Quota - Κότα

Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από marinos.a »

Ανθιμε, δεν χρειαζετε να με υποστηρίξεις αδερφέ μου.

Το σωτιρακι θα τον τιμωρήσει η γλώσσα του
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από kypros »

ναι κυνηγισαμε στα 20 λεπτα ειχα την ΤΥΧΗ να παιξω ακομα 1 και να καμω πασα το αλλο του Αρτεμη και τελος κατω για φασσες αποφαν εφαν !
Ρε σωτηρακι, αν και εχω πιο σημαντικα πραματα να καμω....την πασα που εκαμες του αρτεμου με το περτικο οπως λες εν τζιλιτο που τον επεψες για να μεν λοατε ρεχτος??

Εισαι εχτος πραγματικοτητας μεγαλε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kypros την 04 Νοέμ 2013, 21:34, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Μαρινο τι ηθελες να καμω να περασω το quota ? ειπα ξεκαθαρα ειχα την τυχη να παιξω 4 περδικια σε 2:30 ωρες 6 +2:30 μας κανουν 8:30 τι να καμω να κλαιω θεμας που επερπατησες ωρες παραπανω??? δεν σε εβαλα με το ζορι να το καμεις ουτε σου ειπα που να παεις κυνηγι ! ΑΝ στην θεση μου ησουν εσυ τοτε και εσυ με τα λεγομενα σου καφενε θα ησουν εχτως και αν εθελες να παιξεις το quota + !

τζινο που εκαταλαβα ειπα το τωρα αν δεν θελετε να το πιασεται τι να κανω ...

ΑΝ ΕΓΩ εβαζα ενα video απο την χτεσηνι εξωρμηση και αυτο το video εδιχνε να παιζω ενα ρεχτο περδικι τοτε ποια θα ηταν η αντιδραση του φορουμ ???
Καλη σας νυχτα
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από istriano ® »

Laurona έγραψε:Ενα μονο θα σου πω.

Απογοητευτηκα φετος και απο φιλους μου για το σχετικο θεμα.

Ενιωσα δε ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ οταν εχτες γυριζα ολη μερα, τους κρεμους και με το ζορι ειδα περδικι απο μακρια, αλλα εβλεπα να γινονται σφαγες στις περιοχες απο κατω.

'' να παιξουμε το κοτα μονο για να εχουμε και την τεταρτη και μαλακιες :evil:

Το χειροτερο ειναι οτι ατομα που ξερεις χρονια και υποστηριζουν τον σεβασμο προς το θηραμα και την τηρηση του κοτα κπλ κλπ.....να το ξεπερνουν , αφηνοντας πισω τους αυτα που υποστηριζουν.

Ειμαστε ΟΛΟΙ μας καραγκιοζηδες που δειχνουμε πνευμα, τιποτε αλλο.

Λιγο πολυ η απογοητευση μου χτες απο την καταντια μας στο ξιμαρισιο και την παρανομια , ηταν κατι το επαναλαμβανομενο.

Αλλα το σκουπιδαριο και την καταστροφη που ειδα να αφηνουν πισω τους ομολογω δεν την ξανααντικρισα.
Μεχρι και διπλοκαμπινο να σιωνονει μπαζα σε μια πανεμορφη περιοχη εκοψα, αλλα δεν ειχα τα κιαλια για να μπορεσω να διακρινω νουμερα αφου ηταν γθρω στα 300 μετρα, στον επομενο κρεμμο απο εμενα.
Ηταν δε ντυμενος με παραλλαγη και κοκκινη φανελα για να παραπλανει....

Οι αλλοι δε στο στο μεσημεριναο διαλειμα, μετα που εκαπαρτησαν καμποσο για την κλουβα που ξιλιψαν.......εκαλεσαν μας να παμε και στες πουτ........ες

.....................................................

