Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:ε Αρτεμη εσυ εν μας ειπες κανενα περιστατικο απο την Κυνηγετικη σου καριερα με τυχη ...
ανοιξε επιτελους τα χαρτια σου !!! :lol:

εν τα τυχη ρε... η μια ηταν η φαση με τες φασσες που ειπες... και η αλλη τζινη που ερειψα την κουτσοφτερη τζικλα με τες καννες... ποτε ξανα ειχα τυχη ??????
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ε Αρτεμη εσυ εν μας ειπες κανενα περιστατικο απο την Κυνηγετικη σου καριερα με τυχη ...
ανοιξε επιτελους τα χαρτια σου !!! :lol:

εν τα τυχη ρε... η μια ηταν η φαση με τες φασσες που ειπες... και η αλλη τζινη που ερειψα την κουτσοφτερη τζικλα με τες καννες... ποτε ξανα ειχα τυχη ??????
εν ξερω για σενα αλλα για μενα μαλακα η μερα που ειπα να σε παρω μαζι μου κυνηγι ηταν η αρχη της κακοτυχιας μου!

ειμαι αθρωπος που πιστευει στην τυχη και ειμαι και αρκετα προληπτικος ... καταφερα ομως να κανω το 13 τον τυχερο μου αρηθμο , και πηρα μαυρο σκυλο και τον βλεπω καθε μερα πρωι πρωι !
αλλα εσυ φιλε δεν καταπινεσε ...εσενα δεν πρεπει να σε φωναζουν Αρτεμη αλλα ΓΚΑΝΤΕΜΗ !!!
καχτο !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”