Quota - Κότα

stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από stelios--- »

istriano ® έγραψε:Ρε για το ονομα. Ουτε μοιχεια να εκαμνε ο ανθρωπος, εν θα του καμναν ετσι :o :o :o
ΜΕΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΕΝ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ :lol: :lol: :lol:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

"ρε"
η αντιδραση του φορουμ θα ηταν "ΡΕ μα περιπεζει μας τουτος για εν τους παιζει τους ρεχτους???χαχαχαχαχαχαχαχα !!!"
ζε ζιαμε ηταν να με κραξουν !
οχι γιατι ασχολειται ολο το φορουμ (κοσμος) γυρο απο μενα αλλα γιατι εγω εκανα τοσο θεμα για τα ρεχτα !
το ιδιο και εσυ εκανες τοσο θεμα την αλλη φορα για τους καλικες που μαζεψες
κανατε τοσο θεμα για τα σκυλια φερμας
και βαζεις ενα video ασχετο !
το οτι το ειπα εγω δεν παει να πει οτι πρεπει να τα βαζεις μαζι μου ;)
το οτι σε υποστηριζουν οι φιλοι σου δεν παει να πει οτι εχεις δικαιο !
και το οτι εσεις που ησασταν ζιαμε ειδατε τον Ανθημο 1-2-3 βουνα παρακατω που εφκαλε τον περτικο και επαιξετε τον γιατι ηταν της παρεας παλυ δεν μπορουμε να το μαντεψουμε ! βλεπουμε αυτο που εβαλες ομως και βλεποντας κρυνεσαι !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από cyprohunter »

Εγώ το λεω και δεν ντρέπομαι! Είμαι ένας μαλάκας και μισός! Εκροματσακίζουμουν μέστα αρμάνια που το χάραμα ως τες 3! Έφα το μεγαλύτερο γαμ*σι της ζωής μου αν και 17 χρονών το ομολογώ μέστους κρεμούς και τους κακότοπους έπαιζα τον πέρτικο που έτσι τζαι το παραμικρό λάθος επροσηκόνετουν που τα 200 μέτρα τζαι φτού ξανά που την αρκή! 6-7 χιλιομετρα μέστο νερό που έκοπσα για να πιάσω 4 πέρδικες του βουνού τζαι την κάθε μια να την παίζω τζαι να παέννει σαν την σφαίρα να πέφτει μέσα σε κρεμμούς το πιο λλιο 80 μέτρα τζαι αλλο 80 να φκώ πάνω πάλε!!! Τούτα εντάξι να τα δεχτώ είμαι σωστός κυνηγός λαλώ που μέσα μου, έκαμα γυμναστική να λαλώ που μέσα μου τζαι να την καταπίνω αν τζαι ξερός ο λαιμός μου γιατι το νερό μέστους 30 βαθμούς έγινε κατούρημα! Τζαι γω φυτίλλι που πάνω ως κάτω!!

ΑΛΛΑ οι ρε ΠΠΕΖΕ***ΓΚΙ να με πιάννεις τηλέφωνο πάστα όροι η ώρα 10 σαν κάθεται ο ήλιος παστην κκελλέ μου τζαι να μου λαλείς.."εε... Επαίξεται τίποτε; Εμείς εβαρεθήκαμε τζαι πάμε να φίουμε. Έπαιξα 12 εγώ τζαι 13 ο γιος μου.... Μααα μόνο 2 έπαιξες έπαιξες ακόμα; Χαχαχαχα".

Ρε ΠΠΕΖ******, γιε της που**** που εν να περιπέξεις τζαι πουπάνω τα δικά μου εν πιο βαρετά τζαι που την ντουζίνα σου!!!!!! Που μου έκατσες πουκαστιν κλούβα τζαι επαιζες τα μαννοπέρτικα που εγεννηθήκαν για μιας ημέρας σφαγή...

Εν έχουμε υπόθεση είμασται η πιο ατιμόρατσα τζαι πάντα τούτο θα είμαστε! ΤΕΛΟΣ!



Συγνώμη για τούτο αλλά έπρεπε να τα πώ! Είμαι 17 μπορείτε να μου πείτε τι παράδειγμα διούν τούτοι οι ανθρώποι;;; :evil:
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:"ρε"
η αντιδραση του φορουμ θα ηταν "ΡΕ μα περιπεζει μας τουτος για εν τους παιζει τους ρεχτους???χαχαχαχαχαχαχαχα !!!"
ζε ζιαμε ηταν να με κραξουν !
οχι γιατι ασχολειται ολο το φορουμ (κοσμος) γυρο απο μενα αλλα γιατι εγω εκανα τοσο θεμα για τα ρεχτα !
το ιδιο και εσυ εκανες τοσο θεμα την αλλη φορα για τους καλικες που μαζεψες
κανατε τοσο θεμα για τα σκυλια φερμας
και βαζεις ενα video ασχετο !