Την Πεμπτη το βραδυ ενας λαγος εδωκε σχεδον μεσα στα λαστιχα μου καθως επεστρεφα σπιτι απο την δουλεια.Οσο και προλαβα και γυρισα το τιμονι ολο αριστερα για να μην τον πατησω.
Ενας πανεμορφος μεγαλος λαγος, που βρεθηκε σε λαθος στιγμη την λαθος ωρα, προσπαθοντας να επιβιωσει.

Μου εκοψε την χολη αλλα τα καταφερα και δεν τον κτυπησα.
Χτες ολη μερα εψαχνα εναν και δεν μπορεσα να σταθω τοσο μαγκας να κτυπησω εκεινον που εφυγε μπροστα.
Ειμουν σκοπος, και για πρωτη φορα χωρις σκυλο δικο μου και δεν εκανα σωστα τον ρολο μου

Στη τελικη οταν τα σκεφτομαι ομως λεω....αραγε τι εισαι........σωστος η μαλακας????
Νομιζα οτι ειμουν σωστος αλλα οταν φιλοι βλεπω να μην τηρουν τα οσα υποστηριζουν....μαλλον ειμαι μαλακας.

Να μην ξαναδω να γραφτει για συλλογους, προσπαθειες και κουραφεξαλα γιατι τελικα το χουμε το κακο στο αιμα μας και δεν αλλαζει με τιποτε.

Υ.Σ........ΜΠραβο στον μεγαλο κυνηγο που ακουσα να ριχνει μιαν ντουφεκια στις 5 παρα το πρωι, στο βουνο πανω απ το σπιτι καθως φορτωνα το αυτοκινητο με τον συγκινηγο........σιγουρα θα νιωθει περηφανος για τον λαγο που κτυπησε.

Ειμαστε ενας βοθρος και μεις τα σκατα που τον απαρτιζουν.

Και σορυ μα εσπασα
Πεστα Χρυσοστομε γιατι εσπασα και εγω, οπως και αλλοι μαζι σου !!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:Μαρινο τι ηθελες να καμω να περασω το quota ? ειπα ξεκαθαρα ειχα την τυχη να παιξω 4 περδικια σε 2:30 ωρες 6 +2:30 μας κανουν 8:30 τι να καμω να κλαιω θεμας που επερπατησες ωρες παραπανω??? δεν σε εβαλα με το ζορι να το καμεις ουτε σου ειπα που να παεις κυνηγι ! ΑΝ στην θεση μου ησουν εσυ τοτε και εσυ με τα λεγομενα σου καφενε θα ησουν εχτως και αν εθελες να παιξεις το quota + !

Το οτι εισαι μεγαλητερος μου δεν με κανει 27ρη ροκολο ποσο μαλλον στον κυνηγοκοσμο που εκει εσυ εισαι ο ροκολος μπροστα μου στα χρονια !

ζινο που εκαταλαβα ειπα το τωρα αν δεν θελετε να το πιασεται τι να κανω ...

ΑΝ ΕΓΩ εβαζα ενα video απο την χτεσηνι εξωρμηση και αυτο το video εδιχνε να παιζω ενα ρεχτο περδικι τοτε ποια θα ηταν η αντιδραση του φορουμ ???
Καλη σας νυχτα
Επειδη το παρασιεσες με τα ρεχτα ηταν να σε κραξουμε .....
Αλλα αυτο οφειλετε στη στενοκεφαλια την δικη σου ρε φιλε και δεν σου φταει ο Μαρινος η ο καθε Μαρινος που του βγαζει η παρεα ενα ρεχτο τζαι παιζει τον ....
Να φταιεις τον δικο σου κακο εαυτο και να μην βαλλεις εναντιον αλλων αν η μερα σου εν σου εφκηκε οπως την ηθελες και εισαι απαγοητευμενος
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

