Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από admin »

Ακόμα νομίζει ότι κυνηγάς υπό την σκιά του θρύλου του;
Πτωχέ άνθρωπε ελευθερώσου από τον ζυγό
Άνοιξε τα φτερά σου[/quote]


Μέν τα ανοίξεις για τό όνομα του Θεού μπορεί να σου την αντινάξει ο Σωτήρης :lol: :lol: :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

admin έγραψε:Ακόμα νομίζει ότι κυνηγάς υπό την σκιά του θρύλου του;
Πτωχέ άνθρωπε ελευθερώσου από τον ζυγό
Άνοιξε τα φτερά σου

Μέν τα ανοίξεις για τό όνομα του Θεού μπορεί να σου την αντινάξει ο Σωτήρης :lol: :lol: :lol:[/quote]
Εν φοατε εν beretta που κρατω χαχαχαχα
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Artemis G. »

για να δειτε την τυχη του 129 παλε..... εχτες το μεσημερι επιαμε για φασσες μετα απο προδοσιες κτλ κατα τες πρωινες ωρες απο τον κυριο!129.... ανυγουει . ο 129 εκαμε 2-3 καλλικωματα επαγγελματικα με αποτελεσμα 0.
ατε τωρα να δουμε πιος εν ο εξυπνος δαμεσα....
και τωρα ροτω σας :
αμαν ο 129 :!: λουκ εκαμεν μονο 2-3 καλλικωματα εγω τη εκαμα ? :?: :?: :?:
ο τυχερος κερδιζει μιαν ανωμαλη εξωρμηση μαζι με τον 129 και μενα... :lol: :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Anthimos »

Ρε Αρτεμη διευκρινησε ρε φίλε, τελικα επιστεψε το ο Σωτήρης οτι εν ο Λακυ Λουκ τζαιν πιο γληορος που τη σκια του τζαι επαιζε τες μπηκτες τζαι γλυορα??? Εβαλλεν το σιηπεττο παρα ποδα τζαι την ωρα που τον εκαπελλιαζαν εμασιετουν να τες παιξει με τ ενα χερι??? Πως γινετε να εκαλλικωσε ο ΘΡΥΛΟΣ??? Αμπας τζαι ζηλεφκεις τζαι δημιουργεις φανταστικες ιστοριες για να τον κακολογησεις 8-)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Artemis G. »

φιλε και συναδελφε Ανθιμε εγω δεν ζηλευω κανενα και ουτε κακολογω κανενα... :roll:
δεν δημιουργω φανταστικες ιστοριες. απλα λεω αυτο που ειδα στο απεναντι βουνο.... δεν ξερω πως την ειδε αλλα το καλλιτζι εμεινε του θρυλου...
αλλα παλε ο τυχερος επεξε...ασχετο αν δεν επιασε.... ενω εγω ? εν τον εκαπνισα.... :lol:

αφιερομενο το τραγουδι...shoot the θρυλλ......... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=UczKno92tPQ
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δεν θα πω ψεματα δεν εχω λογο αλοστε ...
7 αγριοπεριστερα στα 5 μετρα απο μενα χωρις υπερβολη μουτρα υπεροχο καλιζι !
1 φασσα στα 20 μετρα στο πυκνο νεκρο συμειο της φυλακτρας μου , μια ντουφεκια στο υπολογισε δεν ειδα να φιγει αλλα ουτε να πεσει !
την ωρα που κατεβηκα δρομο , με το οπλο ανοιχτο στον ωμο 2 φασσες ηρταν στα 70 μετρα απο μενα σε υψος 30-35 μετρα! στα 40 μετρα με ειδαν και εκαναν επαναστροφη κλεινω το οπλο ντουφεκια φτερα... 2ρη ντουφεκια φτερα και το πουλι να γιρνει πισω απο μια καρα καμια 80ρια μετρα ποιο μπροστα με πευκα ! δεν το βρηκα !

φιλε Αρτεμη σημερα απογευμα καθως εψαχνα για ορτικια διπλα απο ενα χωραφι με αρκοελιουες, στο ενα χερι η βιτσα και στο αλλο το beretta βλεπω 5-6 τρυγωνια να φευγουν γλιφτα μες το χωραφι στα 15 μετρα απο μενα αναμεσα απο τες ελιες !!! αποσταση που ειχαν η ελιες ηταν 8-10 μετρα η μια απο την αλλη τα ειδα στα μεσα της διαδρομης 5 μετρα πρην την αλλη ελια και μετα το χαος και πετουσαν γρηγορα, επρεπε να αφησω την βιτσα απο το αρηστερο χερι, να πιασω το οπλο και με τα 2 χερια, να γυρισω αφου τα πουλια ηταν δεξια μου, να επομισω και να παιξω.... chocke ** χαρτουτσια saca 34gr 7no ποσα επεσαν ??? :roll:
o lucky luke ξαναχτυπα !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
BAIKAL 1980

