Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Απάντηση
istriano ®

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από istriano ® »

Τα χερια του γιατρου δεν καμνουν για ετσι πραματα. Μονο στοιθοσκοπιο,λαστιχο και για καμερες καμνουν.
Την περιοδο κυνηγιου ομως μεταμορφωνεται σε αιμοδιψη κτηνος :D :D
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Γιατρός »

Laurona έγραψε:ematha file mou. :)
Eides ta ftoutkia tou oxa ;)

e file eimai enas kai exo polla na kamo.
Pou na kerdiso to tzoker enna mou ta kamnoun alloi, pros to paron na me kala tzie na pianoun ta sierka mou. :)
An to xera, itan na sou po na rteis poda na ferneis tsimentopetres, giati ean elaloun tou giatrou itan na me pei xorkatovorto :)

na spasei kai kanenan nixouin kai na theloume dermagel meta na ton gianoume :)
Θεωρείς ότι αυτές είναι οι δουλειές που λερώνεσαι ;;;
Έλα μια μέρα να δεις που μπαίνω και τι βλέπω στους ασθενείς ...
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Laurona »

Με ετσι αβαταρ και γιατρος να μην εισαι το στηθοσκοπιο εν το ξαπολας :D

Οσο για τα υπολοιπα σχολια σου , εν μπορω να σου πω κατι :D

Εν και παντα η κολονοσκοπιση η θεραπεια αλλα εσυ εν καμνεις τιποτε αλλο.

Μαλλον σου Αρεσει να ξιμαριζεις :lol:

Ο αλλος ηρτεν κοντα σου με αμυγδαλες και του εφτιαξες τις αιμοροιδες :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:Εμεις που ενεχουμε τυχη ? Τι να καμουμε..... φιλε !129 παλουκιλουκ πεμας το μυστικο .
Εν γινετε να εισαι τυχερος παντα και παντου.... μηπως πεζει κατι απο πισω στα παρασκηνια?
Επειδη το θεμα το ανοιξα για τα "τυχερα" του κυνηγιου και οχι για την σβελταδα της βολης μου θα γραψω ακομα μια Ιστορια ... αυτη την φορα ομως με πρωταγωνιστη τον Κ.Αρτεμη G
Αφου το παιδι δεν ειχε ξαναπαιξει φασσα αφιερωναμε λιγες ωρες απο καθε εξωρμηση μας με την ελπιδα να ξυπαρθενεψει !!!
Ετσι και εκεινη την μερα οπου μετα απο ενα επιτυχημενο κυνηγι για ζικλες ειπαμε να αφιερωσουμε λιγο χρονο στα συδερενια που δεν μας εκαναν την χαρη !
Ετσι το γυρισαμε σε ενα συντομο περπατητο ζικλας παλι , ομως σε ενα γνωστο για μενα κομματι του ποταμου ακουω τες φασσες να "κελαιδουν" 100 μετρα ποιο κατω σε ενα πευκοτοπο οπου εκαναν και την κουρνια τους !
αφου εξηγω στον Αρτεμακη πως ηταν φασσες και πως επρεπε να κυνηθουμε προχωρησαμε σιγα σιγα κατα πανω τους ...
Ο Αρτεμης μπεικε μεσα στο δασος καταμετοπο επιθεση και εγω εξω απο το δασος 60-70 μετρα ποιο κατω να τες καρτερω οπου και χασαμε οπτικη επαφη !
περνα κανενα 10λεπτο εγω εξω απο το δασος να ακουω τα πουλια 50-60 μετρα απο μενα αλλα να μην τα βλεπω και ο Αρτεμης αφαντος ! στα πολλα ακουω 1 και μετα 2ρο πυροβολισμο και σαματα απο τες φασσες ... βγενει η πρωτη απο το δασος απο αρηστερα μου bang κατω ... και ακομα 12-15 πουλια με καπελιαζουν σε υψος πλεον οπου και εκανα ενα ωραιο καλιζι ! και αμεσως ακουω μεσα απο το δασος ακομα ενα πυροβολισμο !!! ΟΠΑ τες εκαμε ματσα ο Αρτεμακης μου !!!

Παω μεσα στο Δασος και βρησκο τον Αρτεμη ακριβος κατω απο τους πευκους οπου κουρνιαζαν παντα τα πουλια με μια φασσα στο χερι ...

τι εγινε ρε ???

