ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΛΑ ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΟ ΔΕΝ ΣΙΚΟΣΑ ΣΙΚΟΣΑ ΕΝΑ ΛΑΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΚΑ ΠΕΡΤΙΚΟΥΣ ΤΙΣ ΚΛΟΥΒΑΣ. ΘΑ ΔΙΞΕΙ ΠΑΝΤΟΣ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΙΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε δεν λεω πως ο φιλος σου εν ψευτης, θα επισκευτω και εγω την περιοχη να δω τη παιζει, αν ΔΕΝ φανουν που κανεναν μας τοτε ενισχιετε η θεορια πως ο φιλος σου εδοσε πανω σε κουνελου8κια φαρμας που για τον Α-Β λογο βρεθηκαν στην περιοχη ελευθερα και πως οι αλλουποι ζινι την νυχτα εκαμαν party :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

τελικα ειχε δικαιο ο φιλος εσικοσα εγω 1 σημερα το πρωη και αποτι ειδα σιουροτατα ειναι αγριοκουνελο. τωρα τριπες εν ειδα αρα μπορει να ειναι εκεινα που δεν βγαζουν τριπες
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ζιαμε σε ζινο τον τοπο?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ναι ρε φιλε μου εκει στη λαπατσα
EPANIEL POWER
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από diomedes »

APOLLON_1 έγραψε:ναι ρε φιλε μου εκει στη λαπατσα


Ηβρες το μες σε πυκνέρι? Ειχε σκιά εκεί που ήταν?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΙΚΟΣΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΠΑΛΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΟ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑ ΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΚΑΛΑΜΙΟΝΕΣ. ΕΧΕΙ ΠΙΚΝΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΞΕΡΑΗΛΑ. ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΜΙΑ 400 ΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΡΥΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ
EPANIEL POWER
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από diomedes »

APOLLON_1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΙΚΟΣΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΠΑΛΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΟ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑ ΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΚΑΛΑΜΙΟΝΕΣ. ΕΧΕΙ ΠΙΚΝΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΞΕΡΑΗΛΑ. ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΜΙΑ 400 ΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΡΥΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ

Εν να χώνουντε μες στα πυκνά. Πρέπει να τους αρέσκει πολλά η δροσιά τωρά μες τις πυράες. Εγώ πιστεύω πρέπει να ειδοποιηθεί και το Ταμείο Θήρας. Αν έχει κανένας που εσάς που τα είδετε άκρες να τους το πει. Τούτου του είδους παρεμβάσεις στην φύση θεωρώ τες πολλά επικύνδυνες γιατί τούντα κουνέλια μπορεί να κολλήσουν τους λαγούς καμιά αρρώστια και να ξεσπάσει καμιά επιδημία και να βουρούμε. Καλύτερα να δώσει καμιά ειδική άδεια το Ταμείο να καταπολεμηθούν.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

diomedes έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΙΚΟΣΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΠΑΛΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΟ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑ ΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΚΑΛΑΜΙΟΝΕΣ. ΕΧΕΙ ΠΙΚΝΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΞΕΡΑΗΛΑ. ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΜΙΑ 400 ΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΡΥΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ

Εν να χώνουντε μες στα πυκνά. Πρέπει να τους αρέσκει πολλά η δροσιά τωρά μες τις πυράες. Εγώ πιστεύω πρέπει να ειδοποιηθεί και το Ταμείο Θήρας. Αν έχει κανένας που εσάς που τα είδετε άκρες να τους το πει. Τούτου του είδους παρεμβάσεις στην φύση θεωρώ τες πολλά επικύνδυνες γιατί τούντα κουνέλια μπορεί να κολλήσουν τους λαγούς καμιά αρρώστια και να ξεσπάσει καμιά επιδημία και να βουρούμε. Καλύτερα να δώσει καμιά ειδική άδεια το Ταμείο να καταπολεμηθούν.

ΦΙΛΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΚΟ ΟΤΙ ΜΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗ ΘΑ ΤΑ ΦΑΝ
EPANIEL POWER
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΑ

Δημοσίευση από diomedes »

APOLLON_1 έγραψε:
diomedes έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΙΚΟΣΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΠΑΛΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΟ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑ ΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΚΑΛΑΜΙΟΝΕΣ. ΕΧΕΙ ΠΙΚΝΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΞΕΡΑΗΛΑ. ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΜΙΑ 400 ΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΡΥΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ

Εν να χώνουντε μες στα πυκνά. Πρέπει να τους αρέσκει πολλά η δροσιά τωρά μες τις πυράες. Εγώ πιστεύω πρέπει να ειδοποιηθεί και το Ταμείο Θήρας. Αν έχει κανένας που εσάς που τα είδετε άκρες να τους το πει. Τούτου του είδους παρεμβάσεις στην φύση θεωρώ τες πολλά επικύνδυνες γιατί τούντα κουνέλια μπορεί να κολλήσουν τους λαγούς καμιά αρρώστια και να ξεσπάσει καμιά επιδημία και να βουρούμε. Καλύτερα να δώσει καμιά ειδική άδεια το Ταμείο να καταπολεμηθούν.

ΦΙΛΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΚΟ ΟΤΙ ΜΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗ ΘΑ ΤΑ ΦΑΝ

Μακάρι φίλε μου. Αν τυχόν τα έβρει κανένας που σας μες στο κυνήγι να τους δώκει πας στα φκια !!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”