ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Απάντηση
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από nike powder »

skimis έγραψε:ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΟΥ ΟΥΛΑ ΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ!!!! "ΠΕΖΩ ΤΗΝ, ΚΑΜΝΕΙ "ΠΟΥΦΦΦΦ" ΓΕΜΩΝΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΦΤΕΡΑ ΤΖΑΙ ΠΑΕΙ...ΞΑΝΑΠΕΖΩ ΤΗΝ "ΠΟΥΦΦΦΦ" ΞΑΝΑΓΕΜΩΝΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΦΤΕΡΑ ΤΖΕ ΠΑΕΙ 100 ΜΕΤΡΑ ΤΖΕ ΠΕΦΤΕΙ, ΠΑΩ ΤΖΙΑΜΕ ΤΖΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΒΡΑ"....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΖΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΛΙΚΩΣΑ ΤΗΝ :D :D :D :D

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΤΖΙΝΙΟΣ ΤΟΥΤΕΣ ΟΥΛΛΕΣ ΟΙ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ .ΠΟΤΤΕ ΜΑ ΠΟΤΤΕ ΕΝ ΦΤΕΕΙ ΤΖΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑ Ι ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ , ΠΟΣΑ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΟΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΕΣ ΟΙ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ(ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΤΖΙΝΙΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΒΑΡΟΜΙΛΑ ΟΤΙ ΕΠΕΞΕ ΛΑΟ ΣΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ ΤΖΙΕ ΕΦΤΕΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΤΙ ΠΟΥ ΕΓΕΜΟΣΕΝ ΤΗΝ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΙ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΑ , ΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝ ΕΠΕΣΕ) ΕΦΑΝ ΤΗΝ ΟΥΛΛΗ ΡΕΕΕΕ ΤΖΙΕ ΕΠΕΙΕΝΕΝ
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από mikros »

Ήρτεν και εμένα το γυρίν μου...Οι τα απλά καθημερινά καλλικώματα σε λογικό βαθμο...
Ήταν η μέρα μου σήμερα...έριξα καμιά δεκαριά φυσίγγια μα τελικός απολογισμός 0...
Νομίζω εν να αρκέψω να παίζω μόνο δίσκους πιον, ούτε κουτσόφτεροι πέφτουν, ούτε overkill έχεις και αν είσαι πάνω του-είσαι σίουρος πως εν να τον καρπωθείς :roll:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

μιας και ο παπας μου εν κυπρο εχτες ενθιμισεν μου μια κουβεντα που εγινε πριν χρονια και εγελασαμε πολλα! ηταν η πρωτη χρονια που εβκαλα αδεια και επιαμε στο λαο ειχα τοτε μιαν επανιελ σε μιαν φαση αρκεψε μαλαι και εφακαν γυρο μιας παλλουρας και επροσπαθαν να πει μεσα εν εβρισκε τοπο ερκεψαμε και εσιρναμε πετρες πετασσετε που την αλλη εννα κουνελλι ασπρο γυαλλι :lol: πανω στην ενταση επεξατο επεσσε, εντομεταξη εκαμνεν αλματα οπως τον λαο! πουπανο που την λαξια ειχεν μιαν μαντρα με κουνελλια και οπως φαινετε ο παρεεας εσκασεν το! βαλλοτο μες το γιελεκκο και παμε προς το αυτοκινητο και βρησκουμε εναν κυνηγο γνωστο μας(αν παιξουν τους κυνηγους εννα παει θυμα) λαλημας επιατε τιποτε? απαντο του εγω
-ενα λαο του χιονιου οπως φαινετε επειδη εχιονισεν εκατεβικαν κατω χαμηλα!
και απαντα μου το θεικο
-να παω εσσο να πιαω τους σκυλλους και να ερτω εννα εχει και αλλους δαμεσα!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”