ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ-ΠΕΡΔΙΚΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ-ΠΕΡΔΙΚΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

2 ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ(ΜΕΛΟΣ-SPIDIS) ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΓΓΛΙΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ,ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΑΙ ΠΑΠΙΑΣ....ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ .....60 ΠΟΥΛΑΚΙΑ 6 ΟΠΛΑ:P

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΙΛΕ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ-ΠΕΡΔΙΚΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Που ετσι πραματα στην Κυπρο...για να ταξιδευεις πραγματι
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ-ΠΕΡΔΙΚΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Που είναι τα σκυλιά τους; :roll:

Και στην Κύπρο γίνεται κάτι παρόμοιο, σε μικρότερο βαθμό βέβαια την πρώτη Κυριακή του ενδημικού...
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΙΑΝΟΥ-ΠΕΡΔΙΚΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Πανικος Setter έγραψε:Αν είχε σκύλους το πιο πιθανό μονο επαναφοράς
πολύ διαφορετικό το κυνήγι εκεί για να κάνουμε σύγκριση :D
Εννοείται εντελώς διαφορετικό κυνήγι. Απλά το να στέκομαι και να μου φέρνουν φασιανούς και πέρδικες για να κάνω σκοποβολή εμένα προσωπικά δεν μου λέει τίποτα. Υπάρχουν και οι δίσκοι.

Χωρίς να θέλω να θίξω τους ανθρώπους που κυνήγησαν εκεί. Και νόμιμα το έκαναν και μια χαρά, απλά εκφράζω την δική μου αρέσκεια.

Πανίκο μου, μεν μου πεις εν σου έτυχε ποτέ να στέκονται γραμμή και να περιμένουν να τους φέρεις τα πουλιά πάνω τους!!! Εμάς κάθε χρόνο!!! Γιαυτό λέω ότι και σε εμάς συμβαίνει. Οκ να μην αρχίσουμε πάλι κυνηγοί στάματος VS με σκυλιά, γιατί καταλαβαίνετε... :D
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”