ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Chris B725 »

Καλημέρα και από εμένα.

Κατ`αρχάς δόξα το Θεό που φτάσαμε όλοι σπίτια μας υγιείς που είναι το πιο σημαντικό.

Από πλευράς κάρπωσης, 7 περδίκια 1 τζίκλα και 1 ορτύκι εγώ και ο θείος μου. :D

Τα δικά μου με Saga Highspeed 36gr 6No. ;)

Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι !! :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Τι σκατα κοσμος υπαρχει ρε...να βρισκουν τα σκαγια σου μικρο παιδι στο αυτι...και συ να λες μα εσειρα ψηλα!!!Κριμα που δεν αφηκαμε τον πατερα του μωρου να σου δωκει το ραφτι της ζωης σου...και μπραβο του ανθρωπου που πανω στη θολουρα του ακουσε τις παουρκες μας και επεταξε το οπλο πριν ερτει να σου τες ταισει...κρεατοσυλλεκτες νηστικοι αχαπαροι.
Το ελα να δεις...να ριχνουν τουφεκιες στα κοτόπουλα και να υπαρχουν μες το ποταμο 30 ατομα που κάθονται στις φασσες...ετσι επια τα πραματα μου εφυα και πηγα και εκατσα μεσα σε ένα χωραφι μα το Θεο ουλλη μερα...θα ξαναεχω συναντηση μαζι τους γιατι τα πουλια ηταν πολλα.

Εικόνα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από πανικος »

επιστρεψαμε σπιτι μια χαρα και φετος.για φασσα στο ποστο που παμε εδω και 5 χρονια ησυχια απολαυση με εν δικο μου το ποστο με καρεκλουες με τιποτε.φασσες αρκετες φετος χτυπησα 4 το πρωι και 4 το απογευμα συν ενα ορτυκι και ενα αγριο περδικι με τες 2 τελευταιες νταπολ :D .αφησα 2 στο βουνο αποτελεσμα 6 φασσεσ 1 περδικι και ενα ορτυκι.ολη η παρεα 4 οπλα 24 φασσες 3 περδικια αγρια.τεταρτη δεν αποφασισα ακομα θα δειξει. :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Μπράβο Πανίκκο! Το epagneul επήρες το μαζί σου;
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

4 περδικια εγω 4 ο ξαδελφος 1 ο πατερας μου και 1 ενας φιλος.
τα δικα μου 2 με rc fibre και 2 με rotweil tiger. και μια τζιηκλα για το καλο της χρονιας .
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από πανικος »

Dimitris έγραψε:Μπράβο Πανίκκο! Το epagneul επήρες το μαζί σου;
καλα περασες δημητρη μου και εσυ.οχι το επανιελ δεν το πηρα γιατι δεν θα καθοταν ενα τοπο ολη μερα θελει να περπατουμε :D ουτε βιντεο εχουμε ρε δημητρη μεχρι τες 8.15 που χτυπησα την πρωτη εμεινε απο μπαταρια ειχα φορτιστη αυτοκινητου αλλα το αυτοκινητο το ειχα μακρυα :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Takic
Full Member
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 07:53

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Takic »

Φορτισμένη συναισθηματικά για μένα η χθεσινή μέρα. Για πρώτη φορά μετά απο 14 χρόνια πήγα κυνήγι χωρίς την IRMA που μας "άφησε" πριν 2 μηνες.

Αποτέλεσμα Κυριακής ...3 όπλα..6 περδικες μέχρι το μεσημερι και 3 φραγκολίνες απογευματινό.
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Γιατρός »

Εγώ ακόμα βλέπω μπροστά μου τα δύο παιδιά που πυροβολήσαν τον λαγό στην πανιά άλλων ( όχι εμάς) και σε 42 δευτερόλεπτα βρεθήκαν στο αυτοκίνητο τους για φωτογραφίες και τηλέφωνα. Νέα παιδιά και είναι κρίμα
Μερικά πραγματα δεν αλλάζουν...
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Μπραβο λεβεντες καλα να περνατε παντα. :)

Ακαπνος ολη μερα

Γιατρε..........μην το ψαχνεις
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Πανικο απο κοκκινοχωρια ελπιζω να βρηκε και να κτυπησε και ο παπας σου πουλια φιλε.
Πανικο σεττερ ωραιος. Δεν πειραζει φιλε, ελπιζω αλλη φορα να μπορεσει να παρεις καποιοι πουλι για την μικρη που το αξιζει.
Τακη να σε καλα να θυμασε την σκυλα σου φιλε.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”