ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Απάντηση
635marios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 240
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010, 00:25

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από 635marios »

Οι οικολογοι ειναι πισω απο ολα ανοιξετε τα ματια σασ και μην διαιρωταστε γιατι δεν εκαναν εκεινο γιατι δεν εκαναν τα αυτονοητα Ολα ειναι ενα σχεδιο των οικολογων για αυτο ξυπνατε
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από nike powder »

dimitris savva έγραψε:ο επισημος χαρτης της υπηρεσιας θηρας που πηρα απο το ταμειο θηρας γραφει τελευταια μερα κυνηγιου ειναι στις 28/12/2014 . δικαιουμε ενα λαγο για καθε εξορμηση για περδικια δεν με ενδιαφερει προσωπικα για αυτο δεν ασχολουμε. εγω αγορασα αυτο το "πακετο" πριν δωσω τα λεφτα μου. τα υπολοιπα στο δικαστηριο . ειναι ο επισημος χαρτης που εχω .εκτος εαν μου επιστρεψουν τα χρηματα μου, τα εξοδα που εκανα για τους σκυλους μου και για ολα οσα ξοδεψα για να ετοιμαστω για την νεα κυνηγετικη σεζον.

ΥΛΙΚΡΙΝΑ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥ ΤΕΣ ΤΑΔΕ ΩΣ ΤΕΣ ΤΑΔΕ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΥΜΦΩΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ . "ΕΙΜΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΖΙΝΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ" ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙ ΕΤΣΙ... ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ. :evil:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από admin »

Ρε κοπέλαι επσές μετά απο σχεδόν μια ολονύχτια αγρυπνία καθώς ήταν και το μωρό άρρωστο αλλά έτρωε με και το θέμα με τις εξορμήσεις διερωτούμε.

Καλά εν μειωμένος ο πέρτικος (γεγονός) 1
Εν ελαφρά αυξημένος ο λαγός απο πέρσι που ήταν μια πολύ κακή χρονιά και κυνηγήθηκε σε 17 εξορμήσεις
ήξεραν τις καταμετρήσεις απο αρχές Αυγούστου και πιό πρίν (γεγονός 3)


Ρωτώ καλά που τσίνους ούλους που κάθονται τσαμε στο τραπέζι και αποφασίζουν ΠΟΙΟΣ κυνηγά τον πέρτικο? Αν είχε έστω και ένα θα ήξερε ότι τα πουλιά τα εύκολα και τα παλαβα θα χτυπηθούν τις πρώτες 3 εξορμήσεις και μετά πρέπει όπως λέει και ένα φίλος να φτάσουν τα α....ια σου στον λαιμό σου να παίξεις πέρτικο. Πέρσι πρό τελευταία εξόρμηση περπάτημα με σκύλους ολοήμερο σε δύσκολες παγανιές σηκώσαμε 100 πιάσαμε με το ζόρι 1 . Γιατί στερεί απο τον κυνηγό το δικαίωμα να κυνηγήσει μέχρι τέλος Δεκεμβρίου που είανι η καλύτερη περίοδος κυνηγίου, που έρχονται μπεκάτσες που οι συνθήκες είανι πιο ευνοϊκές ?
Πονά κεφάλι κόβουμε κεφάλι ,ε ρε κύριοι έσχει και ασπιρίνες . Καταπολέμηση λαθροθηρίας, αυστηρότεροι έλεγχοι, επαναφορά του 2 σκύλοι ανα κυνηγό, έλεγχος στο κότα και πολλά άλλα μπορούσαν να γίνουν όχι να μας κατεβάζετε απο τα βουνά
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αγαπητοί ειδικοί που παίρνετε αποφάσεις εμβέλειας πέρα της μεγαλόνησου
- ο δημόσιος αυνανισμός αποτελεί ποινικό αδίκημα και με τις αποφάσεις σας αφού σας πλήρωσε ο κόσμος φαίνεται ότι αυνανίζεστε δημόσια
-αρπακώλα και απατεωνιές πάλι απαγορεύεται

Τέλος μετά από τριήμερη αυπνία αναφέρω
Οι σύνδεσμοι
-3 βιλι€&σ στα σκοτεινά
-πισωκώλι και όποιος αντέξει
-θα μείνω παρθένα για το παιδί μου

Σας εύχονται καλά και ασφαλισμένα κυνήγια
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Καλημερα σας. Μηπως φοβουνται τις ευνοικες συνθηκες... Για καποιο αλλο θηραμα?

Ολα ξεκινουν απο την αδυναμια να ελεγξουν τους σκυλους. Τι φοβασαι τον σκυλο επαναφορας? φερμας? ιχνηλατη? Εγω νομιζω φοβουνται το σκυλο που βγαζει λαγους! Δεν εξηγηται διαφορετικα.

