ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Sergios »

Μία ερώτηση....τις 4 εξορμήσεις που θα απαγορευτεί το ενδημικό η φασσα τζηκλα και τραχηλα θα επιτρέποντε? Η δεν θα έχει ΚΑΘΟΛΟΥ κυνήγι? Π.χ αντι η τζηκλα να ξεκινά 1 του Ιανουαρίου θα ξεκινά 14 του Δεκεμβρίου? :?
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Anthimos »

Sergios έγραψε:Μία ερώτηση....τις 4 εξορμήσεις που θα απαγορευτεί το ενδημικό η φασσα τζηκλα και τραχηλα θα επιτρέποντε? Η δεν θα έχει ΚΑΘΟΛΟΥ κυνήγι? Π.χ αντι η τζηκλα να ξεκινά 1 του Ιανουαρίου θα ξεκινά 14 του Δεκεμβρίου? :?
Θα επιτρέπεται!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από Laurona »

PRO755 έγραψε:ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ...... ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΤΙ.......

ΛΑΘΟΣ!!! ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΘΑ ΚΑΜΟΥΝ.
Ουτε μνημοσυνο.
δεν τους φτάνει που δουλευουν λάθος κ αντι να χιυν προσφορες ανεβαζουν τις τιμες σε ολα αυτο υο καιρο για να εκμεταλευτουν τον κοσμο ενω εαν ειχσν προσφορές θα πουλούσα ν πολυ περισσότερα κ ολο το χρονο κ θα άλλαζα ν ευκολα το στοκ τους.......
τους αφησαν κ στοκαραν κ αυτη τη βδομαδα που θα πληρωθούν οσοι εχουν δουλεια για να ψουμνισουν. ...ανακοινωσαν την μειωση.
ουλλα Τζια με θα τους μεινουν.

Ειναι παρτυ κλεισιματος που θα κανουν.
τελευταίο.
Οχι μνημοσυνο. Το μνημόσυνο γινετε καθε χρονο
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από πανικος »

εγω λεω κατι αλλο.αν αυριο η την δευτερα ανακοινωθει οτι το οργανωμενο συνολο απο κυνηγους θα μαζευτουν την δευτερα εξω απο την βουλη για διαμαρτυρια για ολα αυτα που σε μια μερα αποφασιστηκαν χωρις συζητηση λες και εχουμε δικτατορια ....θα ηθελα να δω ποσοι απο τις50000 χιλ θα πανε?
νομιζω καμια 150 αρια οι αλλοι θα βλεπουν απο την τηλεοραση θα πινουν μπυρες και θα απολαμβανουν το θεαμα.
ρε πιδια μα εκαταλαβαμεν τι εκαναν αυτοι οι ουρακοταγκοι.εσυναχτηκαν 5-6 ατομα με τον χασικο τζε ειπαν
-ρε κοπελια ελλιαναν τουτοι οι λαοι τζε οι περτιτζιοι τελεια ολαν.
-ε τζε τι να καμουμεν
-ξερω εγιω ρε κουμπαρε
-εμειωσαμεν το κοτα τζε εν εδρωσεν το αφτιν τους τουντων χτηνων ,να λλιανουμε τες εξορμησεις αλοπως
-μα να το δεχτουν εθα σιησουν την κκελλε μας
-(εδω οι υπολοιπη φυρνουντε που τα γελια χαχανα περιπου 15 λεπτα)
-ρε μα τουτοι αφου εννα μαλλωσουν μονοι τους μολις το ανακοινωσουμε.δαμε επηραμε τους τα ριαλια που τες τραπεζες εκουρεψαμε τους ελουσαμε τους τζε γα.....με τους καθε μερα τζε εν λαλλουν τιποτε τζε να πουν για το τζινην(χαχανα παλε)
-να τους δωκουμε λλια αυκα ποτζινα που πετασσουμε καθε χρονο ταχα να τα νιοννουν τζε να τα ξαπολυν οι συλλογοι τζε να πουν τζε ευκαριστω.
-αν δεν ξηπολιασουν καμνουντα τζε ξυδατα χαχανα παλε
-τωρα που ειπες ξυδατα εφερεν μου κατι αμπελοπουλια ξυδατα ενας που κανονισα που τον επιασαν που τσιλλησε εναν λαγο κατα λαθος τζε ηταν να παει δικαστηριο...παμε ποψε τζαμε στην ταβερνουα να τα φαμε να πιουμε τζε κανενα?
-ατε ευκα εσου 5 λεπτα στα νεατζε πετο μανιμανι τουτο με τα τζινηα τζε ελα. :idea:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
pistolas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2011, 21:18

