Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

virtualgreek έγραψε:Ψες το όνειρο ήταν σκέτη γλύκα.

Έπιαξα τον πρώτο και τον τελευταίο και έπιασα και τους τέσσερεις!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Hare Running Small.jpg
Μόνο στα όνειρα λαλεί και ένα τραγούδι :D
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από marinos.a »

Εγώ Σάββα μου μετα απο 2 χρόνια βγήκα απο το ψυγείο.

Ειμαι ΚΑΤΑΚΡΟΥΣΜΕΝΟΣ και ολη μέρα εχω το κυνήγι στο μυαλό μου.

Ηδη ειμαι σε ετοιμότητα μισής ωρα.

Ετοιμασίες
Όπλο καθαρό
Καταμέτρηση στοκ παλιών φυσιγγιών
Αγορά καινούριων
Σκυλι σχετικά ξεμουδιασμενο
γιλέκο καθαρό
ρουχα έτοιμα στην τσαντα
μπιπερ ελεγμένο
Μποτες βαμμένες

Απομένουν
Να φορτωθεί το γιλέκο
Να ελεγχθεί/πλυθεί το τρολει
νερα φαγητα ανθρωπων και ζωων
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
μεν το λέεις φίλε Σπύρο, ειχε ένα τύπο στον καφενέ , πριν αρκετα χρόνια που το έλεγε και το πίστευε χαχαχα
''παίζω τον πρώτο λαλεί , παίζω και τον τελευταίο, ακινητοποιήθηκε η φάλαγγα και έπαιξα και τους τεσσερις΄΄΄

αιστον πελά επαραξενεύτηκε γιατι δεν τον πιστευαμε και νευρίαζε που δεν το κάναμε ....
Ε περιττό να σου πω ότι επισατον ούλλοι στο μαιτάπι!!!

εγώ παντως ρε κοπέλια στον υπνο μ θωρώ φραγκολίνα ποτζί, περτικο ποδα και φασσα ισιαπάνω και πετάσσομαι ισιαπάνω!!!
Τούτα εν ωραία ονειρα, εφιάλτες εν οι άλλοι!!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από MARIOSE »

ΕΣΩ ΕΤΟΙΜΟΣ!!!

Εβαρέθηκα να ασχολούμαι με τα κακά της εποχής και ασχολούμαι μόνο με τα θετικά. Ήδη κάναμε αναγνωρίσεις και αναμένω να κάνουμε ακόμα 2. Μπορώ να πω οι αναγνωρίσεις εν πιο καλές από τη μέρα του κυνηγιού αφού βλέπω τες κοκόνες σε όλο τους το μεγαλείο, ανενόχλητες, βασίλισσες. Τζίνο το πέταμα τους είναι αυτοκρατορικό!! :D

Για πρώτη φορά μετά από καμιά 15 χρόνια πήγα και σκοπευτήριο :lol: Το beretta μου που εν σκοτώνει τζιαί εφαήθηκα να το πουλήσω είναι έτοιμο με την παραλλαγή του ;) . Τα φυσίγγια έχω τα από πέρσι αφού πέρσι εν ήβραμε κάπου να τες σύρουμε ολόκληρη τη χρονιά... :oops:

Ο αρχηγός θα αποφασίσει που θα πάμε φέτος, εγώ εν θέλω να έχω τούτο το άγχος. 8-) Όπου τζιαί να πάμε η παρέα εν πόμπα, πάλε θα περάσουμε καλά είτε παίξουμε είτε όχι!! :D

Καλά κυνήγια με ασφάλεια πάνω από όλα!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από Laurona »

Εγω το μονο που θωρω ειναι τον λαο τουμπες :lol:
πριν κοιμηθω βαλω το ονειρο στο φόργουορντ. ...βρισκω την φαση της σιπεθκιας. ....κ βαλω το στην παυση ως το πρωι.
ετσι αποφεύγω τους εφιαλτες η το να μγν προλαβω να τον πεξω πριν να παιξει το ξυπνητηρι :lol:

Απο ετοιμασίες εγω τιποτε ακομα παντως
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από admin »

ρε παιδιά μετά απο αρκετά χρόνια τούτι η σκατοζωή που κάνουμε φέτος με τόσο άγχος εν μας άφηκε νου να σκεφτούμε καθαρά για το κυνήγι νομίζω οι περισσότεροι θα αφυπνηστούμε τελευταίες μέρες.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Εγω τα εχω ηδη ετοιμασει ολα. Οχι μονο τα δικα μου....αλλα και τη ζωνη του πατερα μου και το γιλεκκο του αδελφου μου :) .Αυτοι απλα θα δουν τι τους εχω βαλει στο γιλεκκο και στη ζωνη απλα για να ξερουν που βρισκεται το καθενα. Το ασχημο ειναι οτι το Σαββατο πριν το κυνηγι...εχουμε συγγενικο γαμο...εκκλησιες diner κτλ και βλεπω μας να πηγαινουμε κορδονι.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από andreasana210326 »

andreasana210326 έγραψε:Εγω τα εχω ηδη ετοιμασει ολα. Οχι μονο τα δικα μου....αλλα και τη ζωνη του πατερα μου και το γιλεκκο του αδελφου μου :) .Αυτοι απλα θα δουν τι τους εχω βαλει στο γιλεκκο και στη ζωνη απλα για να ξερουν που βρισκεται το καθενα. Το ασχημο ειναι οτι το Σαββατο πριν το κυνηγι...εχουμε συγγενικο γαμο...εκκλησιες diner κτλ και βλεπω μας να πηγαινουμε κορδονι.
Επισης απο τοτε που ειδα ονειρο το λαγο σε δεινοσαυρακι....δεν 8υμαμαι να ειδα κατι αλλο :)
GEORGE777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 31 Οκτ 2013, 15:43
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από GEORGE777 »

Χερετω ,

Περσι δεν πηγα κυνηγι γιατι εκουραστηκα με διαφορα του κυνηγιου οπως και οι περισσοτεροι απο εμας .Φετος εσυμπερανα οτι η καλη παρεα η φυση ,το πρωινο ξυπνημα εστω τζαι με λλιο θηραμα ειναι κατα πολυ καλυτερα απο το τιποτε ....Θα παω.. και ειμαι οσο ενθουσιασμενος χρεαιζεται...με περισσοτερη δοση αυτοσυγκρατησης .Αμα φερει τζαι ο Μαιστρος λιες μακρομουτσουνες απο βορεια ακομα καλυττερα !!
ΖΩΟΝ ΔΙΠΟΥΣ ΑΠΤΕΡΟΝ
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Που Είναι ο Ενθουσιασμός σας?

Δημοσίευση από marinos.a »

GEORGE777 έγραψε:Αμα φερει τζαι ο Μαιστρος λιες μακρομουτσουνες απο βορεια ακομα καλυττερα !!
αυτο ξαναπεστο
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”