Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Laurona έγραψε:Πραγματικά φιλε μου εδωσες τον λογο για να αρχισω να συμμετέχω ξανα οπως παλια.
οχι μονο για πασιαμα κ αστεια αλλα σοβαρα με γνωσεις κ τοποθετήσεις στα θεματα που κατεχω.
νομιζα οτι οι ''αξιες'' ειχαν χαθει πια κ στο φορουμ.
το ποστ σου ομως ειναι γεματο απο αυτες.

Μπορει να μην είμαι στα άτομα που αναφερεις πιο πάνω αλλα πιστευω οτι αξιζει να προσφερω ξανα κ γω οπως παλια.
Φιλε Χρυσανθε νομιζω δεν υπαρχει ατομο σε αυτο το φορουμ που να μην θελει να συμμετεχεις και να μοιραζεσαι τις γνωσεις και τις αποψεις σου. Νομιζω εχεις ηδη κερδισει το σεβασμο απο ολους μας....οχι μονο απο τα γραφωμενα σου αλλα και απο οσους σε εχουν γνωρισει απο κοντα.
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Δεν μπορεί κανένας να διαψεύσει αυτά που κερδίζουμε μέσα από τις συζητήσεις, τις διαφωνίες και τα αστεία αυτού του φόρουμ.

Μαθαίνουμε καινούργια πράγματα, προσφέρουμε τις γνώσεις μας και πάνω απ όλα βελτιωνόμαστε σε όλα αυτά που ανέφερε ο φίλος Αντρέας πιο πάνω.

Επίσης αν διαφωνούμε με κάτι πρέπει να το αναφέρουμε και να το συζητάμε γιατί μόνο έτσι θα υπάρξει βελτίωση.

Το εγώ έχω δίκαιο και κανένας άλλος δεν περνά.

Μην διστάσετε να διαφωνήσετε αρκεί να το κάνετε με ευπρέπεια και σεβασμό.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από canastas »

μα ότι κάμουμε εν λάθος σιορρρ......
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από Pathfinder »

Δεν θελω να γραψω κατι για το παρων θεμα γιατι εχουν ειπωθει πολλα και διαφορα.Πολλα με βρισκουν συμφωνο.Ενα πραμα ομως ξερω και αυτο το αποκτησα μεσω αυτου εδω του χωρου...πρωτα αλλαζουμε τον εαυτο μας προς το καλυτερο και μετα τα αλλα ερχονται σιγα σιγα.Δεν περιμενουμε να γινουν θαυματα στο κυνηγι απο την μια μερα στην αλλη αλλα τουτο το φορουμ εχει την μαγια για να πετυχει η συνταγη.Αλλαζουμε πρωτα εμεις!
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Takic
Full Member
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 07:53

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από Takic »

Χρυσανθε ενα μεγαλο ευχαριστω κ απο μενα για τη βοηθεια σου οσο αφορουσε το νεαρο pointer μου ..Απο το forum κ γω εμαθα παρα πολλα ειδικα για φυσιγγια . Συνεχιστε παιδια το εργο σας και οποιος θελει να μαθει μπορει να αντλησει τα παντα απο εδω
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τι να πω ρε παιδιά...πολύ απλά χαίρομαι για όλους σας και χαίρομαι διπλά που είμαι μέλος αυτού του φόρουμ.

Οι αξίες τελικά υπάρχουν!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

canastas έγραψε:μα ότι κάμουμε εν λάθος σιορρρ......

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΥΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ....

ΝΑΙ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΜΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ....ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΝ ΛΑΘΟΣ....ΤΑ 10 ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ 1....ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ....ΕΜΕΝΑ ΑΡΕΣΚΕΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 4.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΑΡΕΣΚΕΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ :shock:

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΞΟΥΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΓΙΑΤΙ....ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΧΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ..ΚΑΙ..ΚΑΙ...ΚΑΙ

ΑΣ ΒΓΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΕ ΚΑΘΙΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ Η ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΡΙΞΕ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑ-ΝΕ-ΝΑΣ....ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΠΟΣΑ ΦΙΛΜΑΚΙΑ ΕΒΑΛΑ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΚΡΕΜΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΑΔΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΚΝΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΙΣΩ ΠΟΥΛΙ ΠΙΣΩ.....ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΑΛΕ ΚΑΜΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ....ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ....ΓΙΑΤΙ ΑΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΑΒΒΑΣ25.....

<<Εύχομαι πριν κάνεις εγγραφή για να κάνεις το σχόλιο σου να διάβασες πόστς από προηγούμενα χρόνια όπως έκανα και εγώ(έκαμα σχεδόν 2 μήνες για να τα διαβάσω ΟΛΑ πριν κάνω εγγραφή και όποτε βρίσκω χρόνο ξαναδιαβάζω κάποια πόστς) γιατί αν δεν το έκανες τότε λυπάμαι αλλά έχεις ελλειπή εικόνα για τη αξία αυτού του Φόρουμ>>

ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ......ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΜΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΔΑΣ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από πανικος »

σωστος ο σολωνας .πολλοι επιμενουν να ειναι κυνηγοπατερες εγκυκλοπεδιες κινητες περι κυνηγιου νομοι που λεμεν.κανει ολαν .με τα γαντια και με αναριχηση ειδαμε το σολωνα να προσπαθει να παρει τες φασσες που κτυπησε μερικες φορες.τωρα ηθελε να παιζει τα περτιτζια για χαζι τζε να τα αφηναει να τα τρων οι αλουποι :shock: :?:
το ξαναειπα ολοι νομιζουμε πως ο τροπος που κυνηγουμε ειναι αλανθαστος και αυτοι που κυνηγουν με τα 20 σκυλια και αυτοι που παιζουν ρεχτα και καθιστα.η ουσια ειναι πρωτα να μεν ενοχλουμε το κυνηγι καποιου αλλου και να του στερουμε αυτο που του ανηκει συμφωνα με τους αγραφους νομους .
προσωπικα εχω τα ελαττωματα μου διορθωσα και αρκετα αλλα μερικα ανγκαστικα τα διατηρω για να μην νειωθω μαλακας σε ορισμενες εξορμησεις ;)
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από Dimitris »

canastas έγραψε:μα ότι κάμουμε εν λάθος σιορρρ......
Εικόνα
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Nikos86
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Μάιος 2015, 11:55

Re: Κυνηγετικη παιδεια και ανοχη !

Δημοσίευση από Nikos86 »

Φίλοι μιλάτε για το αν είναι σωστό η λάθος να κτυπάτε τα πούλια καθιστά ή ρέκτα κλπ Σήμερα μέσα στο περιβόλι μου το οποίο έχω περιφράξει Βρήκα δυο κοπέλια μέσα να κάθονται <<κύριοι>> πάνω στις καρέκλες μου και να κτυπούν ότι κινείται κυρίως σπίνους. Δεν φτάνει που μου γέμισαν το χώρο φυσίγγια δεν φτάνει που μου έκοψαν την περίφραξη από τις ντουφεκιές ε ψόφησαν μου και δέκα κοτόπουλα. Μακάρι να διορθωθούν αυτά και τα ρέκτα ή τα καθιστά είναι το τελευταίο πράγμα που πρέπει να διορθώσουμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”