ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ???......ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :cry: :cry: :cry:

ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ :|
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Ολοι μας φταιμε γιαυτη τη καταντια Σολωνα μου και πρωτοι εμεις που μενουμε αμετοχοι σε αυτές τις καταστασεις...δυστηχως...

κριμα πραγματικα...

Σημερα ακουσα ότι συνελαβαν 2 16χρονους γιατι ηταν σε απαγορευμενη και επαιζαν μελλισσοφαους...θελω να δω τι θα κανουν πρωτα στους πατεράδες τους και μετα σε αυτους...γιατι αυτοι είναι και οι υπεύθυνοι γιατι την παιδεια των παιδιων τους...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Λεωνιδα μου το κυνηγι ειναι το αγαπημενο μου χομπυ και ειμαι στο βουνο καθε εξορμηση απο το πρωι μεχρι το βραδυ....με λιγα λογια μετα απο την οικογενεια μου ειναι η ζωη μου...ομως
αυτο το πραγμα....την κατατντια μας δηλαδη...την βλεπω απο πολυ πολυ μικρος και οσο παει χειροτερερυει και οσο παει ακομα χειροτερα..και ακομα χειροτερα.....και καπου σπαζω μεσα μου αλλα απο την αλλη προσπαθω να το νικησω και λεω....σιγα ρε....ΑΛΛΑ....

Αλλα δεν αντεχετε αυτη η κατασταση και καπου ξεσπω και θελω να τα βγαλω απο μεσα μου προς στα εξω και να πω και να φωναξω ΟΤΙ......ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:Λεωνιδα μου το κυνηγι ειναι το αγαπημενο μου χομπυ και ειμαι στο βουνο καθε εξορμηση απο το πρωι μεχρι το βραδυ....με λιγα λογια μετα απο την οικογενεια μου ειναι η ζωη μου...ομως
αυτο το πραγμα....την κατατντια μας δηλαδη...την βλεπω απο πολυ πολυ μικρος και οσο παει χειροτερερυει και οσο παει ακομα χειροτερα..και ακομα χειροτερα.....και καπου σπαζω μεσα μου αλλα απο την αλλη προσπαθω να το νικησω και λεω....σιγα ρε....ΑΛΛΑ....

Αλλα δεν αντεχετε αυτη η κατασταση και καπου ξεσπω και θελω να τα βγαλω απο μεσα μου προς στα εξω και να πω και να φωναξω ΟΤΙ......ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!
σε καταλαβαίνω Σολωνα μου...γιατι το κυνηγι για μενα είναι άλλη ιστορια...

και γιαυτο σου εγραψα ότι σου εγραψα...γιατι νιώθω και γω υπεύθυνος γιαυτη την καταντια
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........

Δημοσίευση από Laurona »

Φιλοι καταλαβαινω τι λετε αλλα θα διαφωνησω μαζι σας καθετα.

Αυτη η αυτιμωρια γιατι αδυνατουμε να δεκτουμε οτι γινονται τετοια αισχη και μενουν ατιμωρητα απο τους αρμοδιους νατα επιληφθουν ειναι λαθος.

Γιατι δεν μας αξιζει τιποτε ?

Γιατι δεν πρεπει να υπαρχει κυνηγι επειδη υπαρχουν οπως σε ολα τα συνολα αυτοι που τα καταχραζονται με χιλιους δυο τροπους.

Τοτε να μην οδηγαμε γιατι οδηγουν μεθυσμενοι.
Να μην κανουμε μωρα γιατι υποαρχουν οι ανωμαλοι
Να μην πηγαινουμε εκκλησια γιατι εχει @@@παπαες
Να μην διασκεδαζει η νεολαια γιατι κυκλοφορουν ναρκωτικα
Να καταργηθει η αστυνομια γιατι μεσα εχει διαφθορα
Να μην πηγαινουν τα παιδια σχολειο γιατι εχει δασκαλους αχρηστους
Να παρειτηθουν ολοι οι δασκαλοι γιατι καποιοι συναδελφοι τους προσβαλαν το λειτουργημα τους
Να καταργηθει η αρχη του Δημαρχου και το υΔημου γιατι ο Βεργας εφαεν τζιε που την μουττη.
Να..........να .....να .......

Ειναι λαθος κατα την αποψη μου πανω στο αισθημα που σε πνιγει το δικαιο να βαζεις και τους σωστους κυνηγους στο καλαθι με τους αχρηστους οπλοφορους.

Οπως εβαλες εσυ τις αισχρες εικονες ντροπης που δεν μας αξιζει να μας τις χρεωνουν...μπορω να βαλω αλλες τοσες εικονες χαρας και ομορφιας και τιμης για τις οποιες μας αξιζει να κυνηγαμε και να ειμαστε στην φυση.

Η μηπως οι οικολογοι δεν εχουν μαυρα προβατα? Ηντα τζιαμε να δεις αισχη.

Ας καμνουμε λοιπον ΟΛΟΙ τον σιωπηλο μας αγωνα, με αυτοκριτικη......με επιλογη φιλων στο κυνηγι....με απορριψη ατομων που ειναι της φασης αυτων που εχεις υποδειξει...με υποδειξη του σωστου ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ και ας μην τα βαζουμε κατω ετσ ιευκολα λεγοντας οτι δεν μας αξιζει.

ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΕΙ.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”