άρχισε και δεν μου αρέσει η όλη φάση
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:
Επειδη το παρασιεσες με τα ρεχτα ηταν να σε κραξουμε .....
Αλλα αυτο οφειλετε στη στενοκεφαλια την δικη σου ρε φιλε και δεν σου φταει ο Μαρινος η ο καθε Μαρινος που του βγαζει η παρεα ενα ρεχτο τζαι παιζει τον ....
Να φταιεις τον δικο σου κακο εαυτο και να μην βαλλεις εναντιον αλλων αν η μερα σου εν σου εφκηκε οπως την ηθελες και εισαι απαγοητευμενος
Αναφερεσε στο οτι εχασα στην πιλοτα γιατι κατι αλλο για να απογοητευτω δεν βλεπω ουτε γιατι να με κραξεις βλεπω?
δηλαδη τι θα εγραφες "χαχαχαχα δεν παιζει τα ρεχτα!!!"" ??? :?

Κυπρο απορουσα που ησουν !
εφκαλα τον περτικο , εγω και ο Αρτεμου ειχαμε αποσταση 50 μετρων , βλεπεις εμεις δεν κανουμε παγανια ο ενας σε καθε βουνο , εγω πανω ο Αρτεμου κατω
δεν επαιξα τον περτικο γιατι δεν εβλεπα που ηταν ο Αρτεμης και ο περτικος ειχε βγει απο την μερια που εβλεπα αυτον ετσι τον αφησα και σε 2ον γιατι ειχα παιξει το quota ! τον καπελιασε και τον επαιξε που ειναι το παραξενο ?
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
Anthimos έγραψε:
Επειδη το παρασιεσες με τα ρεχτα ηταν να σε κραξουμε .....
Αλλα αυτο οφειλετε στη στενοκεφαλια την δικη σου ρε φιλε και δεν σου φταει ο Μαρινος η ο καθε Μαρινος που του βγαζει η παρεα ενα ρεχτο τζαι παιζει τον ....
Να φταιεις τον δικο σου κακο εαυτο και να μην βαλλεις εναντιον αλλων αν η μερα σου εν σου εφκηκε οπως την ηθελες και εισαι απαγοητευμενος
Αναφερεσε στο οτι εχασα στην πιλοτα γιατι κατι αλλο για να απογοητευτω δεν βλεπω ουτε γιατι να με κραξεις βλεπω?
δηλαδη τι θα εγραφες "χαχαχαχα δεν παιζει τα ρεχτα!!!"" ??? :?

Κυπρο απορουσα που ησουν !
εφκαλα τον περτικο , εγω και ο Αρτεμου ειχαμε αποσταση 50 μετρων , βλεπεις εμεις δεν κανουμε παγανια ο ενας σε καθε βουνο , εγω πανω ο Αρτεμου κατω
δεν επαιξα τον περτικο γιατι δεν εβλεπα που ηταν ο Αρτεμης και ο περτικος ειχε βγει απο την μερια που εβλεπα αυτον ετσι τον αφησα και σε 2ον γιατι ειχα παιξει το quota ! τον καπελιασε και τον επαιξε που ειναι το παραξενο ?

Πουποτε εννεν παραξενο ρε φιλε ....λιον πολλα περιγραφεις την φαση του βιντεο με τον Μαρινο
Για τα σιηστα εννοω θα σου καμναμε πλακα ...
ΑΤε στη πιλοτα σου
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από marinos.a »

Ε ποια θα ήταν η αντίδραση του φόρουμ ρε??

Νομίζεις οτι εισαι το κέντρο της γης??? Εσήκωσαν τα σκυλιά ενα περτικο και έπαιξα τον, τελεία

Και τη προηγούμενη φορά που εσφαλμένα μαζί σου, σου είπα οτι διαφωνώ με τους κλουβατζιες αλλά οχι με τους περιστασιακούς περτικους που θα τύχει να σε σκουλλισουν.

Οκ, το ροκωλος παίρνω το πίσω αφου εισαι 27.
Si vis pacem, para bellum
istriano ®

Re: Quota - Κότα

Δημοσίευση από istriano ® »

Ρε για το ονομα. Ουτε μοιχεια να εκαμνε ο ανθρωπος, εν θα του καμναν ετσι :o :o :o
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”