ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Δημοσίευση από Kostas M. »

Ε κοπελια για οσους ενδιαφερονται εγω μεταφερω το μηνυμα οπως ηρτε στο τηλεφωνο μου απλα για ενημερωση.
ΣAΣ ΠPOΣKAΛOYME ΣTO "ΠAΓKYΠPIO ΣYNEΔPIO KYNHΓΩN" THN KYPIAKH 29/05/16 KAI ΩPA 10:30 ΣTO XENION HIGH SCHOOL ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ. H ΠAPOYΣIA OΛΩN MAΣ EINAI AΠAPAITHTH!
andreas78

Re: ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Δημοσίευση από andreas78 »

Ο αποστολέας αναφέρεται στο 52 Τακτικό Καταστατικό Συνέδριο της ΚΟΚ & ΔΑΖ, όπου εκεί θα γίνει η "επικύρωση" των εκτελεστικών σωμάτων που εκλέγικαν στα Επαρχιακά Τμήματα και θα καθορηστεί με την έγκριση του Παγκυπρίου Συμβουλίου η εκλογική διαδικασία για την εκλογή του Παγκύπριου Εκτελεστικού Σώματος απο τους 35..!!!
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Δημοσίευση από Kostas M. »

Πανικος Setter έγραψε:Νεο φρουτο ? Ο Αποστολεας ποιος ειναι ?
Ε φιλε το μηνυμα ειναι απο τον κυνηγετικο συλλογο Σωτηρας αλλα εξανακουσα τζαι που αλλους για τουντο συνεδριο. Παραπανω λεπτομεριες εν ηξερω.
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Δημοσίευση από Kostas M. »

Ευχαριστουμε Αντρεα.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΥΝΗΓΩΝ

Δημοσίευση από admin »

Πώς και το Παγκύπριο Συνέδριο Κυνηγών γίνετε στο Παραλίμνι, κάτι μου μυρίζει πάλι.... :geek: θυμάμαι τότε που φώναζε ο Βορκάς για τον αντικαταστατικό τρόπο που βγήκαν τα συμβούλια και ότι δέν τον επικύρωσαν τον ίδιο . Το συνέδριο έγινε στην Πάφο με αρκετούς βαλτούς εκεί για να του κάνουν οργανωμένοι επίθεση και στο τέλος τον ανάγκασαν να φύγει απο τον χώρο ... Φέτος η Λεμεσός ανέδειξε μετά απο αρκετά χρόνια μέσο δημοκρατικών διαδικασιών ένα νέο συμβούλιο με νέο αίμα και αρκετά νέα άτομα, η Λευκωσία μέσο εκλογών ένα ανάμεικτο συμβούλιο με νέα και παλιά άτομα στον χώρο αν και πέχτηκε αρκετό παρασκήνιο και σκονάκια με ονόματα την ημέρα των εκλογών. Η Πάφος μια απο τα ίδια αν και ο Πάμπος Πιττοκοπίτης είναι πλέον βουλευτής και κάποιος άλλος πρέπει να πάρει τη θέση του. Υπάρχει και η Λάρνακα με το Παραλίμνι όπου ο Κύριος Κακκουλής και ο Κύριος Ιατρού παραμένουν στις θέσεις τους μετά απο εκλογές. Ετσι λοιπόν πάμε για αναδειξη νέου Παγκύπριου Συμβουλίου στο ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ.... Ελπίζω να μην ήμαστε μάρτυρες πάλι του γνωστού παιχνιδιού μουσικές καρέκλες και να επικρατήσει η Δημοκρατία και η Λογική καθώς το κυνήγι έχει οδηγηθεί σχεδόν (για να μην είμαι απόλυτος) στον Πάτο.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”