ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ

Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Σύμφωνα με τις τελευταίες μελέτες μέχρι τα 5 χρονών γινεται η μεγαλύτερη διαμόρφωση χαρακτήρα στα παιδιά
Απεκεί και πέρα δεν εχει πολλή ή τόση επίδραση η μάθηση εκ μέρους των γονιών
Πως αλλάζεις την συμπεριφορά και τις κακές συνήθειες των ταλιμπάν; Μόνο με το φόβο δυστυχώς.
Σαν ρομαντικός που είμαι και τρέφομαι κυρίως από άλλα ζώα το κυνήγι είναι χόμπυ και διέξοδος από πολλά πράγματα
Δυστυχώς δεν βλέπω στον ορίζοντα πολλά θετικά
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ....
ΟΛΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ... Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!

ΕΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΥΤΟ(ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ)ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ...(ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ).....ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΙΑ!!!

Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ
.......ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ Ν ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ....ΑΥΤΟ ΠΟΝΑ 10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΦΥΣΗ ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗ....ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!
[/b]
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από Marinos »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ....
ΟΛΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ... Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!

ΕΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΥΤΟ(ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ)ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ...(ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ).....ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΙΑ!!!

Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ
.......ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ Ν ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ....ΑΥΤΟ ΠΟΝΑ 10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΦΥΣΗ ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗ....ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!
[/b]
+1000
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

christy2000 έγραψε:Οταν κοντευκη του λαου η christy τζε βαλλει φωνη, να με περικυκλωνουν ουλλοι οι τζινιοι τις περιοχης με το δαχτυλο στην σκανδαλη τζε να μουρμουρουν του συλλου ''Ατε μανα μου φκαλ'μου των'' :shock:
Μιαν φοραν ενας ηλικιωμενος ειπε μου ''Γιε μου πιεννε που την πανω παντα τζε που δαμε γλεπω εγιω'' :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από marios10 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ....
ΟΛΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ... Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!

ΕΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΥΤΟ(ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ)ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ...(ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ).....ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΙΑ!!!

Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ
.......ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ Ν ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ....ΑΥΤΟ ΠΟΝΑ 10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΦΥΣΗ ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗ....ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!
[/b]
+100000000
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από marios10 »

Για μενα αυτο που θα ηθελα να αλλαξει ειναι:
Να μαθουν οι κυνηγοι να ειναι πιο ευγενικοι σε θεμα συμπεριφορας προς τους απεναντι κυνηγους
Να κοπει τουτος ο γνωστος βηχας που κρατει στα ποστα τζαι να μιλουν λιο στο συναδελφο τους
Να μαθουν να σεβονται τους κυνηγους που κυνηγουν με ιχνηλατες δηλαδη τους λαοκυνηγους τζαι οι μολις ακουσουν το πρωτο γαβγισμα να τους περικικλωνουν...
Να κοπει τουτο με τες χαρτουτζιες τες αδειες που εν χαμε και τα σκουπιδια παεις σε κανενα τζικλοτοπο τζαι χαμε εν οπως το ουρανιο τοξο τζαι τζιαμε που καθουνται να φασην γινετε της τζουλιας....ως τζαι μια ποτσα ουσκι ηβρα εχτες
Να σταματησει του με τα αυτοκινητα που τα φκαλουν πας τες μουτες πριν ακομα να φεξει....
Και το τελεφταιο που εν μου αρεσκει εμενα ειναι του με τους κυνηγους με τες καρεκλουες που παν πανω στες αντυπυρινηκες τζαι καθουνται τζαι καρτερουν τους μαλακες που περπατουν να τους πεψεουν τα περτιτζια...
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
zakos85
Full Member
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: 01 Οκτ 2013, 21:48

ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ

Δημοσίευση από zakos85 »

Συμφωνω σε ολα φιλε beretta εκτος απο το τελευταιο. Το πως κυνηγα ο καθε ενας, καθιστος, στεκοντας, περπατητος ειναι δικη του δουλεια φτανει να μην μπλεκεται στα ποδια αλλων η να τους ενοχλει. Θα μπορουσες και συ να πας να κατσεις 50 μετρα διπλα του. Επιλογες αυτες :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
«Οι κάνες βάλλουν όμως το κοντάκι επιτυγχάνει»
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από 'petros' »

2014-02-08 08.31.29-1.jpg
mia fwto apo ekpedeftiko filou auto to savatokuriako e3iga ti prepei na alla3ei
O ka8enas as vgalei ta sumperasmata tou
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από kanaris »

'petros' έγραψε:
2014-02-08 08.31.29-1.jpg
mia fwto apo ekpedeftiko filou auto to savatokuriako e3iga ti prepei na alla3ei
O ka8enas as vgalei ta sumperasmata tou
Ας τα δουν καποιοι τυποι που επειδη δεν εβγαλαν τα σκυλια τους εξω λιγες μερες δεν τους εφορεν ο τοπος!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ

Δημοσίευση από kypros »

Φοβερη φωτογραφια πετρο...πραγματικα λεει πολλα
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”