Καλή επιστροφή

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από admin »

Επι του θέματος και με λεπτομέρεια , γειά σου ρε Σωτο !! 8-)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

να θεσω μια ερωτηση στο φορουμ θελω απαντηση με το χερι στην καρδια οση μπορειτε

κυνηγα μπροστα σας μια παρεεα και φκαλει λαο ο οποιος φεφκη χτυπημενος και καταδιωκετε που τα σκυλια της παρεεας και ερκετε πανω σου τη κανεις?????

1.παζεις τον αλλα αφηνης τον αν τον πιαν τα σκυλια να χαρουν τουλαχιστον τον κοπο τους?
2.αφηνηστον να τον πιαν τα σκυλια η πεζης τον και δινεις τον στην παρεεα? εγω εν θα τον επιανα πισω αν δεν τον επιαναν η σκυλοι!
3.πεζεις τον συρνης τον μες το γυλεκκο και γινεσε καπνος και ρωτα σε η παρεεα αν ηταν θυληκος η αρσενικος και εν απαντας καν!?
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ANTROS BREDA έγραψε:να θεσω μια ερωτηση στο φορουμ θελω απαντηση με το χερι στην καρδια οση μπορειτε

κυνηγα μπροστα σας μια παρεεα και φκαλει λαο ο οποιος φεφκη χτυπημενος και καταδιωκετε που τα σκυλια της παρεεας και ερκετε πανω σου τη κανεις?????

1.παζεις τον αλλα αφηνης τον αν τον πιαν τα σκυλια να χαρουν τουλαχιστον τον κοπο τους?
2.αφηνηστον να τον πιαν τα σκυλια η πεζης τον και δινεις τον στην παρεεα? εγω εν θα τον επιανα πισω αν δεν τον επιαναν η σκυλοι!
3.πεζεις τον συρνης τον μες το γυλεκκο και γινεσε καπνος και ρωτα σε η παρεεα αν ηταν θυληκος η αρσενικος και εν απαντας καν!?
Αντρο μου ετυχε μου πριν καμμια 5αετια...ημουν στις φασες και το πρωι ηρθε όπως κάθε φορα ενας μικρος που το χωριο εκατσε μαζι μου στο ποστο μου με τα 2 σκυλια του καμαμε 1 τσιγαρο ειπαμε μια καλημέρα και αριχσε την συνηθισμενη παγανια του...διπλα μου καθοταν ο θειος του στις φασες με τον οποιο δεν μιλιόντουσαν για προσωπικούς λογους...ο μικρος ηταν δεν ηταν 22-23 χρονων και τα σκυλια του απειρα και αστειευοταν με αυτό συνεχεια...κατά τις 1 το μεσημερι ακουω κλαμα σκυλιων καμμια 100οστη μετρα μπροστα μου 1 πυροβολησμο και μια φωνη Ε ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΡΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ...μετα που 2-3 λεπτα βλεπω τον λαγο να ερχεται ακριβως απεναντη μου ειλικρινα με τα 2 ποδια...σερνοταν...κοντευκει μου στα 20 μετρα και ακριβως μπροστα μου εχει μια παλλουρα και τιποτε άλλο...ολοκάθαρα χαμε...αφηνω τον να μπει στη παλουρα να ερθει να βαλει τα σκυλια του να τον βρουν και να τον πιαει...ε δεν πετασσετε ο θκειος του και συρνει 2 μες την παλλουρα χωρις να δει τον λαγο?????ευτυχως δεν τον βρηκε και ο λαγος πετασετε εξω που την παλουρα παλι σερνοντας...τραβω του την και εμεινε...μπραβο ρε κουμπαρε λαλει μου ο θκειος του...καλα ρε μαστρε λαλω του ποσο ΓΑΡΟΣ μπορει να εισαι...να εβουρουν επιανα τον...θωρεις παιζει τον τζαι ο αρφοτεχνο σου τζαι μασιεσαι να τον παιξεις ψοφησμενο???και τι μου λαλει...αμα κουμπαρε περπατα ο λαος δικαιουσε τον και εφυε...ηρτεν ο μιτσης με 1 πηχη γλωσσα βουρητος και λαλει μου επιαστον μαυρογεριμο ρε αρφουι μου????μα ποιο να πιαω ρε φιλε λαλω του τον πεθαμενο????ειπα του την κουβεντα και λαλει μου αειστον και εν του κρατω κακια...εσκοτωθηκαμε δεν επιανε τον λαο...λαλω του αν δεν τον πιαεις θα τον παιζω ωσπου να λυσει...εγελασε εκατσαμε εκαθαρησαμε το και εδωκε μου μονο τα βλαγκουθκια να τα παρω της μανας μου...ηταν τζαι πολλα μου... :D
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εμενα ετυχε μου να δω λαο πεγμενο που μπηκε σε σωληνα νερου και να κοψο 500 μετρα ανηφορο για να πω του πλασματου που ηταν! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ρε Λεωνίδα εγώ νομίζω ότι αν ήταν αρσενικός ο λαός έπρεπε να δώκετε τζιαί του ανθρώπου που έπαιξε την παλλούρα τα αρχιδάκια του... :mrgreen:

Άντρο μου λαγοκυνηγός εν είμαι αλλά πιστεύκω ότι αν ο λαός ήταν κτυπημένος καλά, θα έπρεπε να αφήσουν τα σκυλιά να τον πιάσουν.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Ρε Λεωνίδα εγώ νομίζω ότι αν ήταν αρσενικός ο λαός έπρεπε να δώκετε τζιαί του ανθρώπου που έπαιξε την παλλούρα τα αρχιδάκια του... :mrgreen:

Άντρο μου λαγοκυνηγός εν είμαι αλλά πιστεύκω ότι αν ο λαός ήταν κτυπημένος καλά, θα έπρεπε να αφήσουν τα σκυλιά να τον πιάσουν.
εσκεφτουμουν για το νουρο του αλλα εφυε...η φαση εγινε τζιαμε που με ηβρες ρε Μαριε...οποταν βαλε στο νου σου το τοπο και ότι ο θκιος του εκαθετουν πας τον οχτο!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

[quote="MARIOSE"]Ρε Λεωνίδα εγώ νομίζω ότι αν ήταν αρσενικός ο λαός έπρεπε να δώκετε τζιαί του ανθρώπου που έπαιξε την παλλούρα τα αρχιδάκια του... :mrgreen:

Άντρο μου λαγοκυνηγός εν είμαι αλλά πιστεύκω ότι αν ο λαός ήταν κτυπημένος καλά, θα έπρεπε να αφήσουν τα σκυλιά να τον πιάσουν.[/quote

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 3
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από Μοδεστος »

Παιθκια εγω εννα τον επεζα τζαι εννα τον αφινα να τον πιασουν οι σκυλοι μετα! Τζαι εννα εφαναζα του ανθρωπου να ερτει να τον πιασει!

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Μοδεστος έγραψε:Παιθκια εγω εννα τον επεζα τζαι εννα τον αφινα να τον πιασουν οι σκυλοι μετα! Τζαι εννα εφαναζα του ανθρωπου να ερτει να τον πιασει!

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν ειμουν εγω ηταν να σου πω πιαστον αμαν τον επιανναν η σκυλοι μου και μετα
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Καλή επιστροφή

Δημοσίευση από Μοδεστος »

Ε μετα φιλε μου εν στην κριση του καθενα...εγω εν θα τον εδεχουμουν! Απλα εννα σου ελαλουσα να μου δοκεις μια χαρτουτσια!

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”