το οτι το ειπα εγω δεν παει να πει οτι πρεπει να τα βαζεις μαζι μου ;)
το οτι σε υποστηριζουν οι φιλοι σου δεν παει να πει οτι εχεις δικαιο !
και το οτι εσεις που ησασταν ζιαμε ειδατε τον Ανθημο 1-2-3 βουνα παρακατω που εφκαλε τον περτικο και επαιξετε τον γιατι ηταν της παρεας παλυ δεν μπορουμε να το μαντεψουμε ! βλεπουμε αυτο που εβαλες ομως και βλεποντας κρυνεσαι !

Ρε Σωτηρη το προβλημα σου λεβεντη μου ποιο ειναι ?? Συγκεκριμενα πραματα....
Λεω σου ημουν 80 μετρα πιο ψηλα κι εν το σκυλι μου που εφκαλε το πουλι ....το ιδιο ειπες εγινε και με το Αρτεμη οπως λες .........Τον καλυκα ? εχεις δικιο ειπε σου ο Μαρινος στο ποστ....το γεγονος οτι εμαζεψε ενα φορτηγο σε σχεση με αλλους που εν εμαζεψαν τιποτε θα επρεπε να του επιτρεπει να πετασσει εστω κι απο κεκτημενη ταχυτητα ενα καλυκα ....διαφωνεις????
Αν σας επηραξε η καρπωση ρε φιλε τι να πω...??? Ειμασταν εγω ο Κυπρος ο Μαρινος και ο Κυριος Αντης (παπας του Μαρινου) κι επαιξαμε 16 περδικια γεννημα- βουτημα περπατημα με τα σκυλια...ευτυχως δεν ειχαμε την ατυχια να παιξουμε 5 πουλια σε δυο ωρες εφκηκεν ο σιηστος μας ως το βουττημα του ηλιου και το απολαυσαμε..
Συγκεκριμενα πες τι σ ενοχλησε ομως και αρχισες να πυροβολάς???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε: Ρε Σωτηρη το προβλημα σου λεβεντη μου ποιο ειναι ?? Συγκεκριμενα πραματα....
Λεω σου ημουν 80 μετρα πιο ψηλα κι εν το σκυλι μου που εφκαλε το πουλι ....το ιδιο ειπες εγινε και με το Αρτεμη οπως λες .........Τον καλυκα ? εχεις δικιο ειπε σου ο Μαρινος στο ποστ....το γεγονος οτι εμαζεψε ενα φορτηγο σε σχεση με αλλους που εν εμαζεψαν τιποτε θα επρεπε να του επιτρεπει να πετασσει εστω κι απο κεκτημενη ταχυτητα ενα καλυκα ....διαφωνεις????
Αν σας επηραξε η καρπωση ρε φιλε τι να πω...??? Ειμασταν εγω ο Κυπρος ο Μαρινος και ο Κυριος Αντης (παπας του Μαρινου) κι επαιξαμε 16 περδικια γεννημα- βουτημα περπατημα με τα σκυλια...ευτυχως δεν ειχαμε την ατυχια να παιξουμε 5 πουλια σε δυο ωρες εφκηκεν ο σιηστος μας ως το βουττημα του ηλιου και το απολαυσαμε..
Συγκεκριμενα πες τι σ ενοχλησε ομως και αρχισες να πυροβολάς???
Εγω δεν εχω κανενα απολητος προβλημα με την καρπωση σας , μεσα στα ορια , νορμαλ και ολα οκ !
αυτο που ηταν να πω το ειπα μεσα σε 4 σελιδες απο 10 ποστ τουλαχιστο 5 φορες ! κανονικα απο την πρωτη θα επρεπε να καταλαβεται το νοημα παρολα αυτα και οι 3 σας εκαμετε θολομενοι ντου , ο ενας ειπεν μου πως επειδη επαιξα 4 περτικους μεσα σε 2:30 ωρες εν ποιο αντρας που μενα ο αλλος οτι εν παραμιθκια και εσυ και τι δεν ειπες ακομα προσπαθεις να κανεις την καρπωση μου ατυχες γεγονος λες και τα δικα μου δεν ηταν πουλια του βουνου η πως επρεπε να κλεισω τα ματια σε περδικια πεναλτυ !

και σε ρωτω εσυ σαν Ανθημος αν εμπενες μεσα σε ενα αλλο φορουμ και εβλεπες τον admin να βαζει ενα βιντεο με ενα ρεχτο περτικο , και να πετασει την χαρτουτσια του χαμε ...τι εινονα θα σχηματιζες ???

