ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.......

ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΛΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ. ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ DVD ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ '' ΕΘΝΟΣ ΚΥΝΗΓΙ'' ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΟ8ΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2004-2010.

ΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ ΣΕ ΑΡΙΘΜΟ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ, ΠΕΡΔΙΚΑΣ, ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟΥ, ΠΑΠΙΕΣ. ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ,ΟΡΤΥΚΙΑ,ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ,ΤΖΙΚΛΕΣ,ΤΡΥΓΟΝΙΑ,ΦΑΣΣΑΣ, ΚΥΝΗΓΙΑ ΜΕ ΣΚΥΛΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ ΚΑΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ, ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΑ DVD KAI ΑΛΛΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ DVD ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ 8ΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ DND ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ. :D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD

Δημοσίευση από FRANCHI »

έχει πμ
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD

Δημοσίευση από andreasana210326 »

μετα απο μια καταμετρηση που εκανα εχω να δια8εσω.......

43 κυνηγετικα dvd : περιλαμβανουν ολα τα ειδη κυνηγιου που αναφερα πιο πανω, συν κυνηγι ζαρκαδιου, φασιανου, επιμορφωτικα, εκπαιδευτικα σε ιχνηλατες ,κυνηγια με ιχνηλατες και με ολους τους σκυλλους φερμας. Τα περισσοτερα dvd ειναι απο το περιοδικο ''εθνος κυνηγι'', μερικα απο το ''κυνηγος&φυση'' , μερικα απο το
''κυνηγι με κυνηγοσκυλα'', και μερικα απο το ''κυνηγεσια και κυνοφιλια''.


20 κυνηγετικα περιοδικα: 16 περιοδικα απο το ''εθνος κυνηγι''
3 περιοδικα απο το ''κυνηγος & φυση''
1 περιοδικο απο το ''κυνηγι με κυνηγοσκυλα''

δεκτη η ανταλλαγη με αλλα κυνηγετικα dvd......ελληνικα ή ξενα(υποτιτλους).....και ελληνικα περιοδικα(κατα προτιμηση να απευθυνεται σε σκυλλια φερμας) :D
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ DVD

Δημοσίευση από dimitris savva »

εχω 140 dvd και 20 βιντεοκασεττες
περιοδικα εχω συλλογη απο το 1983 και πολλα ελληνικα και αγγλικα περιοδικά , ενα μπαουλο γεματο :geek: .
εχω μια κασεττα της ΗΟLLAN AND HOLLAN με τον KEN DAVIS δασκαλο της σκοποβολης και θελω να την κανω σε DVD
και μια με κυνηγι φασσας στην Αγγλια τον καιρο που στην κυπρο δεν κυκλοφορουσε τιποτε σχετικο με κυνηγι, καμια φαση αν εβλεπες που καμια ταινια στην τηλεοραση, και ελαλουσαμε "απαναγια μου δειχνει τσινή!!!" :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”