Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therapy)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therapy)

Δημοσίευση από Γιατρός »

Είναι το στρεσς και βγαίνει σε έτσι μορφή. Δεν είναι μόνο το κυνήγι
Έχω το και εγώ
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therapy)

Δημοσίευση από Γιατρός »

kypros έγραψε:Λοιπον λεβεντες, για ολους τους κρουσμενους....

Να εχετε καλη εναρξη και να θυμαστε μονο ενα πραμα...

αμα την τραβησεις δεν ερκουνται πισω οσες μετανιες τζε να καμεις. Προσγιωθειτε , ελεγξετε το παθος σας και την μανια σας και μην θολωνεται στη οψη ενος θηραμτος.

Πυροβολουμε μονο σε καθαρο μπακκρανουντ και ποτε χαμηλα, ειδικα την πρωτη μερα.
Να ψαχνεται συνεχεια για κυνηγους που τυχον ηρθαν κοντα σας και δεν τους ειδατε
Μην στεκεστε κοντα σε πλαγιες με κυνηγους αποκατω διοτι ειστε πιθανος στοχος
Φορατε πορτοκαλι και γυαλια
Μακρια απο πολυκοσμια
Ανοικτα τα οπλα οταν μιλατε η περνατε εμποδιο
Οχι γεματα οπλα ακουμπιμενα σε δεντρα αυτοκινητα η τα ποδια μας
Προσέχετε το θόλωμα στα νεύρα
Έκλεισε πολλά σπίτια
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από Pathfinder »

sotiris!129 έγραψε:Στο δρομο για το σπιτι , περνω τα απαραιτητα τηλεφωνηματα απο αυτους που το προι "εγραψα" οχι για να χουμιστω την καρπωση μου και φυσικα οχι για να δω την δικια τους ... τα τηλεφωνηματα γινονται περισσοτερο για να δεις αν και ο αλλος παει σπιτι σωος και αβλαβεις !

η ωρα εχει παει 11 και στο σπιτι το φαγητο ειναι ακομη στο φουρνο ... κανω ενα μπανακι και ξαπλωνω λιγο αφου με τον Αρτεμη 2 ειπαμε να συναντηθουμε για την δευτερη παγανα !
Στα σεντονια νιωθω ασφυξια , το μαξιλαρι με πνιγει ...παλι δεν μπορω να κλεισω ματι εστω και αν ειμαι πτωμα !!!
Περνω τον Αρτεμη τηλεφωνο "Αλλαγη ωρας ... σε 15 σπιτι μου θα φαμε κατι στο δρομο!!!"

Στην διαδρομη ο Αρτεμης δεν μιλεται, για ακομη μια φορα καλλικοσε τα εντερα του , κρατα την τυροπιτα στο χερι 10 λεπτα και ακομη δεν καταφερε να δαγκωσει ...το βλεμα του στο απεραντο κενο ενω καθε λιγο τον ακουω να μονολογει και να κατεβαζει Χριστους και Παναγιες !

Φτανουμε στο ιδιο μερος με την προινη μου παγανια "δεν ρισκαρω να παω αλλου , Θα κυνηγισουμε εκει που κυνηγισα και το προι και εβλεπα τι γινοταν και ποσα πουλια ειχαν γλιτωσει"

Η φωτια του Κωστη σιγοκαιει ακομη ομως κανεις δεν ειναι εκει "η Μαλακες την αφησαν ετσι και εφυγαν !!!"
περιμετρικα μαρτυρουν τα πεγμενα τενεκεδακια μπυρας το γλεντι που εγινε ... μαλλον ο Κωστης τους εδειχνε πως πυροβολησε το λαγο πανω στα τενεκεδακια !
Στεκομαι πανω απο τα μισοσβησμενα καρβουνα κατεβαζω το φερμουαρ και σβηνω την φωτια με την γνωστη σε ολους τους κυνηγους μεθοδο πυροσβεσης που μονο εμεις ξερουμε ...

περνουμε το αμαξι και παμε λιγο ποιο κατω σε ενα οργωμενο χωραφι ... ανοιγω το ραδιο να σιγοπαιζει ο Μοτσαρτ "πρεπει να ηρεμησω και να σκεφτω το σχεδιο δρασης μας , ετσι και αλλιως ειναι αρκετα νωρις και ο ηλιος ειναι ακομη αρκετα ψηλα ... δεν θα καταφερουμε τιποτα με τετεια ζεστη " λεω στον Αρτεμη !