Αυτα που ειχα να πω τα ειπα τωρα αν επειδη σας αφορουν προσωπικα δεν μπορειτε να τα δειτε τοτε λυπαμαι αλλα δεν μπορω να παιξω αλλο το παιχνιδι τον ποστ οτι ειχα να σας πω σας το ειπα τουλαχιστο Αντρικια και οχι με ψιθυρους πισω απο την πλατη σας !
για εμενα εφατε και οι 3 κοκκινη καρτα οχι για το video και την καρπωση αλλα για την αντιδραση σας σε μια νορμαλ κριτικη που αφορουσε τα 2 video και το μηνυμα που εβγαζαν πρως τα εξω !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από kypros »

Με το συμπαθκιο...αλλα αν ειμαι εγω ο ενας που εφαε κοκκινη, μπορω να μαθω ποτε σε εδιορισαν διαιτητη?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kypros την 04 Νοέμ 2013, 22:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από stelios--- »

kypros έγραψε:Με το συμπαθκιο...αλλα αν ειμαι εγω ο ενας που εφαε κοκκινη, μπορω να μαθω ποτε σε εδιορισαν διαιτητη?
ΚΑΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟ ΜΙΣΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.......
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Δημοσίευση από marinos.a »

Οχι ρε γαμωτο έσυρε μας κοτσινη ο σωτιρακις. Φεύγω για το Άγιο Όρος

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
Anthimos έγραψε: Ρε Σωτηρη το προβλημα σου λεβεντη μου ποιο ειναι ?? Συγκεκριμενα πραματα....
Λεω σου ημουν 80 μετρα πιο ψηλα κι εν το σκυλι μου που εφκαλε το πουλι ....το ιδιο ειπες εγινε και με το Αρτεμη οπως λες .........Τον καλυκα ? εχεις δικιο ειπε σου ο Μαρινος στο ποστ....το γεγονος οτι εμαζεψε ενα φορτηγο σε σχεση με αλλους που εν εμαζεψαν τιποτε θα επρεπε να του επιτρεπει να πετασσει εστω κι απο κεκτημενη ταχυτητα ενα καλυκα ....διαφωνεις????
Αν σας επηραξε η καρπωση ρε φιλε τι να πω...??? Ειμασταν εγω ο Κυπρος ο Μαρινος και ο Κυριος Αντης (παπας του Μαρινου) κι επαιξαμε 16 περδικια γεννημα- βουτημα περπατημα με τα σκυλια...ευτυχως δεν ειχαμε την ατυχια να παιξουμε 5 πουλια σε δυο ωρες εφκηκεν ο σιηστος μας ως το βουττημα του ηλιου και το απολαυσαμε..
Συγκεκριμενα πες τι σ ενοχλησε ομως και αρχισες να πυροβολάς???
Εγω δεν εχω κανενα απολητος προβλημα με την καρπωση σας , μεσα στα ορια , νορμαλ και ολα οκ !
αυτο που ηταν να πω το ειπα μεσα σε 4 σελιδες απο 10 ποστ τουλαχιστο 5 φορες ! κανονικα απο την πρωτη θα επρεπε να καταλαβεται το νοημα παρολα αυτα και οι 3 σας εκαμετε θολομενοι ντου , ο ενας ειπεν μου πως επειδη επαιξα 4 περτικους μεσα σε 2:30 ωρες εν ποιο αντρας που μενα ο αλλος οτι εν παραμιθκια και εσυ και τι δεν ειπες ακομα προσπαθεις να κανεις την καρπωση μου ατυχες γεγονος λες και τα δικα μου δεν ηταν πουλια του βουνου η πως επρεπε να κλεισω τα ματια σε περδικια πεναλτυ !

και σε ρωτω εσυ σαν Ανθημος αν εμπενες μεσα σε ενα αλλο φορουμ και εβλεπες τον admin να βαζει ενα βιντεο με ενα ρεχτο περτικο , και να πετασει την χαρτουτσια του χαμε ...τι εινονα θα σχηματιζες ???

