ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

σήμερα έκανα ένα από τα καλύτερα εκπαιδευτικά που έκανα ποτε μου τέλεια μέρα μπορώ να πω και μια παροιμία λέει ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται κατεβάζω τον ΑΠΟΛΛΩΝ από το αυτοκίνητο μπαίνουμε σε ένα κομμάτι με θρούμπια "φερμαριστος" ο ΑΠΟΛΛΩΝ πάω κοντά μουντάρει ετον φκιακα που μες τα πόθκια μας η επομενη 1 ώρα ήταν αποκλειστικά περδίκια μου φέρμαρε τουλάχιστον 20 και αλλα καμια 30-40 που φύγαν από μακριά απόλαυσα τον σκύλο μου σήμερα ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

APOLLON_1 έγραψε:σήμερα έκανα ένα από τα καλύτερα εκπαιδευτικά που έκανα ποτε μου τέλεια μέρα μπορώ να πω και μια παροιμία λέει ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται κατεβάζω τον ΑΠΟΛΛΩΝ από το αυτοκίνητο μπαίνουμε σε ένα κομμάτι με θρούμπια "φερμαριστος" ο ΑΠΟΛΛΩΝ πάω κοντά μουντάρει ετον φκιακα που μες τα πόθκια μας η επομενη 1 ώρα ήταν αποκλειστικά περδίκια μου φέρμαρε τουλάχιστον 20 και αλλα καμια 30-40 που φύγαν από μακριά απόλαυσα τον σκύλο μου σήμερα ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι
Ωραίος ρε φίλε! Το καλύτερο που έκανες σήμερα.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

το μαράζι μου είναι που δεν "εφκαλα" video αλλα άλλη φορα δεν θα την πάθω θα βγάλω ασέν τσε που το κινητό
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από Γιατρός »

Το αξίζεις αν κρίνω από την ανιδιοτέλεια σου( πόστα κτλ)
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

APOLLON_1 έγραψε:σήμερα έκανα ένα από τα καλύτερα εκπαιδευτικά που έκανα ποτε μου τέλεια μέρα μπορώ να πω και μια παροιμία λέει ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται κατεβάζω τον ΑΠΟΛΛΩΝ από το αυτοκίνητο μπαίνουμε σε ένα κομμάτι με θρούμπια "φερμαριστος" ο ΑΠΟΛΛΩΝ πάω κοντά μουντάρει ετον φκιακα που μες τα πόθκια μας η επομενη 1 ώρα ήταν αποκλειστικά περδίκια μου φέρμαρε τουλάχιστον 20 και αλλα καμια 30-40 που φύγαν από μακριά απόλαυσα τον σκύλο μου σήμερα ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΝ Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ,ΑΡΧΙΖΩ Κ'ΕΓΩ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από kyriakos304 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:σήμερα έκανα ένα από τα καλύτερα εκπαιδευτικά που έκανα ποτε μου τέλεια μέρα μπορώ να πω και μια παροιμία λέει ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται κατεβάζω τον ΑΠΟΛΛΩΝ από το αυτοκίνητο μπαίνουμε σε ένα κομμάτι με θρούμπια "φερμαριστος" ο ΑΠΟΛΛΩΝ πάω κοντά μουντάρει ετον φκιακα που μες τα πόθκια μας η επομενη 1 ώρα ήταν αποκλειστικά περδίκια μου φέρμαρε τουλάχιστον 20 και αλλα καμια 30-40 που φύγαν από μακριά απόλαυσα τον σκύλο μου σήμερα ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΝ Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ,ΑΡΧΙΖΩ Κ'ΕΓΩ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ :D

Την ερχόμενη Κυριακή μπορούμε να πάμε με τους σκύλους μας όπου θέλουμε αφού τελειώνει το κυνήγι της φάσσας;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ναι φιλε οπου θελεις φτανει να ειναι επιτρεπομενη
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ?
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από lefteris »

Σήμερα εκπαιδευτικό στην Λεμεσό μετά από αρκετό ψάξιμο βρήκα ένα προσωρινό όπως φάνηκε *σπίτι* του μετά το αποχωρητήριο του και λίγο πιο κάτω τον ίδιο
Δυστυχώς οι φωτογραφίες ήταν από το κινητό μου και ήταν πολύ δύσκολο να του βγάλω φωτογραφία όπως επεταχτηκε
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΦΤΙΚΑ ΛΑΓΟΣ-ΠΕΡΔΙΚΑ 2013-14

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ακόμη 1 απίστευτο εκπαιδευτικό έδωσε ρεσιτάλ ο ΑΠΟΛΛΩΝ 2 λαγούς σήμερα 1 μικρό και 1 μεγάλο + καμια 15αρια "φερμαριστα" περδίκια το χάρηκα πολύ ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι και στο κυνήγι :D :D :D
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”