Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Απάντηση
nicosmBERETTA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 19 Ιουν 2016, 17:17

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από nicosmBERETTA »

Πανικος Setter έγραψε:
Nikos έγραψε:Αμμωνία και γάλα κρεμμυδιού ώστε... ιδέα δεν ειχα για να είμαι ειλικρινής....
Φίλε συνωνόματε είναι όλα μέρος του παιχνιδιού και της εμπειρίας... Δεν είναι κακό να ξέρεις πως να το αντιμετωπίσεις όταν σου τύχει... ;) :)


χαχα... μπράβο ρε Πανίκο , πάλε εκατάφερες τα... έκατσε σου!!
Όσο για το αντίδοτο εφύρτηκα!!! :lol: :lol:
Φιλε να μεν σου τύχη την μια και μοναδική που θα πιάσεις την ώρα που την φκάλεις πάνω να απαγκιστρωθεί , να καρφώσει στο γόνατο σου και μετά να πέσει στην τρυπα του κυματοθραύστη με αποτέλεσμα να την χάσεις , τώρα τι έκαμα να μου περάσει και ποσες μερες κρατησε το φούσκωμα εν θυμούμαι :lol:
Αγαπητέ Πανίκο, σίουρα εκείνη η μέρα εν ήταν η κατάλληλη π.χ. να παίξεις Λόττο :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αγαπητε πανικο ΔΕΝ εχω κατι μαζι σου πρως Θεου !
τα εχω με ατομα που κουβαλουν την ιδια νοοτροπια μαζι σου ( οτι κινειται εκτελειται ) και μετα μας ποσταρουν την φωτο ολο υπερηφανια 3 kg ! εσυ εβαλες την φωτο εσυ θα τα ακουσεις ... οταν βαζουμε μια φωτογραφια στα μεσα μαζικης δικτυωσης πρεπει να ημαστε ετοιμοι και για θετικα και για αρνητικα comments
1a2.jpg
δεν γινεται να ξεγελαμε μονο 16χρονα που δεν κανουν μια απλη μαθηματικη πραξη 89 ψαρακια στα 3kg μας κανουν 33γρ μεσω ορο (αρα μεσα στην συκλα του πας ψαρα εχει που εν και 40γρ εχει που εν και 20γρ) με την δικαιολογια ακουσων ακουσων πως δεν εχει οριο !
καλα ρε φιλουι δηλαδη αυριο στο κυνηγι επεταχτηκε ενα λαουι 200 γρ ομπρως σου εν να το ξιουρησεις γιατι δεν εχει οριο στο μεγεθος ??? καποια πραματα απλα εν αυτονοητα !!!

αν ακουες εστω και τα μισα αποσα σου ελαλε το Σωτηρουι τοσα χρονια μπορει τα γραμμαρια να τα εκανες cm
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

Αγαπητε δεν ξερεις την νοοτροπια μου φιλε μου ουτε εγω εχω κατι μαζι σου αλλα με καποιους κομπλεξικους σαν εσενα και με τον ασχημο χαρακτηρα τους που προσβαλλουν οποιον θελουν μιας και νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και ολους.κανενα δεν προσπαθω να ξεγελασω ουτε να δειξω κατι που δεν ειμαι.να σε παρακαλεσω ασχολησου με κατι αλλο εχτος εμενα ρε φιλε εισαι σκαρτος δεν θελω να με συναφερνεις ουτε και να βλεπεις καν το φατσοβιβλιο μου.καλη συνεχεια.

Για τους φιλους ακομα ενα ωραιο δειλινο σημερα 64 κουρκουνες ακριβως 33γραμμαρια η καθε μια :lol: φωτο αυριο.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

Ωραια η φωτο σου πιο πανω με την κουρκουνα τον 20 ποντων και την αλλη των δεκα διπλα χα χα.ειπαμε κατω που 12cm συρνουμε τες πισω!!
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

1.jpg
χμμμμ 20 ποντων χμμμμ 12 ποντων χμμμμ η στραβα παει ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε ....εχεις την ψευδαίισθηση πως μια μπουκαλα του 1μιση λιτρου ειναι 20 εκατοστα τοτε καταλαβαινω πως εβγαλες το συμπερασμα πως μια κουρκουνουα 33γρ ειναι 12 cm και μαλιστα με τραβηγμα .... χμμμμ 33γρ ??? τραβηγμα???
πανικος έγραψε:οσοι δεν ζησατε το τραβηγμα της κουρκουνας και την αντισταση μαχη που δινει μεχρι να μπει στον κουβα χανεται μιαν πολυ ωραια εμπειρια :D
να σου πω μονο οτι η τρανη κουρκουνα που εκανες πανηγυρι πρην λιγες μερες οτι ειναι η μεγαλητερη που επειασες φετος δεν ξεπερνουσε τους 15 ποντους και ειχε το τριπλασιο μεγεθος απο τες αλλες στο πανερι κοιταξε το, εχεις θεμα!!!

oσο για το φατσοβιβλιο σου δεν το εχω και σε μεγαλη εγνοια , μονος σου ανεβαζεις τα κατωρθοματα σου σε ανοιχτο group oπου διαφοροι ομοσταβλοι σου κοντραρετε τα κατωρθοματα σας !