Σαν Γατακι που ειναι ελαφροπατητο καταφερε να παει κατω απο τα πουλια χωρις να τον παρουν χαμπαρι βλεπει την πρωτη να καθεται και την πυροβολει ... ομως δεν επεσε :lol: :lol: :lol: και την Ξαναπυροβολει οπου και παλε δεν επεσε !!! επεσε 60 μετρα ποιο κατω απο ενα essential :lol:
και σαν τραβουσε τα βιζια του απο το τεραστιο καλιζι που ειχε κανει ... βλεπει μια φασσα να πεφτει ζωντανη απο τον πευκο που πυροβολισε την αλλη πρην λιγο λογικα απο τα περιφεριακα σκαγια της ντουφεκιας του και την ξαναεπαιξε για να μην την χασει :lol: :lol: :lol:

Αγαπητε φιλε Αρτεμη την τυχη σου πρεπει να την Κυνηγας !
απο τον καναπε μονο το Αποελ στο champion league βλεπουμε !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
dimitris savva

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από dimitris savva »

istriano ® έγραψε:
Laurona έγραψε:kalimera.

En oktomisi kai oute i skia tou en efaniken koma :)
Α ρε Χρυσανθε. Εμεις ερχομαστε στις μερκες σου τζιε εσυ εισαι χασιμιος :D
βαλτε του κανενα βιτεουι να παρηγορηθεί μια και εν ήρθε :D
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

sotiris!129 έγραψε:
Σαν Γατακι που ειναι ελαφροπατητο καταφερε να παει κατω απο τα πουλια χωρις να τον παρουν χαμπαρι βλεπει την πρωτη να καθεται και την πυροβολει ... ομως δεν επεσε :lol: :lol: :lol: και την Ξαναπυροβολει οπου και παλε δεν επεσε !!! επεσε 60 μετρα ποιο κατω απο ενα essential :lol:
Σωτήρη αν θυμάμαι καλά εκείνο τον καιρό το ''Essential δεν σκότωνε''!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

SilverPigeonS έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
Σαν Γατακι που ειναι ελαφροπατητο καταφερε να παει κατω απο τα πουλια χωρις να τον παρουν χαμπαρι βλεπει την πρωτη να καθεται και την πυροβολει ... ομως δεν επεσε :lol: :lol: :lol: και την Ξαναπυροβολει οπου και παλε δεν επεσε !!! επεσε 60 μετρα ποιο κατω απο ενα essential :lol:
Σωτήρη αν θυμάμαι καλά εκείνο τον καιρό το ''Essential δεν σκότωνε''!!
ε κουτσοφτερη που επεσε αφου :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Artemis G. »

Εεεεεεεε σιοοοοοο χτηνο.μου........ δωκε νακκο παμο ρε
Εφτεξα σου εγω παλε ρε τζιε μουρμουρας μου . Νομιζω αρκεψες να παραφερεσε . Με το λαλεις τες ατυχες στιγμες και τα χαζα που εχω παθει μαζι σου στο κυνηγι εν δικαιολογησε.... ολοι και ολες ξερουν οτι εσυ εισαι ο τυχερος.... ακομα και ο μπομπ ο σφουγγαρακης το γνωριζει....
Ανυγουει εν θα κατσω να ασχοληθω αλλο γιατι αρκεψες να με εκνευριζεις με αυτη την συμπεριφορα σου.
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από Γιατρός »

Artemis G. έγραψε:Εεεεεεεε σιοοοοοο χτηνο.μου........ δωκε νακκο παμο ρε
Εφτεξα σου εγω παλε ρε τζιε μουρμουρας μου . Νομιζω αρκεψες να παραφερεσε . Με το λαλεις τες ατυχες στιγμες και τα χαζα που εχω παθει μαζι σου στο κυνηγι εν δικαιολογησε.... ολοι και ολες ξερουν οτι εσυ εισαι ο τυχερος.... ακομα και ο μπομπ ο σφουγγαρακης το γνωριζει....
Ανυγουει εν θα κατσω να ασχοληθω αλλο γιατι αρκεψες να με εκνευριζεις με αυτη την συμπεριφορα σου.
Ακόμα νομίζει ότι κυνηγάς υπό την σκιά του θρύλου του;
Πτωχέ άνθρωπε ελευθερώσου από τον ζυγό
Άνοιξε τα φτερά σου
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
istriano ®

Re: Αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Δημοσίευση από istriano ® »

Doc ενα στειλεις κανενα βιντεο να δουμε και εμεις;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”