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

sotiris!129 έγραψε:δεν θα πω ψεματα δεν εχω λογο αλοστε ...
7 αγριοπεριστερα στα 5 μετρα απο μενα χωρις υπερβολη μουτρα υπεροχο καλιζι !
1 φασσα στα 20 μετρα στο πυκνο νεκρο συμειο της φυλακτρας μου , μια ντουφεκια στο υπολογισε δεν ειδα να φιγει αλλα ουτε να πεσει !
την ωρα που κατεβηκα δρομο , με το οπλο ανοιχτο στον ωμο 2 φασσες ηρταν στα 70 μετρα απο μενα σε υψος 30-35 μετρα! στα 40 μετρα με ειδαν και εκαναν επαναστροφη κλεινω το οπλο ντουφεκια φτερα... 2ρη ντουφεκια φτερα και το πουλι να γιρνει πισω απο μια καρα καμια 80ρια μετρα ποιο μπροστα με πευκα ! δεν το βρηκα !

φιλε Αρτεμη σημερα απογευμα καθως εψαχνα για ορτικια διπλα απο ενα χωραφι με αρκοελιουες, στο ενα χερι η βιτσα και στο αλλο το beretta βλεπω 5-6 τρυγωνια να φευγουν γλιφτα μες το χωραφι στα 15 μετρα απο μενα αναμεσα απο τες ελιες !!! αποσταση που ειχαν η ελιες ηταν 8-10 μετρα η μια απο την αλλη τα ειδα στα μεσα της διαδρομης 5 μετρα πρην την αλλη ελια και μετα το χαος και πετουσαν γρηγορα, επρεπε να αφησω την βιτσα απο το αρηστερο χερι, να πιασω το οπλο και με τα 2 χερια, να γυρισω αφου τα πουλια ηταν δεξια μου, να επομισω και να παιξω.... chocke ** χαρτουτσια saca 34gr 7no ποσα επεσαν ??? :roll:
o lucky luke ξαναχτυπα !!!
...τα καλιτζια εν για ολους μαν...εν εισαι μονος σου...και οποιος λαλει οτι οτι σημαθκιασω εν κατω...ειδε την αληθκεια τζαι εν επιαν τα στοπερ του να την σιερετησει...
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε Αρτεμη ξερεις πως δε μπορω να πω ψεμα , οχι μονο γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου αλλα και γιατι την φαση την ειδαν τα 2 ατομα που ξερεις πως κυνηγισα μαζι τους σημερα !
Η βολη εγινε μισο μετρο πρην τα πουλια περασουν πισω απο την ελια με αποτελεσμα τα πουλια να πεσουν πισω απο αυτην με την φορα που πηγαιναν !
Εγω ειδα νομιζω τουλαχιστο 2 να πεσουν πισω απο την ελια και 1 λιγο ποιο κατω - (Overkill)
βρηκα τα 2 , 1 πισω απο την ελια και το αλλο που εμεινα και παρακολουθουσα γιατι καταλαβα πως ηταν τραυματησμενο !
Αν και ειχα πει για προσωπικους λογους πως δεν θα ξαναβαλω αποτελεσμα και φωτογραφια μεχρι το τελος της σεζον θα κανω μια εξαιρεση και θα σου αφιερωσω αυτην με αγαπη !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Nikos »

Ωραία φώτο Σώτο!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

sotiris!129 έγραψε:φιλε Αρτεμη ξερεις πως δε μπορω να πω ψεμα , οχι μονο γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου αλλα και γιατι την φαση την ειδαν τα 2 ατομα που ξερεις πως κυνηγισα μαζι τους σημερα !
Η βολη εγινε μισο μετρο πρην τα πουλια περασουν πισω απο την ελια με αποτελεσμα τα πουλια να πεσουν πισω απο αυτην με την φορα που πηγαιναν !
Εγω ειδα νομιζω τουλαχιστο 2 να πεσουν πισω απο την ελια και 1 λιγο ποιο κατω - (Overkill)
βρηκα τα 2 , 1 πισω απο την ελια και το αλλο που εμεινα και παρακολουθουσα γιατι καταλαβα πως ηταν τραυματησμενο !
Αν και ειχα πει για προσωπικους λογους πως δεν θα ξαναβαλω αποτελεσμα και φωτογραφια μεχρι το τελος της σεζον θα κανω μια εξαιρεση και θα σου αφιερωσω αυτην με αγαπη !
ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ...ΣΩΤΗΡΗ....10' :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”