ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από Chris B725 »

Χαιρετίζω την παρέα !!!

Εκοντέψαν οι μέρες για το ενδημικό !!! ;)

Ώρα να ζεσταθούμε λίγο !!! :D :D

Δύο φιλμάκια περσινά την περίοδο της τζίκλας από περδίκια που ελπίζουμε να ζευγάρωσαν και να δεκαπλασιάστηκαν !!! Ας ελπίσουμε για πολλές τέτοιες φάσεις φέτος να χαρούμε το χόμπυ μας !!! :D :D



I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Με λυπη παρατηρω οτι για πρωτη φορα το φορουμ ειναι τοσο μουδιασμενο . εγειναν τοσες ωραιες συτησης αλλες χρονιες ετσι μερες , 2 μερες πριν το κυνηγι και επικρατει μια σιγη. κριμα. χαθηκαν πολλα στο βωμο του κυπριακου γιναθκιου.
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Συμφωνω μαζι σ..αλλες φορες δεν προλαβαινες να διαβασεις οσα γραφονταν..
Καταντησαμε οι τελευταιοι των μωικανων..
Εσασαμε τα πραματα μας;
Εγω μονο οπλο εφκαλα καθαρισα χαρτουτσιες ειδα πως εχω που την φασσα..ρουχα αρβυλα σαββατο..ετσι κ αλλιως εν βολτα π θα παμε κ ναρτουμε πουλλουθκια πισω αν παν ολα οπως λεν
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από fillandos »

kalispera sas signwmi gia ta greeklish ta pramata ola einai etima ime katoxos baikal mp27 kunigetiko kai molis simera pira tin apofasi kai piga ston filippo kai agorasa beretta 692 sporting mporite sas parakalo na mou pite liga logia gia auto to oplo euxaristw
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από Chris B725 »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Με λυπη παρατηρω οτι για πρωτη φορα το φορουμ ειναι τοσο μουδιασμενο . εγειναν τοσες ωραιες συτησης αλλες χρονιες ετσι μερες , 2 μερες πριν το κυνηγι και επικρατει μια σιγη. κριμα. χαθηκαν πολλα στο βωμο του κυπριακου γιναθκιου.

Έκανα ακριβώς την ίδια σκέψη... :( :( :(
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Με λυπη παρατηρω οτι για πρωτη φορα το φορουμ ειναι τοσο μουδιασμενο . εγειναν τοσες ωραιες συζητησης αλλες χρονιες ετσι μερες , 2 μερες πριν το κυνηγι και επικρατει μια σιγη. κριμα. χαθηκαν πολλα στο βωμο του κυπριακου γιναθκιου.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από admin »

Να ξέρετε ένα πράμα .... τσαι ο φάρος που στέκει μόνος του τσιαμέ κάμνει μια σημαντική δουλειά... βλέπετε ήταν ξεκάθαρο ότι πολλοί χρησιμοποιησαν το φόρουμ είτε ηθελημένα είτε άθελα για να γίνουν... οπλουργοί.... ιδιοκατασκευαστές,,, εκπαιδευτές... 'διάσημοι' και πάει λέγοντας. Μάλιστα αρκετοί φρόντισαν να τα τουμπάρουν με άλλους και να τους διώξουν και αυτούς πρίν εγκαταλήψουν και οι ίδιοι αλλά όλοι οι καλοί χωράνε.... Σίγουρα πολλοί διαβάζουν απο τους απόστρατους αλλά γράφουν λίγοι όπως γίνετε σε όλες τις ομάδες. Το φόρουμ θα είναι εδώ έστω και εάν γράφω εγώ και ακόμη ένας έτσι για το γμτ. Η ζωή είναι μικρή και δέν χρειάζεται πού άγχος... όσοι μας αγαπούν
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris76
Full Member
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 14 Μαρ 2010, 18:19

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από sotiris76 »

Είμαι μέλος από το 210 νομίζω ,δεν γνωρίζω τι έγινε και σταμάτησαν μερικοί να γραφούν άλλα εγώ θα συνεχίσω . Εύχομαι σε όλους σας καλά κυνήγια και ασφαλισμένα παιδιά.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από admin »

sotiris76 έγραψε:Είμαι μέλος από το 210 νομίζω ,δεν γνωρίζω τι έγινε και σταμάτησαν μερικοί να γραφούν άλλα εγώ θα συνεχίσω . Εύχομαι σε όλους σας καλά κυνήγια και ασφαλισμένα παιδιά.

Πάνω απο όλα ασφάλεια και ιδιαίτερη προσοχή την Κυριακή λόγω,

Κακοκαιρίας
Πληθώρας κυνηγών
Ασυνείδητων

Πάρτε μαζί σας πέραν απο τα άμεσα αναγκαία , ένα κουτί πρώτων βοηθείων
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καλα και ασφαλισμενα κυνηγια σε ολους
πρωτη κυριακη οπως φαινεται θα γινει μονο στα χαρτια !
ισως να ειναι για το καλητερο γιατι αρκετα θηραματα θα γλιτωσουν (αρκετος κοσμος δεν θα κατεβει καν απο το αυτοκινητο) το παιχνιδι προβλεπεται να γινεται την πρωτη τεταρτη και οσοι δεν εχουν την ευκαιρια να πανε θα αρκεστουν στην δευτερη Κυριακη που οπως και να το κανεις ειναι δευτερη και δεν θα εχουν το ιδιο παθος !
εμεις ηδη κοψαμε τον παπαγαλο αρα χωρις αχος οτι θελει ας γινει

φονιαδες τον λαων αμερικανοι Beagle
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”