ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013

Απάντηση
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από nike powder »

Πανικος Setter έγραψε:Καλημέρα φίλοι μου μετά από ακόμα μια δύσκολη νύκτα :oops:
Μετά από δεκάμηνη αναμονή μπαίνουμε και πάλι στην τελική ευθεία για την έναρξη τις μεγάλης γιορτής
θα ξεκινήσουμε από εδώ με τις ευχές μας και όταν με το καλό φτάσουμε αισίως στην Κυριακή και επιστρέψουμε όλοι σόι και αβλαβείς στα σπίτια μας θα συνεχίσουμε να γράφουμε τις εμπειρίες μες , τις εντυπώσεις και πως καταφέραμε να καρπωθούμε ένα θήραμα . τα αθώα αστεία και πείραγμα σε φίλους είναι μέσα στο παιχνίδι και είναι σημαντικά για να ομορφαίνουν τις ιστορίες μας
θα βάζουμε τις φωτογραφείς μας και τα βίντεο μας χωρίς να προκαλούμε και χωρίς να δημιουργείται το αίσθημα του ανταγωνισμού και η ζήλια
Εύχομαι σε όλους ασφάλεια πάνω απόλα , καλά κυνήγια , σεβασμό στο θήραμα , σεβασμό στους συναδέλφους , σεβασμό στις ξένες περιουσιες
ΩΡΑΙΟΣ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πανικος Setter έγραψε:Καλημέρα φίλοι μου μετά από ακόμα μια δύσκολη νύκτα :oops:
Μετά από δεκάμηνη αναμονή μπαίνουμε και πάλι στην τελική ευθεία για την έναρξη τις μεγάλης γιορτής
θα ξεκινήσουμε από εδώ με τις ευχές μας και όταν με το καλό φτάσουμε αισίως στην Κυριακή και επιστρέψουμε όλοι σόι και αβλαβείς στα σπίτια μας θα συνεχίσουμε να γράφουμε τις εμπειρίες μες , τις εντυπώσεις και πως καταφέραμε να καρπωθούμε ένα θήραμα . τα αθώα αστεία και πείραγμα σε φίλους είναι μέσα στο παιχνίδι και είναι σημαντικά για να ομορφαίνουν τις ιστορίες μας
θα βάζουμε τις φωτογραφείς μας και τα βίντεο μας χωρίς να προκαλούμε και χωρίς να δημιουργείται το αίσθημα του ανταγωνισμού και η ζήλια
Εύχομαι σε όλους ασφάλεια πάνω απόλα , καλά κυνήγια , σεβασμό στο θήραμα , σεβασμό στους συναδέλφους , σεβασμό στις ξένες περιουσιες
+1000
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από christy2000 »

Απο το στομα σου και στα αυτια μας ολους!!!!!!!
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Ωραιοσ ο φιλοσ μου
στειλε μου μια κασια πουτζινα τα πρασινα τα Energy Drinks.
Μεστο πιρουλλο που εννα τζινιουμε εννα χρειαστουν
Ατε να ευχειθω και γω με τη σειρα μου ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από MsgJack »

