΕΙ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΡΙΖΟ ΑΠΟΚΤΑ ΤΟ ΓΟΝΙΔΙΟ :lol: ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΣΕ ΕΠΟΤΙΣΕ Ο ΑΝΘΙΜΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΕ ΧΩΡΙΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΣ ΦΟΤΟ ΣΟΥ. ;)
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από πανικος »

ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΩΡΑΙΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤO WINCHESTER ΜΟΥ
ΕΠΙΑΣΑ 11 ΤΖΙΚΛΟΥΕς ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 9.30 ΗΡΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ 3.00 ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Αποτελεσματα κυνηγιου 2011-12

Δημοσίευση από Phinix »

Εισαι πολλα καλα φιλε με 11 ειδικα ετσι καιρους

τι περιοχη επιες?

εμεις δαμε γραφειο παστα καρβουνα - οσπου ναρτει η Κυριακη
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”