ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ

dimitris savva

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Ατε τωρα ενα φταιξουν οι σκυλαριες γιατι εγαινεισε η λαουθκια.Να μην κυλατε ουτε τα αυτοκινητα μεσα σε χωματοδρομους γιατι μπορει να πατεισεται και κανενα λαγουδακι :lol:
istriano ®

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από istriano ® »

Εγώ πάντως δικαιουμε!!! Στο κυνήγι καλλικονουμε τους, προβουρουν μας, πεζουν μας τους αλλοι, αν πιαμε κανενα 1-2 τώρα πάμε Πάτσι :D :D
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από 'petros' »

dimitris savva έγραψε:Ατε τωρα ενα φταιξουν οι σκυλαριες γιατι εγαινεισε η λαουθκια.Να μην κυλατε ουτε τα αυτοκινητα μεσα σε χωματοδρομους γιατι μπορει να πατεισεται και κανενα λαγουδακι :lol:
file savva ektos to oti eisai apo ta liga atoma damesa pou mono pou ta grafwmena sou
ektimw xwris na se gnwrizw nomizw eisai se 8esi na katalaveis ti simasia aftis tis fwto
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
MONO AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: 31 Οκτ 2011, 20:10

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από MONO AU-79 »

'petros' έγραψε:
2014-02-08 08.31.29-1.jpg
mia fwto apo ekpedeftiko filou auto to savatokuriako e3iga ti prepei na alla3ei
O ka8enas as vgalei ta sumperasmata tou



ΦΙΛΕ Πετρο τελεια η φοτο με παρα πολλυ νοημα
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Συμφωνώ με τις απόψεις όλων παιδιά και μπράβο για την επιλογή του όμορφου θέματος.

Φίλε Πέτρο πολύ καλή η φωτογραφία σου!

Εγώ θα πω απλά πως θα ήθελα οι κυνηγοί (επιτέλους...) να μάθουν να αγαπούν και να σέβονται.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

'petros' έγραψε:
file savva ektos to oti eisai apo ta liga atoma damesa pou mono pou ta grafwmena sou
ektimw xwris na se gnwrizw nomizw eisai se 8esi na katalaveis ti simasia aftis tis fwto
Εξηγάτε μου ρε παιδιά τι εν το πρόβλημα της φώτο, εννοείτε εγκατέλειψε τα λαγούθκια η λαγίνα λόγω των εκπαιδευτικών;
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από isimerinos »

spyrosspyrou851 έγραψε:
'petros' έγραψε:
file savva ektos to oti eisai apo ta liga atoma damesa pou mono pou ta grafwmena sou
ektimw xwris na se gnwrizw nomizw eisai se 8esi na katalaveis ti simasia aftis tis fwto
Εξηγάτε μου ρε παιδιά τι εν το πρόβλημα της φώτο, εννοείτε εγκατέλειψε τα λαγούθκια η λαγίνα λόγω των εκπαιδευτικών;
ουτε εγω καταλαβαινω ποιο εν το προβλημα. εν το ξεραμε οτι γεννουν οι λαοι και μες τες ζωνες εκπαιδευσης? το μονο που καμνει εντυπωση ειναι που εκαμε τεσσερα που σημαινει ειχε και πολλυ φαι και υσηχια γενικα που αλουπους/ σκυλους. εν μεσα σε ζωνη η φοτο?
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από giorgos80 »

isimerinos έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
'petros' έγραψε:
file savva ektos to oti eisai apo ta liga atoma damesa pou mono pou ta grafwmena sou
ektimw xwris na se gnwrizw nomizw eisai se 8esi na katalaveis ti simasia aftis tis fwto
Εξηγάτε μου ρε παιδιά τι εν το πρόβλημα της φώτο, εννοείτε εγκατέλειψε τα λαγούθκια η λαγίνα λόγω των εκπαιδευτικών;
ουτε εγω καταλαβαινω ποιο εν το προβλημα. εν το ξεραμε οτι γεννουν οι λαοι και μες τες ζωνες εκπαιδευσης? το μονο που καμνει εντυπωση ειναι που εκαμε τεσσερα που σημαινει ειχε και πολλυ φαι και υσηχια γενικα που αλουπους/ σκυλους. εν μεσα σε ζωνη η φοτο?
Ηταν καρπερος ο αρσινικος φαινεται.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από giorgos80 »

'petros' έγραψε:
2014-02-08 08.31.29-1.jpg
mia fwto apo ekpedeftiko filou auto to savatokuriako e3iga ti prepei na alla3ei
O ka8enas as vgalei ta sumperasmata tou
Ουτε εγω καταλαβα το σκεπτικο σου.η μανα τους δεν τα εγκατελειψε.αν δεν την εσηκωσες εσυ καποιος αλλος τη εσηκωσε και μαλιστα ευκολα για να απομακρυνει τον κινδυνο που τα λαουθκια της.τα λαουθκια τι απεγιναν τελικα; δεν μας ειπες
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
dimitris savva

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από dimitris savva »

οι απορειες πρεπει να ειναι αλλες. ο τοπος που ειναι τα λαγουδακια δεν μου φαινετε για τοπος που τα γεννησε εκει γιατι δεν τα γεννα αδεσποτα οπου και να ειναι και δεν τα εχει ολα στον ιδιο τοπο για να τα προστατευσει.
η ερωτηση ειναι οπως ειπε και καποιος φιλος πιο πανω τι απεγιναν μετα την φωτογραφιση και αν ειδοποιηθηκαν τα αρμοδια προσωπα ωστε να τα προφυλαξουν εαν ηταν σε περιοχη εκπαιδευσης σκυλλων.
δεν σημαινει ανθρωπος που κυνηγα οτι δεν σεβεται και προστατευει το θηραμα εκτος εποχης κυνηγιου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”