ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Απάντηση
spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ 8ΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟΠΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ http://www.stochosltd.com.cy/chiruca_st ... rance.html
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από n3ktar »

[quote="spyros bettinsoli"]ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ 8ΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟΠΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ http://www.stochosltd.com.cy/chiruca_st ... rance.html[/quo

Φιλε μου τα τσιρουκα κυνηγα τα ενας παρεας μου. Πρεπει να ειναι το μοντελλο που λαλεις!
Εκαμε μαζι τους 5!! σεζον και ξανα αγορασε τα τωρα στην εκθεση!
ASE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 07 Απρ 2011, 19:29

Re: ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από ASE »

ECCO φιλε μου κ αν περιμενεις ερχεται κ νεο μοντελο. για 5 χρονια για ολα τα κυνηγια κ ακομα τα εχω
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από Rai »

ΑΝ ΚΑΙ Η ΣΥΝΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΕΧΤΙΜΗΜΕΝΑ.
ΑΥΤΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.
ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ 2-3 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET.
ΨΑΞΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από n3ktar »

Rai έγραψε:ΑΝ ΚΑΙ Η ΣΥΝΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΕΧΤΙΜΗΜΕΝΑ.
ΑΥΤΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.
ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ 2-3 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET.
ΨΑΞΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......
Φιλε νομιζω εν λλιο δυσκολο να εβρεις 2-3 ζευγαρια 150-200 ευρω συνολο!! ακομα κ που το ιντερνετ!
Συνηθως ενα καλο αρβυλο αδιαβροχο κορετεξ με βιπραμ σολα η τιμη του ξεκινα απο 150-200!
Περσι ειπα να φερω αρβυλα απο το Ιντερνετ κ μετανιωσα την ωρα που το αποφασισα!
Αν δεν δοκιμασεις το αρβυλο πας το ποδι σου δεν εισαι ποτε σιγουρος!
Δεν ειναι μονο το νουμερο αλλα πρεπει να εφαρμοσει! Οι εταιριες εχουν κ διαφορετικα μεγεθη
ως προς το πλατος του αρβυλου και πολλες φορες ουτε που αναγραφετε καπου!
Η συμβουλη μου προς το φιλο που ψαχνει αρβυλα ειναι, να κανει μια καλη ερευνα,να δοκιμασει πολλα
ζευγαρια κ οποιο του κατσει καλυτερα στο ποδι να το αγορασει! Να προτιμησει κορετεξ επενδυση κ βιπραμ σολα!
Η γνωμη μου παντα!
B.RIZZINI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 12 Αύγ 2011, 15:49

Re: ΑΡΒΥΛΑ CHIRUCA hasky-high

Δημοσίευση από B.RIZZINI »

spyros bettinsoli έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ 8ΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟΠΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ http://www.stochosltd.com.cy/chiruca_st ... rance.html
ΓΙΑΣΟΥ ΦΙΛΕ ΤΑ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΛΟ ΑΝΤΙ ΜΕ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΧΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΙΠΙΟΥΜΕ Κ ΙΝΕ ΟΠΟΣ ΤΙΝ ΠΟΜΠΑΝ!!!!ΣΟΥ ΣΙΣΤΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΙΛΑΚΤΑ ΝΑ ΔΟΣΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΣ ΠΑΡΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΙΛΟΥΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΙ ΕΥΚΟΛΙΑ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”