περνανε 2-3 ωρες στο αμαξι με αρκετη σκεψη , ο Αρτεμης αρχησε να μιλα επιτελους "ξερει πως μαζι μου θα καρπωθει μερικα θηραματα "
Το τηλεφωνο μου χτυπα "ειναι ο Πανικος setter λεω στον Αρτεμη και του απαντω το τηλεφωνο... αφου του εξηγω που ημασταν και κλεινω το τηλεφωνο με ρωτα
-καλα ρε μαλακα εν τον Πανικο που καρτερουμε 3 ωρες μες το αυτοκινητο???"
-ε σιγα ρε ηνταλος καμεις ζεσυ εν κανει εφας μου τα τσιπιτος μου !!!
το τηλεφωνο ξαναχτυπα ειναι ο Απολλον1
και αμεσως δευτερη γραμμη ο Σακης με τον Τσιτσιο

αφου εξηγω σε ολους που ημαστε ο Αρτεμης με ρωτα ...
- ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ εκαλεσες τους ουλους ????
-Ε κανει ρε εσυ εν να τα παιξεις ουλλα μονος σου , τι σε πειραζει αν ερτουν ζε τα κοπελουθκια ??? εν η παρεα που μετρα!!!

Αφου καταφθανουν ολοι και ανταλαζουμε μερικες κουβεντες ανοιγω τον χαρτι της περιοχης ... βγαζω απο την τσαντα το μοιρογνωμονιο μου και αρχηζω να βγαζω τα αζημουθια μου... Ολοι αμεσως σαστησαν λες και δεν ειχαν ξαναδει στην ζωη τους αζημουθιο ! περνανε 10 λεπτα απολυτης σιωπης !

- ΟΚ το βρηκα , Σακης και Τσιτσιος βλεπεται ζινην την ελιαν μες την μεση του χωραφκιου ??? θα πατε για φασσες ζιαμε !!!
Εσυ Πανικο με τα Σεττερ/τραχανα θα παεις περιχ του χωραφκιου για φραγκολινες
Εσυ Απολλων1 θα πιασεις το επιπλο σου και θα καμεις το χωραφι για καμιαν φερμα σε τραχηλες
Ζε εσυ Αρτεμακι θα παεις στην ελιαν καρζιν να παιξεις τον τσιβικαρην που καθεται πουκατω!!!

Ολοι αρχησαν να γελουν και να με κοροιδευουν λες και εν καμηλαρης που τους εμιλαν, ομως μη εχοντας αλλη επιλογη αφου η ωρα ηταν ποια 3 ξεκεινουν οπως τους ειπα ... η εγνεια τους ομως ηταν το ελιουην με το τσιβικαρην πουκατω εστω και αν δεν το πιστευαν !!!

40 μετρα πρην την ελια ομως ο Απολλων μενει ΕΠΙΠΛΟ !!! και μια φωνη στο βαθος
-ειδατε ειδατε ????? Φερμαρει!!!!!

ο Λαγος πεταγεται oμως απο τες φωνες του , αμεσως οι ντουφεκιες πεφτουν η μια πισω απο την αλλη ομως ο λαγος που ξεδιπλωνεται μεσα στο δυολο δεν ειναι ευκολος στοχος !!!

μετα απο 4-5 ντουφεκιες ο λαγος περνει δρομο για μενα ... μια ντουφεκια στα 35 μετρα και νατον τουμπες !

η Χαρα μου δεν κρατα για πολυ αφου ο λαγος αν και βαρια χτυπημενος καταφερνει να την κανει για τες καρες διπλα απο το χωραφι !!!

τα σκυλια τον καταδιωκουν , μονο ο Λακης μενει εκει διπλα μου !
ξερει πως η Κυπρος ειναι νησι και δεν ειπαρχει τροπος να του γλιτωσει !

O πανικος μου φωναζει
-ΕΛΑ ζε το drachaar παει βιδομενο χαμε !!!!!!
-Ξερω πως εν ζιαμε ρε εκαρτερουν σε εσενα να μου το πεις ???
-Καλα ρε που το ξερεις???
-Εβαλεν μουτην χαμε ο Λακης !!!