Και τους απαγορευει ολους για να πνασει! Δεν δινει μπεκατσα για να εχει τη κελλε του ησυχη! Αφου οπως ειπαμετα φτερωτα πεζονται και χωρις σκυλο! Αρα φοβασαι αν δωσεις καποιες εξορμησεις με σκυλο για μπεκατσα οτι θα σου πεξουν τους λαους! Και δεν καταπολεμας τη λαθροθηρια.

Τοσα χρονια που δεν ειχε μπεκατσα με σκυλο ειδαμε που εφτασαμε στο λαγο...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΑΝ ΝΑ ΤΣΙΑΙ ΕΚΑΤΑΛΑΒΑ.....ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΥΛΛΟΙ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ!!!

ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΤΕ "ΚΥΡΙΟΙ"...ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΥΣΙΝΙΔΙΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ......ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ......ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ "ΚΥΡΙΟΙ" ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ.........ΦΟΡΑΤΕ ΦΑΚΟΥΣ 10 ΒΑΘΜΩΝ ΜΥΩΠΙΑΣ:? :? :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Giorgos88
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2013, 21:39

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Giorgos88 »

Πανικος Setter έγραψε:
ΕΛΕΟΣ ΡΕ Γ@%Ω ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΛΕΟΣ.
Κυριε δημητρη να εβρουμε ενα κοινο δικηγορο στην απιστευτη περιπτωση που θα μας πιασιν
Άβαταρ μέλους
PRO755
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010, 12:23

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από PRO755 »

admin έγραψε:Ρε κοπέλαι επσές μετά απο σχεδόν μια ολονύχτια αγρυπνία καθώς ήταν και το μωρό άρρωστο αλλά έτρωε με και το θέμα με τις εξορμήσεις διερωτούμε.

Καλά εν μειωμένος ο πέρτικος (γεγονός) 1
Εν ελαφρά αυξημένος ο λαγός απο πέρσι που ήταν μια πολύ κακή χρονιά και κυνηγήθηκε σε 17 εξορμήσεις
ήξεραν τις καταμετρήσεις απο αρχές Αυγούστου και πιό πρίν (γεγονός 3)


Ρωτώ καλά που τσίνους ούλους που κάθονται τσαμε στο τραπέζι και αποφασίζουν ΠΟΙΟΣ κυνηγά τον πέρτικο? Αν είχε έστω και ένα θα ήξερε ότι τα πουλιά τα εύκολα και τα παλαβα θα χτυπηθούν τις πρώτες 3 εξορμήσεις και μετά πρέπει όπως λέει και ένα φίλος να φτάσουν τα α....ια σου στον λαιμό σου να παίξεις πέρτικο. Πέρσι πρό τελευταία εξόρμηση περπάτημα με σκύλους ολοήμερο σε δύσκολες παγανιές σηκώσαμε 100 πιάσαμε με το ζόρι 1 . Γιατί στερεί απο τον κυνηγό το δικαίωμα να κυνηγήσει μέχρι τέλος Δεκεμβρίου που είανι η καλύτερη περίοδος κυνηγίου, που έρχονται μπεκάτσες που οι συνθήκες είανι πιο ευνοϊκές ?
Πονά κεφάλι κόβουμε κεφάλι ,ε ρε κύριοι έσχει και ασπιρίνες . Καταπολέμηση λαθροθηρίας, αυστηρότεροι έλεγχοι, επαναφορά του 2 σκύλοι ανα κυνηγό, έλεγχος στο κότα και πολλά άλλα μπορούσαν να γίνουν όχι να μας κατεβάζετε απο τα βουνά

ΤΕΛΙΚΑ....ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΜΝΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΤΙ,
ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΝΕΙΡΑ,
ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ,
ΜΕΛΛΟΝ......


ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ..........ΚΟΥΡΕΜΑ
ΑΝ ΕΦΤΥΣΕΣ ΑΙΜΑ ΝΑ ΚΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ............ΔΙΠΛΕΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΞΙΦΤΕΡΙΣΜΑ
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΡΕΥΜΑ............ΣΦΑΞΙΜΟ
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟ...................ΞΥΛΟ ΜΕ ΤΗ "ΒΕΡΓΑ"
ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΑΝ ΤΟΥΤΟΙ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΠΑΤΕΡΕΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟ" ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ.(ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΜΕΙ ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ Ο ΒΕΡΓΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΛΤΗ????)

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΥΠ. ΘΗΡΑΣ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΕΣ ΑΠΟ ΞΕΝΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΩΝΕΣ.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΑΝ.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΚ-ΒΙΑΣΜΟ ΠΟΥ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟΥ Κ@Λ@@.

ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ, ΜΕ 'ΓΕΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ...........
karatzaferis11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 20:35

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από karatzaferis11 »

45000*77=3.465.000 auto skeftikan kai apofasisan mesa se ena mina 3.5 ekatomiria kali mpaza na dokoume kai kamia ekatosti xiliades tou rouva kai ta alla dika mas
Άβαταρ μέλους
PRO755
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010, 12:23

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από PRO755 »

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ...... ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΤΙ.......

ΛΑΘΟΣ!!! ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΘΑ ΚΑΜΟΥΝ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”