Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Laurona »

Οπως τα λαλεις ακριβώς
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από virtualgreek »

virtualgreek έγραψε:Ψες το όνειρο ήταν σκέτη γλύκα.

Έπιαξα τον πρώτο και τον τελευταίο και έπιασα και τους τέσσερεις!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Hare Running Small.jpg

Πάω να βρώ καμιά γωνία στο γραφείο να κοιμηθώ κανένα μισάωρο να το ξαναδώ!

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από themos328 »

ANTROS BREDA έγραψε:καλημερα ενθουσιασμος υπαρχει πολλυς απο εμενα αλλα στο πισω μερος του μυαλου μας πεζουν πολλα σεναρια!

-αν εχει ψατσιες
-αν εχει τταλιμπαν και να χαλαση πρωι πρωι η παγανια
-αν παμε και τελικα αντις να ευρουμε λαο να βρισκουμε αντροχιες και μαλια χαμε!!
και πολλα πολλα αλλα

!!!!!!
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
russian bell choke
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010, 18:46

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από russian bell choke »

χαιρετω συναδελφοι.......

δεν ξερω αν εχω λαθος αλλα οντως το ενδιαφερων φετος ειναι σγκριτικα πιο λιγο απο
περσι ..... :cry: :cry: λιγα τα αθρα, λιγα για φισιγγια, ουτε για καμια ιστορια ,δεν ξερω που
ωφειλεται ???
εγω παντος εσασα και τις ελιες τις τσακκιστες.....!!!!λετε να χαλασουν ??????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Οπλο αδειο σκοτωνει.....ΠΑΝΤΑ........Oπλο γεματο σκοτωνει .......... καποτε...!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

GEORGE777 έγραψε:Χερετω ,

Περσι δεν πηγα κυνηγι γιατι εκουραστηκα με διαφορα του κυνηγιου οπως και οι περισσοτεροι απο εμας .Φετος εσυμπερανα οτι η καλη παρεα η φυση ,το πρωινο ξυπνημα εστω τζαι με λλιο θηραμα ειναι κατα πολυ καλυτερα απο το τιποτε ....Θα παω.. και ειμαι οσο ενθουσιασμενος χρεαιζεται...με περισσοτερη δοση αυτοσυγκρατησης .Αμα φερει τζαι ο Μαιστρος λιες μακρομουτσουνες απο βορεια ακομα καλυττερα !!
ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ..ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΠΩΣΗ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΙΔΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ;)

ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ ΠΑΕΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΘΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ....Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από chris197 »

ΠΑΙΔΙΑ,
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΑΣΩ 4 ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ):cry: :cry: ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥ ΠΕΚΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΥΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΕΙ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΦΕΡΜΕΣ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩΣ ΕΝΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΚΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ Η ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΕΝ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΜΟΥ. :lol: :lol: :lol:
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΙΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΓΙΑΝΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΟ ( ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΑΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ )
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Pathfinder »

chris197 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ,
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΑΣΩ 4 ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ):cry: :cry: ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥ ΠΕΚΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΥΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΕΙ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΦΕΡΜΕΣ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩΣ ΕΝΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΚΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ Η ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΕΝ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΜΟΥ. :lol: :lol: :lol:
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΙΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΓΙΑΝΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΟ ( ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΑΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ )
περαστικα σου φιλε και γρηγορη αναρρωση...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Άκουσα τωρά τον Κακουλλή στον Αντ1, ζητά από τους αρμόδιους να αναλάβουν τις ευθύνες τους. Πιο ειρωνικό διν γίνεται. Γίνεται να μην έχουμε ενθουσιασμό όταν ακούμε ότι δίνει μάχες;
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από admin »

Λογο βροχης σημερα ηταν μια καλη ευκαιρια να βαλω μια ταξη στα πυρομαχικο να μπουμε και στην σωστη διαθεση σιγα σιγα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από MARIOSE »

chris197 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ,
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΑΣΩ 4 ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ):cry: :cry: ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥ ΠΕΚΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΥΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΕΙ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΦΕΡΜΕΣ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩΣ ΕΝΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΚΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ Η ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΕΝ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΜΟΥ. :lol: :lol: :lol:
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΙΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΓΙΑΝΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΟ ( ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΑΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ )
περαστικά φίλε! Σύντομα πίσω σιδερένιος!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”