ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από Anthimos »

Ξεκινω αυτο το θέμα προσπαθοντας να θυμηθουμε πόσα χρονια ασχολουμαστε μ αυτο το υπεροχο αθλημα.
6 χρονων πήγα για πρωτη φορα για τσιχλες και τρασιηλες με τον πατερα μου και απο τότε εχω Α Ρ Ρ Ω Σ Τ Η Σ Ε Ι !!! :D
Το κυνηγι ηταν ο εκβιασμος για να διαβαζω και οτι ηθελαν οι δικοι μου να γινει ηταν μπροστα το κυνηγι. οταν σπουδαζα η μονη μου εννοια ηταν να ερθω για κυνηγι με Πασχα με Χριστουγεννα τωρα ειμαι 35 αρα 29 χρονια ΑΡΡΩΣΤΟΣ :lol: :lol:
ΕΣΕΙΣ :?: :?: :?:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

και εγω απο 6-7 χρονων...πηγα στο κυνηγι του λαγου...απο τοτε με μαγεψε το αθλημα...ειμαι 16 και ακομα με εκβιαζουν για το κυνηγι...αν δεν διαβασεις αν δεν,αν δεν εν θα παεις τζινι,εν θα παεις σκοπευτιριο...φερε καλο ελεγχο και ενα σου πιασω αλλο οπλο...χαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από beretta682 »

Μοδεστος έγραψε:και εγω απο 6-7 χρονων...πηγα στο κυνηγι του λαγου...απο τοτε με μαγεψε το αθλημα...ειμαι 16 και ακομα με εκβιαζουν για το κυνηγι...αν δεν διαβασεις αν δεν,αν δεν εν θα παεις τζινι,εν θα παεις σκοπευτιριο...φερε καλο ελεγχο και ενα σου πιασω αλλο οπλο...χαχαχαχα
χαχα κουμπάρε μόδεστε τζεγώ έχω να πω την ίδια ιστορία απλά εγώ φκάλλω 1 χρόνο πριν που εσένα άδεια. Έτο αλλο λίο τζε εν να αρκέψω τζαι τα μαθήματα
Φιλικά,
Χρήστος
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

beretta682 έγραψε:
Μοδεστος έγραψε:και εγω απο 6-7 χρονων...πηγα στο κυνηγι του λαγου...απο τοτε με μαγεψε το αθλημα...ειμαι 16 και ακομα με εκβιαζουν για το κυνηγι...αν δεν διαβασεις αν δεν,αν δεν εν θα παεις τζινι,εν θα παεις σκοπευτιριο...φερε καλο ελεγχο και ενα σου πιασω αλλο οπλο...χαχαχαχα
χαχα κουμπάρε μόδεστε τζεγώ έχω να πω την ίδια ιστορία απλά εγώ φκάλλω 1 χρόνο πριν που εσένα άδεια. Έτο αλλο λίο τζε εν να αρκέψω τζαι τα μαθήματα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα :D
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από admin »

Μοδεστος έγραψε:
beretta682 έγραψε:
Μοδεστος έγραψε:και εγω απο 6-7 χρονων...πηγα στο κυνηγι του λαγου...απο τοτε με μαγεψε το αθλημα...ειμαι 16 και ακομα με εκβιαζουν για το κυνηγι...αν δεν διαβασεις αν δεν,αν δεν εν θα παεις τζινι,εν θα παεις σκοπευτιριο...φερε καλο ελεγχο και ενα σου πιασω αλλο οπλο...χαχαχαχα
χαχα κουμπάρε μόδεστε τζεγώ έχω να πω την ίδια ιστορία απλά εγώ φκάλλω 1 χρόνο πριν που εσένα άδεια. Έτο αλλο λίο τζε εν να αρκέψω τζαι τα μαθήματα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα :D[/quote
το λοιπον τωρά που ενα πάω για φαϊ το μεσημέρι σπίτι ενα γυρέψω μια φώτο απο τα πολλά παλιά να σας δείξω
Προσέχουμε...για να έχουμε
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από mikros »

ηβραν μας μιτσιους και εκβιαζουν μας :( :(
εγω εχει 4-5 χρονια που επια πρωτη φορα στες τσικλες
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από πανικος »

Eιμαι 35 χρονων πηγα κυνηγι μετον πατερα μου το 1984 οταν αγορασε το πρωτο του οπλο και απο τοτε περιμενα την κυριακη να ερθει να παμε κυνηγι να αναψουμε τα καρβουνα να φαμε και στο τελος ο πατερας μου κρατοντασ το οπλο απο πισω να ειμαι μπροστα του αφου δεν εφτανα την σκανδαλη να το εχω κατω απο τη μασχαλη για να σημαδεψω κανενα μπουκαλι.
27 χρονια περασαν και ακομα περιμενω με την ιδια ανυπομονησια την κυριακη.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από beretta682 »

χαχα ωραίες φάσεις... να ψάξω τζεγώ τζαι έχω μιαν καλήν φοτό που κρατώ 1 λαό... :D :D
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από πανικος »

ξεχασα να σας πω το ποιο καλο
τα χριστουγεννα ο αης βασιλης μου εφερνε 2 πακετα χαρτουτσιες ,α εκαμνα παραπανω χαρα που τα αυτοκινητουκια.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
andreas76
Full Member
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 08 Αύγ 2010, 18:25

Re: ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Δημοσίευση από andreas76 »

Ωραία όλα αυτά. Ακούστε αυτό.Επειδή δεν είχα ξυπνητήρι και απο την εγνοια που είχα ότι ο πατέρας μου θα αποκοιμώταν έβαζα για μαξιλάρι 3 ή 4 βιβλία ώστε κάθε φορά που θα γύριζα να ξυπνούσα και να έβλεπα την ώρα. Το έκανα μια φορά :lol: :lol: :lol: . Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδι αλλά κυνήγι πήγαμε στην ώρα μας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”