Καλά και ασφαλή κυνήγια φίλοι μου σε σας και στα σκυλιά σας!!! Αγοράστε και καμιά ένεση( για φόλες και για φίνες), δεν στοιχίζουν πολύ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MsgJack την 31 Οκτ 2013, 21:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Ενα πραγμα που θεωρω σημαντικο με καθε εναρξη ειναι ο στοχος της χρονιας ...
αναλογα με το αποτελεσμα των εκπαιδευτικων , τες εξωρμησεις, τες ωρες και τους τοπους που θα κυνηγισω καθε χρονο βαζω ενα minimun στοχο θηραματων , η επιτευξη του στο τελος της σεζον θα καθορισει κατα ποσο η σεζον ηταν καλη η οχι , κατα ποσο η επιλογες μου σε περιοχες σαν κυναγωγος ηταν σωστες κτλ
Δεν ειναι θεμα κρεατοσυλλογης , αλλα θεωρω πως δεν ειναι υπερβολη καποιος στο τελος μιας ολοημερης κυνηγετικης εξωρμησης να περιμενει και καποιο αναλογο αρηθμο θηραματων φτανει να μην φτανει σε ακραιες συμπεριφορες και μεθοδους για την επιτευξη τους !
Αν κατα την διαρκεια της σεζον το αποτελεσμα αυτο επιτευχθει τοτε αυτοματος σταματα το συγκεκριμενο κυνηγι αυτου του θηραματος και πηγαινω σε εναλακτικα κυνηγια (πχ αν περασω τον στοχο σε περδικια το γυριζω στες μπεκατσες κτλ αν βγαλω στην πορεια περδικι θα το παιξω μεν ομως το κυνηγι του δεν θα ειναι αυτοσκοπος αλλα τυχαιο γεγονος )

Περσυ κανενας στοχος δεν επιτευχθηκε ωστοσο δεν ηταν μια τοσο κακη σεζον , απλα καποιες επιλογες μου και καποιες συγκυριες στοιχισαν !

καλα κυνηγια λοιπον και απο μενα και ασφαλισμενα χωρις ακροτητες και υπερβολες , κρεας εχουν και οι κασαπιδες !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από kypros »

sotiris!129 έγραψε:Ενα πραγμα που θεωρω σημαντικο με καθε εναρξη ειναι ο στοχος της χρονιας ...
αναλογα με το αποτελεσμα των εκπαιδευτικων , τες εξωρμησεις, τες ωρες και τους τοπους που θα κυνηγισω καθε χρονο βαζω ενα minimun στοχο θηραματων , η επιτευξη του στο τελος της σεζον θα καθορισει κατα ποσο η σεζον ηταν καλη η οχι , κατα ποσο η επιλογες μου σε περιοχες σαν κυναγωγος ηταν σωστες κτλΔεν ειναι θεμα κρεατοσυλλογης , αλλα θεωρω πως δεν ειναι υπερβολη καποιος στο τελος μιας ολοημερης κυνηγετικης εξωρμησης να περιμενει και καποιο αναλογο αρηθμο θηραματων φτανει να μην φτανει σε ακραιες συμπεριφορες και μεθοδους για την επιτευξη τους !
Αν κατα την διαρκεια της σεζον το αποτελεσμα αυτο επιτευχθει τοτε αυτοματος σταματα το συγκεκριμενο κυνηγι αυτου του θηραματος και πηγαινω σε εναλακτικα κυνηγια (πχ αν περασω τον στοχο σε περδικια το γυριζω στες μπεκατσες κτλ αν βγαλω στην πορεια περδικι θα το παιξω μεν ομως το κυνηγι του δεν θα ειναι αυτοσκοπος αλλα τυχαιο γεγονος )
Περσυ κανενας στοχος δεν επιτευχθηκε ωστοσο δεν ηταν μια τοσο κακη σεζον , απλα καποιες επιλογες μου και καποιες συγκυριες στοιχισαν !
καλα κυνηγια λοιπον και απο μενα και ασφαλισμενα χωρις ακροτητες και υπερβολες , κρεας εχουν και οι κασαπιδες !
Να σου πω ενα κολπο να φτασεις το στοχο??? ξεκινα παιζε τα ρεχτα ;) χεχε αρεσκει μου να σε πειραζω ρε φιλουι!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

καλα κυνηγια και πανω απο ολα να ερτουμε καλα και ασφαλισμενα πισω στα σπιτια μας!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από MIKEShooter »

Καλα Κυνηγια Και ασφαλισμενα σε ολους και στους σκυλους!!!! ;)
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΣΕΖΟΝ 2013-14

Δημοσίευση από virtualgreek »

Ρε παιδιά, μα ποιός πουλά ασφάλειες ζωής και ευχόμαστε σε όλους "ασφαλισμένα" κυνήγια ?

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”