Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι εδω

Απάντηση
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από skimis »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ.... ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΡΚΩ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΠΟΠΣΕ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΥΡΩ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΛΛΟ ;) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΗΝΙΓΙΑ, ΝΑ ΕΡΤΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΦΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ !!! ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΜΟΥ!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμέν

Δημοσίευση από Pathfinder »

skimis έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ.... ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΡΚΩ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΠΟΠΣΕ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΥΡΩ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΛΛΟ ;) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΗΝΙΓΙΑ, ΝΑ ΕΡΤΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΦΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ !!! ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΜΟΥ!!!!
Εν δειγμα τουτο απο το τι θα παρεις μαζι σου ρε φιλε η αυτα θα παρεις μονο?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμέν

Δημοσίευση από skimis »

Pathfinder έγραψε:
skimis έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ.... ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΡΚΩ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΠΟΠΣΕ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΥΡΩ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΛΛΟ ;) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΗΝΙΓΙΑ, ΝΑ ΕΡΤΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΦΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ !!! ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΜΟΥ!!!!
Εν δειγμα τουτο απο το τι θα παρεις μαζι σου ρε φιλε η αυτα θα παρεις μονο?
ΔΕΙΓΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ 5 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ Μ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ-ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΣ!!!! ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ 'Η ΛΙΓΑ ΔΛΔ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΦΟΤΟ?? :)
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από Priest+++ »

πανικος έγραψε:
Priest+++ έγραψε:
πανικος έγραψε:
κατσε μαρινο σασε τα ξανα τα συνακλιθκια
φορτισε τζε την καμερα ...εβρε ουλα τα καππακλιθκια

εφααμεν τον βουν.. οπου τζανισε τζε τον νουρον
πηγαιννε στο περιπτερο γορασε τζε πουρον :lol:

οταν θα παιξεις τον λαγον τζε να κορτοσει νουρον
πιασε τζε μια σπιριθκιαν τζε αναψε τον πουρον :lol:
Φιλέ Πανικκο πεμου οτι είσαι και εσυ κρουσμενος, ναψω το σπίρτο να πυρποληθω :D :D :D
εχει που τον αυγουστο που παω καθε μερα ειμαι χορτασμενος πατερ.δεν εχει σχεση για μενα πια σεζον ανοιγη και τι θηραμα...φτανει να εχει κυνηγι ειτε τραχηλα,τρυγονι,ορτυκι ειτε τζικλα ,περδικα η φασσα.
ετσι και αλιως εδω στα παραλια εμαθαμε το αντηλιακο απο μιτσης και δεν κρουζω :D
Πανικκος 10 points ;)
Istriano® reloaded
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από beaglemania »

Εγω παιδες την πρωτη εξορμηση θα παρω 3 rotweil tiger 32gr 3no 3 lepre nsi 37gr 3 no και 3 scatter 31gr no5 αποκλειστικα και μονο λαγο που μακαρι να συρω 2 φυσιγγια ;)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρου

Δημοσίευση από Pathfinder »

skimis έγραψε:
Pathfinder έγραψε:
skimis έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ.... ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΡΚΩ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΠΟΠΣΕ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΥΡΩ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΛΛΟ ;) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΗΝΙΓΙΑ, ΝΑ ΕΡΤΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΦΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ !!! ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΜΟΥ!!!!
Εν δειγμα τουτο απο το τι θα παρεις μαζι σου ρε φιλε η αυτα θα παρεις μονο?
ΔΕΙΓΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ 5 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ Μ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ-ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΣ!!!! ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ 'Η ΛΙΓΑ ΔΛΔ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΦΟΤΟ?? :)
5 που το καθε ειδος??? Καλα ρε δικε μου εχεις μαγαζι και ειπες οτι εχεις στους παγκους να το δοκιμασεις?:):) Τωρα μεταξυ και αστειου αν δεν εχεις 1-2 σταθερα φυσιγγια πως θα καταλαβεις ποιο σου κοφκει και ποιο οχι? Λιο υπερβολη κατα την αποψη μου και παντα φιλικα ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από skimis »

ΟΧΙ ΛΕΒΕΝΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΧΑΖΙ ΟYΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!!! :D Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ROTWEILL, ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ....ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΕΙΨΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ OLYMPIA SUPER 32 GR KAI VICTORY ASPRI 35 GR ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ CONCORDE, GEM KOKKINES, ROTWEILL(DOKIMI) KAI RC4 SERIA ORO!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ξαναβάλλω τα δικά μου αφού ανοίξετε συζήτηση δαμέ για τα πυρομαχικά για αύριο:

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... f550f2.jpg
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από virtualgreek »

skimis έγραψε:ΟΧΙ ΛΕΒΕΝΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΧΑΖΙ ΟYΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!!! :D Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ROTWEILL, ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ....ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΕΙΨΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ OLYMPIA SUPER 32 GR KAI VICTORY ASPRI 35 GR ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ CONCORDE, GEM KOKKINES, ROTWEILL(DOKIMI) KAI RC4 SERIA ORO!!!
Κατι ξερει ο πατερας σου...
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι ε

Δημοσίευση από skimis »

virtualgreek έγραψε:
skimis έγραψε:ΟΧΙ ΛΕΒΕΝΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΧΑΖΙ ΟYΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!!! :D Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ROTWEILL, ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ....ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΕΙΨΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ OLYMPIA SUPER 32 GR KAI VICTORY ASPRI 35 GR ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ CONCORDE, GEM KOKKINES, ROTWEILL(DOKIMI) KAI RC4 SERIA ORO!!!
Κατι ξερει ο πατερας σου...
ΒΕΒΑΙΑ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”