Κανόνες Για Ασφαλή Κυνήγια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Κανόνες Για Ασφαλή Κυνήγια

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Laurona έγραψε:Ευχομαι σε ολους να περασουν καλα και να γυρισουμε σωοι κ αβλαβεις.
να θυμαστε εαν σας τυχουν εξυπνοβλακες.
το να δερεις καποιο η να βγεις εκτος εαυτου κρατωντας οπλο εν το ευκολο κομματι.
το δυσκολο ειναι να φέρεις τον χρονο πισω.
γιαυτο ψύχραιμα οσο γινεται.
και το λεω για να το ακουσω κ γω :)

Για τα γυαλια πιο πανω.
Εγω μετα απο αρκετα λεφτα χαμενα διαπιστωνω οτι για μας που φοράμε γυαλια μυοπιας κλπ δυστυχως οι επιλογες ειναι περιορισμένες κ οχι πρακτικες.
ελπιζω να φτιαξουν επιτελους ασφαλες φακους με συνταγη
...Χρυσανθε μου φυσικα και υπαρχουν...εκανα εγω σε σκελετο γυαλιων ηλιου που με βολευει και με το option να είναι ανοιχτόχρωμοι στο σκοταδι και να σκουρενουν στον ηλιο...με συνταγή μυοπιας πανω και φακους προστασιας...είναι λιγο ακριβοι αλλα υπαρχουν. Ότι θες ξερεις το τηλ μου

Καλα κυνηγια σε ολους συνάδελφοι και πανω από όλα να επιστρεψουμε στις οικογενειες και στα μωρα μας υγιεις...μονο εμας εχουν!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Κανόνες Για Ασφαλή Κυνήγια

Δημοσίευση από Pathfinder »

Καλα κυνηγια παιδες...να παμε και να ερθουμε σωοι και αβλαβεις...οτι ειπε και ο Χρυσανθος πιο πανω το επαυξανω...ηρεμια και παμε να κανουμε την κα@λα μας και οχι να σκοτωθουμε με τον καθε τσιτσιφιογκο...η γυναικα μου ετσι για να μου την σπασει εκανονισε μας τραπεζι σε ταβερνα με τους κουμπαρους μας παραμονη κυνηγιου...εχει χαρη που εληξε η εγγυηση της οξα ηταν να πηενε πακετο στον τζιηρη της :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Κανόνες Για Ασφαλή Κυνήγια

Δημοσίευση από giorgos80 »

Καλημερα κοπελια.με το νου να ειμαστε ουλλοι να παμε και το πιο σημαντικο να στραφουμε πισω.ατε κ καλες χελωνες
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”