ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από sotiris!129 »

9:30 και ειμαι ηδη σπιτι ... λογο ιωσης δεν καταφερνα να ακολουθησω το σκυλι και αφου ο λαγος μας την εκανε παλε για την απαγορευμενη δεν ειχα την υπομονη αλλα ουτε και την δυναμη να ψαξω για αλλη μαλαη !
αποτελεσμα 1 φασσα και 2 τσιχλες το προι πρην κατεβασω τον μωρο !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από 12345678 »

Υπαρχη το Κακο το ματι που λεμε :D ;Μιλαμε για [νιλες ]φετος.
Πολλοι κυνηγοι και ψαραδες ειναι προληπτικοι ,και με αυτα που βλεπω φετος ,αρχιζω να το πιστευω :shock:
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Tελευταία εξόρμηση του ενδημικού σήμερα. Λόγω τραπεζοϋποχρεώσεων επήγα κανένα δίωρο. Τελικά κατάφερα να πάρω μία φασα. :) Κλείσαμε δηλαδή τη σεζον με φασα. Φίλε Σολων λες να είναι ένα καλό σημάδι για τις φασες του Γενναρη-Φεβράρη ? ;) Ιδωμεν.
Σημ. Σήμερα το πρωί εκεί που κυνηγούσα, ένας Αγγελος του Κυρίου :o μου ανάφερε ότι ένα λαγουδάκι τη έκανε με ελαφριά πηδηματάκια πριν ένας υποσχόμενος νεαρός κυνηγός ( Σ .Σ ) :lol: :lol: :lol: :lol: προλάβει να του σύρει. Μην με πιέζεται δεν σας λέω το ονομα του....... Σ.Σ :) :) :) :) :) :) :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από kanaris »

LEFKIOS έγραψε:Tελευταία εξόρμηση του ενδημικού σήμερα. Λόγω τραπεζοϋποχρεώσεων επήγα κανένα δίωρο. Τελικά κατάφερα να πάρω μία φασα. :) Κλείσαμε δηλαδή τη σεζον με φασα. Φίλε Σολων λες να είναι ένα καλό σημάδι για τις φασες του Γενναρη-Φεβράρη ? ;) Ιδωμεν.
Σημ. Σήμερα το πρωί εκεί που κυνηγούσα, ένας Αγγελος του Κυρίου :o μου ανάφερε ότι ένα λαγουδάκι τη έκανε με ελαφριά πηδηματάκια πριν ένας υποσχόμενος νεαρός κυνηγός ( Σ .Σ ) :lol: :lol: :lol: :lol: προλάβει να του σύρει. Μην με πιέζεται δεν σας λέω το ονομα του....... Σ.Σ :) :) :) :) :) :) :)
Ετοιμαστείτε να διαβάσετε μυθιστόρημα! !!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

kanaris έγραψε:
LEFKIOS έγραψε:Tελευταία εξόρμηση του ενδημικού σήμερα. Λόγω τραπεζοϋποχρεώσεων επήγα κανένα δίωρο. Τελικά κατάφερα να πάρω μία φασα. :) Κλείσαμε δηλαδή τη σεζον με φασα. Φίλε Σολων λες να είναι ένα καλό σημάδι για τις φασες του Γενναρη-Φεβράρη ? ;) Ιδωμεν.
Σημ. Σήμερα το πρωί εκεί που κυνηγούσα, ένας Αγγελος του Κυρίου :o μου ανάφερε ότι ένα λαγουδάκι τη έκανε με ελαφριά πηδηματάκια πριν ένας υποσχόμενος νεαρός κυνηγός ( Σ .Σ ) :lol: :lol: :lol: :lol: προλάβει να του σύρει. Μην με πιέζεται δεν σας λέω το ονομα του....... Σ.Σ :) :) :) :) :) :) :)
Ετοιμαστείτε να διαβάσετε μυθιστόρημα! !!!
:oops: :oops:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LEFKIOS έγραψε:Tελευταία εξόρμηση του ενδημικού σήμερα. Λόγω τραπεζοϋποχρεώσεων επήγα κανένα δίωρο. Τελικά κατάφερα να πάρω μία φασα. :) Κλείσαμε δηλαδή τη σεζον με φασα. Φίλε Σολων λες να είναι ένα καλό σημάδι για τις φασες του Γενναρη-Φεβράρη ? ;) Ιδωμεν.
Σημ. Σήμερα το πρωί εκεί που κυνηγούσα, ένας Αγγελος του Κυρίου :o μου ανάφερε ότι ένα λαγουδάκι τη έκανε με ελαφριά πηδηματάκια πριν ένας υποσχόμενος νεαρός κυνηγός ( Σ .Σ ) :lol: :lol: :lol: :lol: προλάβει να του σύρει. Μην με πιέζεται δεν σας λέω το ονομα του....... Σ.Σ :) :) :) :) :) :) :)
Λευκιε μου ποιος ξερει......αβυσσος η ψυχη της ;)

Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο την τεταρτη ξεκινουν τα οργανα :P

Τουτον τον Σ.Σ Ξερουμεν τον :?: :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Σολωνα δεν εχει κυνηγι την τεταρτη.
προσεξε το να δεις.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από giorgos80 »

Laurona έγραψε:Σολωνα δεν εχει κυνηγι την τεταρτη.
προσεξε το να δεις.
Δεν σε βλεπω ενημερο.ξεκινα η τζικλα την Τεταρτη
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Παιθκια η τζικλα ξεκινα 3 του Γενναρη.
Τι να σας πω.
παντως ειχε κ ανακοινωση προχτές στα μμε.
Τετάρτη δεν έχει τιποτε.
καλημερα σας.
ψαξετε το κ μακάρι να χω λαθος αλλα καλυτερα να χω λαθος παρα να πανε συναδελφοι θυματα αδίκως με πρόστιμα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”