ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

sotiris!129 έγραψε:Με φοβιζει η μερα που θα εχει τσιχλες ! :D
Οντως τζιαμε εν να εσιει ντοκιμαντερ!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Kostas M. »

Ε Σπυρο "respect" παντως που καθεσαι και γραφεις τα τουτα ουλλα με τοση περιγραφικοτητα! Μπραβο σου! Οντως συμφωνω σκεφτου που θα εχει τζηκλες!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Kostas M. έγραψε:Ε Σπυρο "respect" παντως που καθεσαι και γραφεις τα τουτα ουλλα με τοση περιγραφικοτητα! Μπραβο σου! Οντως συμφωνω σκεφτου που θα εχει τζηκλες!!!
Mακάρι να έσχει τζίκλες τζιαι δεν θα βάλω έτσι περιγραφές. :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Breda Pegaso έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:Με φοβιζει η μερα που θα εχει τσιχλες ! :D
Οντως τζιαμε εν να εσιει ντοκιμαντερ!
την Κυριακη θα εχει πολλες ... ΠΑΡΑ πολλες !
φορτισα και την δευτερη μπαταρια της cameras , βρηκα και το δευτερο σφιρακι της τσιχλας μπας και μεσα στο γιλεκο το χαννω αναμεσα στες πολλες χαρτουτσιες !
Αλλαξα απο τωρα τα choke μου , εβαλα 1 στην πρωτη και 2 στην δευτερη για να εχει λιγο action !
Αγωρασα και δευτερη κασια με χαρτουτσιες μπας και δεν με κανεση η πρωτη
και μπενω μεσα στο φορουμ να δω αν επαιξε κανενας ζικλες ολο χαρα για τα πρωτα ενθαρρυντηκα μηνυματα .... και βλεπω τον Σπαϊρους με 3 σελιδες μπροστα πισω ποστ !!! (θα φωρτοθουμεν λαλω)

τελικα ... 2 μαυροπουλοι 1 ζικλα ζε 1 πεζουνος !!!

Α ρε Σπυριδονα ... Στην αμυνα λιονταρια επιθεση κανονια !!! :D

Υ.Γ
ΑΑΑΝ θελεις ωντος να παιξεις ζικλες στο περπατητο ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΠΟ παεννε σε ποιο καθαροτοπια !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

sotiris!129 έγραψε:

την Κυριακη θα εχει πολλες ... ΠΑΡΑ πολλες !
φορτισα και την δευτερη μπαταρια της cameras , βρηκα και το δευτερο σφιρακι της τσιχλας μπας και μεσα στο γιλεκο το χαννω αναμεσα στες πολλες χαρτουτσιες !
Αλλαξα απο τωρα τα choke μου , εβαλα 1 στην πρωτη και 2 στην δευτερη για να εχει λιγο action !
Αγωρασα και δευτερη κασια με χαρτουτσιες μπας και δεν με κανεση η πρωτη
και μπενω μεσα στο φορουμ να δω αν επαιξε κανενας ζικλες ολο χαρα για τα πρωτα ενθαρρυντηκα μηνυματα .... και βλεπω τον Σπαϊρους με 3 σελιδες μπροστα πισω ποστ !!! (θα φωρτοθουμεν λαλω)

τελικα ... 2 μαυροπουλοι 1 ζικλα ζε 1 πεζουνος !!!

Α ρε Σπυριδονα ... Στην αμυνα λιονταρια επιθεση κανονια !!! :D

Υ.Γ
ΑΑΑΝ θελεις ωντος να παιξεις ζικλες στο περπατητο ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΠΟ παεννε σε ποιο καθαροτοπια !!!
Προσωπικά είμαι των λίγων και καλών, είμαι happy με το να πιάνω κάθε εξόρμηση 1 μαυρόπουλο και τίποτε άλλο. Περιοχή δύσκολα αλλάζω, έμαθα την πόξω και ανακατωτά και έχει απ΄όλα τα θηράματα, απλώς αναλόγως του τι κυνηγώ αλλάζω τον τρόπο που κινούμαι και το που θα έβρω το κάθε θήραμα. Οι εκθέσεις παιδιά νομίζω είναι το σήμα κατατεθέν μου, νομίζω να γράφω και την περίληψη στο τέλος για όσους βαρκούνται να τα θκιεβάζουν. Σίγουρα αν έπιανα 10-15 τζίκλες δεν θα έβαλλα περιγραφή γεγονότων για την κάθε μια αλλά τες πρώτες 6-7 :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από sotiris!129 »

spyrosspyrou851 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:

την Κυριακη θα εχει πολλες ... ΠΑΡΑ πολλες !
φορτισα και την δευτερη μπαταρια της cameras , βρηκα και το δευτερο σφιρακι της τσιχλας μπας και μεσα στο γιλεκο το χαννω αναμεσα στες πολλες χαρτουτσιες !
Αλλαξα απο τωρα τα choke μου , εβαλα 1 στην πρωτη και 2 στην δευτερη για να εχει λιγο action !
Αγωρασα και δευτερη κασια με χαρτουτσιες μπας και δεν με κανεση η πρωτη
και μπενω μεσα στο φορουμ να δω αν επαιξε κανενας ζικλες ολο χαρα για τα πρωτα ενθαρρυντηκα μηνυματα .... και βλεπω τον Σπαϊρους με 3 σελιδες μπροστα πισω ποστ !!! (θα φωρτοθουμεν λαλω)

τελικα ... 2 μαυροπουλοι 1 ζικλα ζε 1 πεζουνος !!!

Α ρε Σπυριδονα ... Στην αμυνα λιονταρια επιθεση κανονια !!! :D

Υ.Γ
ΑΑΑΝ θελεις ωντος να παιξεις ζικλες στο περπατητο ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΠΟ παεννε σε ποιο καθαροτοπια !!!
Προσωπικά είμαι των λίγων και καλών, είμαι happy με το να πιάνω κάθε εξόρμηση 1 μαυρόπουλο και τίποτε άλλο. Περιοχή δύσκολα αλλάζω, έμαθα την πόξω και ανακατωτά και έχει απ΄όλα τα θηράματα, απλώς αναλόγως του τι κυνηγώ αλλάζω τον τρόπο που κινούμαι και το που θα έβρω το κάθε θήραμα. Οι εκθέσεις παιδιά νομίζω είναι το σήμα κατατεθέν μου, νομίζω να γράφω και την περίληψη στο τέλος για όσους βαρκούνται να τα θκιεβάζουν. Σίγουρα αν έπιανα 10-15 τζίκλες δεν θα έβαλλα περιγραφή γεγονότων για την κάθε μια αλλά τες πρώτες 6-7 :lol: :lol:
Σπαϊρους 3 ζικλες πεθαινουν σε καθε περιοχη που παρκαρω το αμαξι μου απο ανακοπη καρδιας πρην καν κατεβασω οπλο ! ;)
Αυτο με την περιοχη κοιταξε το λιγο ...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Chris B725 »

Ένας διαφορετικός απολογισμός της κυνηγετικής περιόδου 2015-2016...

Συνολικά χιλιόμετρα: >342 :shock: :D ;)

Συνολικές θερμίδες: >82000 :shock: :D ;)


Ποιος είπε ότι το κυνήγι δεν είναι άθλημα? :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Pathfinder »

Chris B725 έγραψε:Ένας διαφορετικός απολογισμός της κυνηγετικής περιόδου 2015-2016...

Συνολικά χιλιόμετρα: >342 :shock: :D ;)

Συνολικές θερμίδες: >82000 :shock: :D ;)


Ποιος είπε ότι το κυνήγι δεν είναι άθλημα? [emoji38][emoji38] :lol:
Ρε για ονομα!!!μα περπατητος οξα βαλεις το να γραφει σας εισαι μες το αυτοκινητο?Μπραβο σου φιλε ειλικρινα...εισαι ενα τραχτο...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Κρις, η Ρεάλ γυρεύκει ανασταλτικό μέσο που να κόφκει χιλιόμετρα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Chris B725 »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Απλά αρέσκει μου το περπάτημα... Ειδικά στη φύση είναι η ζωή μου ;)
I`d rather be hunting !!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”