εξακολουθας να αποφευγεις βασικα ερωτηματα και με βαζεις να επαναλαμβανομαι εδω και χρονια
sotiris!129 έγραψε: δεν γινεται να ξεγελαμε μονο 16χρονα που δεν κανουν μια απλη μαθηματικη πραξη 89 ψαρακια στα 3kg μας κανουν 33γρ μεσω ορο (αρα μεσα στην συκλα του πας ψαρα εχει που εν και 40γρ εχει που εν και 20γρ) με την δικαιολογια ακουσων ακουσων πως δεν εχει οριο !
καλα ρε φιλουι δηλαδη αυριο στο κυνηγι επεταχτηκε ενα λαουι 200 γρ ομπρως σου εν να το ξιουρησεις γιατι δεν εχει οριο στο μεγεθος ??? καποια πραματα απλα εν αυτονοητα !!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

εξακολουθεις ακομα αχαπαρε μικρε σωτηρη.φιλε μου εγω μιλησα καθαρα κατω απο 12 ποντους τες συρνω πισω τιποτε παραπανα οσο γιατην κουρκουνα τερας φιλε μου 23,5 ποντους ηταν ετσι για να μην αγχωνεσαι μηπως την εχουμε πιο μεγαλη απο την δικη σου ;) οσο για τον λαγο τον 200γρ με τον νουν τον δικο σου φιλε μου μπορουσες να τον πυροβολουσες εγω απλα τους βγαζω φωτο στην κουτση τους φιλε.τωρα αφου επιμενεις βρωμικα πεμας αν ειναι εσυ που εμαθες αυτον που ποσταρε τις πιο κατω φωτο να μετρα τα ψαρακια της γυαλλας σε ποντους ;) οι σορκοι χαρατζιες μουρμουροι τσιπουρες εχουν μεγεθος στην νομοθεσια σωτηρακη ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

και οι χθεσινες δειλινες στο ποστο οπως ειπαμε 64χ33γρ η καθε μια δεν ξερω ποντους απλα οι περισσοτερες λιγο πιο μεγαλες απο το μεσαιο δαχτυλο την χουφτα προς τον καρπο θα προσπαθησω να παιρνω μετρο ζυγαρια κορδελα λειζερ για να ειμαστε σιγουροι :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από admin »

Ρε κοπέλια γιατί εν τις ποστάρετε μεσα στο φόρουμ του ψαρέματος ? Τουλαχιστο αν θα κάμνετε τσε καφκάες να σας θωρούν ανθρώποι που κατέχουν πιο πολύ απο ψάρεμα :) ατε να δούμε τωρά εν μας κανούν όλα τα άλλα να τσακκωνόμαστε και για τις κουρκούνες.... αν συνεχίσετε εννα ποστάρω ψάρκα που τα αξαμωνω πάνω μου για να τα μετρήσω :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

βαρτα ρε αριστε μου να δουμε τι θα πει ψαρι οχι πελλαρες :lol: φετος τζε η κουτση μαρια πιανει κουρκουνες τζε εμεις καμνουμε παναιρκα :lol:
αριστε συγνωμη απο μενα προσωπικα για αυτα που ποσταρα και σβηστηκαν αλλα ο συγκεκριμενος κυριος εναι κολλημενος μαζι μου βγαζει υπολογισμους σε ποντους γραμμαρια με θεωρει λαθος προτυπο για ολους και οτι κινειται πεθαινει :lol: τζιχαντιστη με λιγα λογια και ειπα να του ριξω μερικα φωνηεντα και αυτο ηταν λαθος απο μενα αφου ορκιστηκα να μην ασχοληθω ξανα .και παλι απολογουμαι .
THE END :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:βαρτα ρε αριστε μου να δουμε τι θα πει ψαρι οχι πελλαρες :lol: φετος τζε η κουτση μαρια πιανει κουρκουνες τζε εμεις καμνουμε παναιρκα :lol:
αριστε συγνωμη απο μενα προσωπικα για αυτα που ποσταρα και σβηστηκαν αλλα ο συγκεκριμενος κυριος εναι κολλημενος μαζι μου βγαζει υπολογισμους σε ποντους γραμμαρια με θεωρει λαθος προτυπο για ολους και οτι κινειται πεθαινει :lol: τζιχαντιστη με λιγα λογια και ειπα να του ριξω μερικα φωνηεντα και αυτο ηταν λαθος απο μενα αφου ορκιστηκα να μην ασχοληθω ξανα .και παλι απολογουμαι .
THE END :lol:
Ετσι φιλε....THE END....ΟΥΔΗΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ!!!

Εμενα φυλαξε μου τις 2 Μαυρες που βλεπω στη φωτο και ασ ειναι και κατω απο 12 ποντους :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”