Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Απάντηση
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από chris197 »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΝΑ ΠΕΛΛΑΝΩ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

admin έγραψε:Λογο βροχης σημερα ηταν μια καλη ευκαιρια να βαλω μια ταξη στα πυρομαχικο να μπουμε και στην σωστη διαθεση σιγα σιγα
Αριστε τα τύμπανα είναι για το πάντισμα; [emoji12]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Sergios »

MARIOSE έγραψε:
chris197 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ,
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΑΣΩ 4 ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ):cry: :cry: ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥ ΠΕΚΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΥΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΕΙ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΦΕΡΜΕΣ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩΣ ΕΝΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΚΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ Η ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΕΝ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΜΟΥ. :lol: :lol: :lol:
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΙΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΓΙΑΝΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΟ ( ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΑΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ )
περαστικά φίλε! Σύντομα πίσω σιδερένιος!
Μόνο και μόνο που το είπες οτι έκανες εγχείρηση φίλε αγχώθηκα εγώ....περαστικά πίσω δυνατός....όσο για τον ενθουσιασμό πιστεύω ο καθένας φέτος τον κρύβει μέσα του μιας και καθημερινώς ακούμε τα παράλογα περι φόλων περι κλεμμένων σκύλων....είναι λογικό να είμαστε όλοι μας επιφυλακτικοί
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

chris197 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ,
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΥΝΗΓΙ ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΑΣΩ 4 ΕΚΣΟΡΜΙΣΕΙΣ ):cry: :cry: ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥ ΠΕΚΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΥΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΕΙ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΦΕΡΜΕΣ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩΣ ΕΝΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΚΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ Η ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΟΥ ΕΦΕΡΜΑΡΕΝ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΜΟΥ. :lol: :lol: :lol:
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΙΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΓΙΑΝΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΟ ( ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΑΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ )
ΦΙΛΕ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ....ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ 1 ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2009 ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΜΟΝΟ 1 ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΤΗ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ....ΚΑΙ ΤΟ 2010 ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΠΛΑΤΙΝΑ!!

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΝΑΡΩΣΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ....ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΤΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.......ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από admin »

SilverPigeonS έγραψε:
admin έγραψε:Λογο βροχης σημερα ηταν μια καλη ευκαιρια να βαλω μια ταξη στα πυρομαχικο να μπουμε και στην σωστη διαθεση σιγα σιγα
Αριστε τα τύμπανα είναι για το πάντισμα; [emoji12]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Εμοίρασε η γυναίκα μου το έξτρα δωμάτιο σε εμένα και τον Μαρίνο να κρατήσουμε απο μισό για τα παιχνίδια μας. Τα δικά του εν παραπάνω και μπαίνουν μέσα στον χώρο μου :evil:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ ΒΡΑΖΕΙ.....

''ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΕΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟ ''ΧΤΥΠΟ'' ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗ ΓΗ''.....ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΠΟΤΥΠΩΣΩ ΜΕ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ...ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από virtualgreek »

Έμαθα πως με ψάχνετε..
European-Hare-Lepus-Europaeus-copia.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από canastas »

ΗΘΙΚΟ...........?????????? :ugeek:
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

canastas έγραψε:ΗΘΙΚΟ...........?????????? :ugeek:

ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟ :D
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Dimitris »

ANTOXH;;;;;;;
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”