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από pistolas »

Ρε παιδια γιατι να μας κοψουν 4 εξορμησεις, στο τελος του Δεκεμβρη.Και γιατι οχι στης αρχες του Νιομβρη.Δηλαδη εμεις που κυνηγουμε την μπεκαστα,ουτε εν να την δουμε φετος.
Δεν εχουν υποθεση. αλλο που δεν ηθελε η θυρα .
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από πανικος »

pistolas έγραψε:Ρε παιδια γιατι να μας κοψουν 4 εξορμησεις, στο τελος του Δεκεμβρη.Και γιατι οχι στης αρχες του Νιομβρη.Δηλαδη εμεις που κυνηγουμε την μπεκαστα,ουτε εν να την δουμε φετος.
Δεν εχουν υποθεση. αλλο που δεν ηθελε η θυρα .
φιλε πιστολα πιασε την ουσια .....ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΕΡΩΤΗΣΑΝ ΟΙ ΤΑΠΑΚΟΣΙΥΛΛΟΙ ΤΖΕ ΚΟΨΑΝ ΤΕΣ :idea: τουτον εν το μαραζι σου εσενα ποιες επρεπε να κοψουν?δηλαδη εδεχτηκαμεν το ετσι απλα και παραπονιουμαστε μονο για το ποιες εκοψαν ειτε πρωτες η τελευταιες :!:
δεν σου κανω επιθεση φιλε μου ουτε εχω κατι μαζι σου απλα οτι μας πουν μες τες τηλεορασεις δεν σημαινει οτι το δεχομαστε ετσι απλα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από LAGOS »

Κοπέλια εγώ δηλώνω το υπεύθυνα. Θέλουν να μας κάνουν παράνομους; Παλιά μας τέχνη κόσιηνο! Αμα θέλουν να μας σπρώξουν στην παρανομία; Ας έρτουν να γράψουν μετά τες 14 που εννα κυνηγούμε κανονικά! Και επειδή ξέρω οτι κάποια καλόπαιδα δίνουν πληροφορίες πάρακατω απο το φόρουμ αν έχουν καμιά απορία να μου στείλουν ή ας γράψουν εδω κ θα τους απαντήσω. Θέλετε να αρκέψουμε τα παλιά; Έχουμε τες δουλειές μας, την οικογένοια μας, τα προβλήματα μας αλλά αμα θέλετε κύριοι εννα βρούμε χρόνο να ασχοληθούμε και μαζί σας! Κοπιάστε!
Εκαταντήσετε γραφικοί ρε μαλ@κες! Αφήστε τον κόσμο στην ησυχία του! Τρώτε σπάζετε και η ´ενοια σας είναι πως να κάμετε χειρότερο το επίπεδο ζωής του κοσμάκι; Αλοίμονο την ώρα που ενα ξυπνήσει ο κοσμάκης! Και βάρτε το καλά στο νού σας! Κάπιοι ήδη εξυπνήσαν..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
pistolas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2011, 21:18

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από pistolas »

Φιλε μου εχεις δικαιο,γιατι να μας της κοψουν ουτε εγω δεχομε να κοψουν ουτε μιση.Εμεις εφκαλαμε την αδεια κυνηγιου για 17 εξορμησεις.Το χειριστικαν πολλη υπουλα το θεμα η αρμοδιοι.επεριμενα να τα πιασουν τα λεφτα απο της αδειες και μετα να μας της κοψουν της 4 εξορμησεις.αναγκαζομας να γινομε λαθροθηρες.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Το λοιπον κοπελια στο κουρεμα καταθεσεων εν εμπορουσαμε να καμουμε τιποτε γιατι εκλεισαν της τραπεζες τωρα τι εννα καμουν εννα τελιασουν τα βουνα για μενα το κυνηγη τελειωνει στες 17 εξορμισης! Και αν εχει καρφες μεστο φορουμ εννα γραφο μετα τες 14 και το τοπο που εννα πιεννω και ελατε να με γραψετε αλλα ελατε ουλλη της θυρας να καμουμε χαζι!!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΜΕΙΩΣΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

by the way η διαμαρτυρια την 28/10 τι ωρα θα γινει?
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”