Δεν ειναι αναγκη να σας πω πως μπεικαμε στην καρα ... λογο του οτι εκοφκε και δεν ειχε αερα τα πουλοσκυλα τους απλα επερναν ματι τον Λακη που εφκαλε τον λαο πεθαμενο που μες την παλουρα (το παλιοπερετα παλε εκαμεν overkill)

την νυχτα ερχομαι σπιτι και τι να δω
Εξωρμησεις και αποτελεσματα 2013-14
APOLLON_1 έγραψε: σημερα σε απογευματινη παγανια με την ομαδα του φορουμ περασαμε υπεροχα πηραμε και 1 λαγο με μια εξαιρετικη φερμα απο τον Απολλων που χαρισε στον !129 ενα λαγαρο 4-5-6 κιλα
:? :? :? :? ΤΕΛΟΣ
ρε φιλε τι να σου πω τωρα....το 'χεις παιδι μου το 'χεις...το συγγραφικο ταλεντο...πολλα ωραιο :D :D :D

γιατρε μου για τους αλλους αρρωστους θα μπορουσα να συστησω επειγοντως επισκεψη σε ιατρο της ενορειας τους για αντιμετωπιση του προβληματος τους :D ....τωρα εσενα γιατρος ανθρωπος τι να σου προτεινω?αλλο γιατρο?παει λιο πολλα :D :D :D
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από admin »

ανθιμε αν δεν σε αφήσει μέχρι αύριο καφέ με λεμόνι και μην ανσηχείς δυσκλιλιος για 2-3 μέρες
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
Anthimos έγραψε:Ρε κοπελια το λοιπόν , εν ξερω πως αλλα κρατα με η κομμαρα τζαι η ευκοιλιοτητα που το μεσημερι... :(

Ειμαι σιουρος οτι μου την εσυρε ο Σωτηρης 129 επειδη υποστηριξα φανατικα Αρτεμη τζαι επειδη ζηλευκει επειδη εν φορει πουκάμισο :D

Εν τω μεταξυ πρεπει να πηα τουλαχιστο 10 φορες κυνηγι αρρωστος.... :? και παντα ειχα επιτυχιες....ελπιζω να εν σημαδι αλλα να με ξαπολησει το ευλοημενο το κοψιμο :x :)
εν που ανοιει ο κολος σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από marinos.a »

kypros έγραψε:Λοιπον λεβεντες, για ολους τους κρουσμενους....

Να εχετε καλη εναρξη και να θυμαστε μονο ενα πραμα...

αμα την τραβησεις δεν ερκουνται πισω οσες μετανιες τζε να καμεις. Προσγιωθειτε , ελεγξετε το παθος σας και την μανια σας και μην θολωνεται στη οψη ενος θηραμτος.

Πυροβολουμε μονο σε καθαρο μπακκρανουντ και ποτε χαμηλα, ειδικα την πρωτη μερα.
Να ψαχνεται συνεχεια για κυνηγους που τυχον ηρθαν κοντα σας και δεν τους ειδατε
Μην στεκεστε κοντα σε πλαγιες με κυνηγους αποκατω διοτι ειστε πιθανος στοχος
Φορατε πορτοκαλι και γυαλια
Μακρια απο πολυκοσμια
Ανοικτα τα οπλα οταν μιλατε η περνατε εμποδιο
Οχι γεματα οπλα ακουμπιμενα σε δεντρα αυτοκινητα η τα ποδια μας
Σωστός και περιεκτικός
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από marinos.a »

και... δεν κοιμάμαι τώρα ποια τα βράδια
Si vis pacem, para bellum
istriano ®

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από istriano ® »

marinos.a έγραψε:και... δεν κοιμάμαι τώρα ποια τα βράδια
:mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από Panmoy »

:shock: :roll: :D
marinos.a έγραψε:και... δεν κοιμάμαι τώρα ποια τα βράδια
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Εχει κανένα αλλο που έκρουσε του τζυνηγιου (group therap

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ΤΖΑΙ ΠΟΠΣΕ ΠΑΙΔΕΣ, ΕΜΕΙΝΕΝ Ο ΝΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΥΡΟΥ :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”