Αυτα που ειχα να πω τα ειπα τωρα αν επειδη σας αφορουν προσωπικα δεν μπορειτε να τα δειτε τοτε λυπαμαι αλλα δεν μπορω να παιξω αλλο το παιχνιδι τον ποστ οτι ειχα να σας πω σας το ειπα τουλαχιστο Αντρικια και οχι με ψιθυρους πισω απο την πλατη σας !
για εμενα εφατε και οι 3 κοκκινη καρτα οχι για το video και την καρπωση αλλα για την αντιδραση σας σε μια νορμαλ κριτικη που αφορουσε τα 2 video και το μηνυμα που εβγαζαν πρως τα εξω !
Ενα βιντεο εν αποδικνυει τιποτε , θα μπορουσε να σου πει οτι εμαζεψε το καλυκα που χαμε , αντ αυτου το παραδεχτηκε κι απολογηθηκε δημοσια στο φορουμ...
Ο περτικος ηταν σηκωτος στα πλαισια της παγανιας μας οφειλα να το επισημανω μιας και ημουν παρον κι εσυ βιαστηκες να τον κραξεις ...
Εγω αν επαιζα το quota σε 2 ωρες το θεωρω ατυχια ρε Σωτηρη επειδη εν μ αρεσκει ο καφενες τζαι η πιλοττα!!!
Κανενας δεν σχολιασε αν τα επαιξες σε βουνο η κάμπο η στο κλουβι
Η κριτικη σου και το υπεροπτικο υφος καθε αλλο παρα νορμαλ ηταν
Θα επρεπε να περιμενεις μια τετοια αντιδραση απο μια παρεα που δημιουργηθηκε μεσα σ αυτο το φορουμ κι εσυ προσπαθεις με νυχια και με δοντια να διαβαλεις...ετσι λειτουργουμε εμεις !!!
Κοκκινη καρτα εν εχεις τα καρυδια ΕΣΥ να μας δειξεις λεβεντη μου .....προσπαθεις ομως και ρωτω σε δημοσια γιατι???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από mikros »

Να χαμηλωσουν λιγο οι τονοι γιατι καναμε μια παρεξηγηση απο το πουθενα
cyprohunter έγραψε:Εγώ το λεω και δεν ντρέπομαι! Είμαι ένας μαλάκας και μισός! Εκροματσακίζουμουν μέστα αρμάνια που το χάραμα ως τες 3! Έφα το μεγαλύτερο γαμ*σι της ζωής μου αν και 17 χρονών το ομολογώ μέστους κρεμούς και τους κακότοπους έπαιζα τον πέρτικο που έτσι τζαι το παραμικρό λάθος επροσηκόνετουν που τα 200 μέτρα τζαι φτού ξανά που την αρκή! 6-7 χιλιομετρα μέστο νερό που έκοπσα για να πιάσω 4 πέρδικες του βουνού τζαι την κάθε μια να την παίζω τζαι να παέννει σαν την σφαίρα να πέφτει μέσα σε κρεμμούς το πιο λλιο 80 μέτρα τζαι αλλο 80 να φκώ πάνω πάλε!!! Τούτα εντάξι να τα δεχτώ είμαι σωστός κυνηγός λαλώ που μέσα μου, έκαμα γυμναστική να λαλώ που μέσα μου τζαι να την καταπίνω αν τζαι ξερός ο λαιμός μου γιατι το νερό μέστους 30 βαθμούς έγινε κατούρημα! Τζαι γω φυτίλλι που πάνω ως κάτω!!

ΑΛΛΑ οι ρε ΠΠΕΖΕ***ΓΚΙ να με πιάννεις τηλέφωνο πάστα όροι η ώρα 10 σαν κάθεται ο ήλιος παστην κκελλέ μου τζαι να μου λαλείς.."εε... Επαίξεται τίποτε; Εμείς εβαρεθήκαμε τζαι πάμε να φίουμε. Έπαιξα 12 εγώ τζαι 13 ο γιος μου.... Μααα μόνο 2 έπαιξες έπαιξες ακόμα; Χαχαχαχα".

Ρε ΠΠΕΖ******, γιε της που**** που εν να περιπέξεις τζαι πουπάνω τα δικά μου εν πιο βαρετά τζαι που την ντουζίνα σου!!!!!! Που μου έκατσες πουκαστιν κλούβα τζαι επαιζες τα μαννοπέρτικα που εγεννηθήκαν για μιας ημέρας σφαγή...

Εν έχουμε υπόθεση είμασται η πιο ατιμόρατσα τζαι πάντα τούτο θα είμαστε! ΤΕΛΟΣ!



Συγνώμη για τούτο αλλά έπρεπε να τα πώ! Είμαι 17 μπορείτε να μου πείτε τι παράδειγμα διούν τούτοι οι ανθρώποι;;; :evil:
Σεμνα...προσεχε την γλωσσα σου
Ανασταση...κατα καποιο τροπο καταλαβω σε...επιαν με και εμενα ενας περιπου ετσι ωρα,λαλει μου επεξεν χ διψιφιο αριθμο στες τραχηλες στα ισχιοχοραφα και οταν με ρωτα εγω τι εκαμα λαλω του 4-5τσιχλες χαμε και μια ξιφτερισμενη φασσα και ειχε την ιδια αντιδραση με τον δικο σου....
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”