Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι εδω

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Εκόντεψε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι εδω

Δημοσίευση από marinos.a »

Τις τελευταίες μέρες, ιδικά μετα από την έναρξη της φάσας όπως κάθε χρόνο… έπιασε με το κακό. Ξεκινήσαν να μεν με χωρούν τα ρούχα μου.
Σιγά σιγά ξεκίνησα να πασπατεύω τους κυνηγετικούς μου εξοπλισμούς, να θέλω να πηγαίνω σκοπευτήριο, να περνω περισσότερο χρόνο με το σκυλί μου. Εχτές ανέσυρα και το τρολλουι να το περιποιηθώ να τα αναβαθμίσω και γενικά ξεκίνησε το κυνήγι να μονοπωλεί τη σκέψη μου.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο?
Γιατρέ είμαι καλά???

Εικόνα
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από Laurona »

Γιατι ο γιατρος ειπε σου κανενας εν καλα τζ αρωτας τον? :lol: :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από Anthimos »

marinos.a έγραψε:Τις τελευταίες μέρες, ιδικά μετα από την έναρξη της φάσας όπως κάθε χρόνο… έπιασε με το κακό. Ξεκινήσαν να μεν με χωρούν τα ρούχα μου.
Σιγά σιγά ξεκίνησα να τους κυνηγετικούς μου εξοπλισμούς, να θέλω να πηγαίνω σκοπευτήριο, να περνω περισσότερο χρόνο με το σκυλί μου. Εχτές ανέσυρα και το τρολλουι να το περιποιηθώ να τα αναβαθμίσω και γενικά ξεκίνησε το κυνήγι να μονοπωλεί τη σκέψη μου.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο?
Γιατρέ είμαι καλά???

Εικόνα

:shock:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένοι εδ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Laurona έγραψε:Γιατι ο γιατρος ειπε σου κανενας εν καλα τζ αρωτας τον? :lol: :lol:
Φύλαι τι ιπονοίς ;
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Εγώ πάντως παιδιά την 1η Κυριακή της φάσσας ήμουν χαμόγελα όχι για τις φάσσες αλλά για το πόσα περδίκια είδα τζιαι άκουσα. Από όλα τα βουνά γύρω μου άκουγα περδίκια και είδα και 2-3 αγέλες των 15-20 πουλιών να αλλάζουν βουνά στη περιοχή εκεί. Δεν γνωρίζω γενικά την κατάσταση, όταν κοντέψουν οι μέρες και θα πάω αναγνώριση θα δω την περιοχή που πάω πάντα, αν είναι φτωχική τουλάχιστον έχω εναλλακτική. Έπαθα και εγώ λίγη πόρωση, σκέφτουμαι να πάω το Σάββατο να πιάσω χαρτούτσιες για τον πέρτικο, αλλά λαλώ θα τις έχω να κάθουνται ως τον Νοέμβρη; :D :D


Κσεκινά η κασέττα:

Ελπίζω όλοι οι αρνητικοί παράγοντες που επηρεάζουν τους αριθμούς να μην κάμουν τα δικά τους μέχρι τον Νοέμβρη, μιλώ για τους γάρους τους παράνομους, επιβλαβή, αρρώστιες κτλ.

Για να μην ξεχανόμαστε:

http://www.timeanddate.com/countdown/ge ... E%BF%CE%B9
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από marinos.a »

Πανικος Setter έγραψε: :shock: :shock: :shock:
Anthimos έγραψε: :shock:
ιντα ρε κοπέλια, εμπηκε τίποτε μες το μάτι σας?

Εικόνα
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:
marinos.a έγραψε:Τις τελευταίες μέρες, ιδικά μετα από την έναρξη της φάσας όπως κάθε χρόνο… έπιασε με το κακό. Ξεκινήσαν να μεν με χωρούν τα ρούχα μου.
Σιγά σιγά ξεκίνησα να τους κυνηγετικούς μου εξοπλισμούς, να θέλω να πηγαίνω σκοπευτήριο, να περνω περισσότερο χρόνο με το σκυλί μου. Εχτές ανέσυρα και το τρολλουι να το περιποιηθώ να τα αναβαθμίσω και γενικά ξεκίνησε το κυνήγι να μονοπωλεί τη σκέψη μου.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο?
Γιατρέ είμαι καλά???

Εικόνα

:shock:
:shock:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε Μαρίνο εκατέβασα όλο τον εξοπλισμό πας το γραφείο μου τζιαί ούλλη μέρα νεκατώνω τα σαν να τζιαί όπου νάσαι εν Νιόβρης...

Αλλά θα περιμένω και την "επηστοιμωνικίν" απάντηση του Γιατρού για να μας πει τί είδους αρρώστεια εν τούτη... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από Priest+++ »

marinos.a έγραψε:Τις τελευταίες μέρες, ιδικά μετα από την έναρξη της φάσας όπως κάθε χρόνο… έπιασε με το κακό. Ξεκινήσαν να μεν με χωρούν τα ρούχα μου.
Σιγά σιγά ξεκίνησα να πασπατεύω τους κυνηγετικούς μου εξοπλισμούς, να θέλω να πηγαίνω σκοπευτήριο, να περνω περισσότερο χρόνο με το σκυλί μου. Εχτές ανέσυρα και το τρολλουι να το περιποιηθώ να τα αναβαθμίσω και γενικά ξεκίνησε το κυνήγι να μονοπωλεί τη σκέψη μου.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο?
Γιατρέ είμαι καλά???

Έχει τοσα ωραία πραγματα να χαρείς και να απολαυσεις αγαπητέ φίλε, τώρα που το επιτρέπει ο καιρός και εσύ πασπατευεις τον εξοπλισμό σου και χαϊδευεις το σκυλι σου! Κύριε ελέησον πιον!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Εκόντεψε ρε κοπέλια (ενδημικό 2014-15) Όλοι οι κρουσμένο

Δημοσίευση από Laurona »

Πατερ...... :x
Κυριε ελεησον πιον.
Να πας νσ εξομολογηθεις.
Εν κ κοτσιαμ μου γιορτη σημερα
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”