ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από nike powder »

εγω θα πω μα φραση που ολοι οταν καλλικονουμε λεμε "μα που επειαν τα σκαγια η ισιεν μεσα σκαγια η χαρτουτσια? τουλαχιστον στην δευτερη περιπτωση επειδη ειμαι ιδιογωμοτησ ειμαι σιγουροσ για την απαντηση. :lol:
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από MARIOSE »

nike powder έγραψε:εγω θα πω μα φραση που ολοι οταν καλλικονουμε λεμε "μα που επειαν τα σκαγια η ισιεν μεσα σκαγια η χαρτουτσια? τουλαχιστον στην δευτερη περιπτωση επειδη ειμαι ιδιογωμοτησ ειμαι σιγουροσ για την απαντηση. :lol:
"Ρε μαν εν άλας που της έβαλες μέσα?" κλασσικότατο... :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εγω το μονο που λεω αμαν καλλικωνω τα ακαλλικωτα ειναι "ρε τον γαδαρο τι εχασε" και υστερα θωρω αν με ειδε κανενας ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από giorgos80 »

αν αρκεψω να γραψω τα καλλικωματα που εκαμα μονο σε λαους ενας τομος εν κανει.φετος εξεκινησα καλα
ο πρωτος που εδωσε χερι επεσε.οι επομενοι 3 ακομα βουρουν.περδικια και τζικλες εν τα σημειωνω εννα χρειαστω βιβλιοθηκη
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κυνηγος ακαλικωτος εν πουτ@ν@ παρθενα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:
nike powder έγραψε:εγω θα πω μα φραση που ολοι οταν καλλικονουμε λεμε "μα που επειαν τα σκαγια η ισιεν μεσα σκαγια η χαρτουτσια? τουλαχιστον στην δευτερη περιπτωση επειδη ειμαι ιδιογωμοτησ ειμαι σιγουροσ για την απαντηση. :lol:
"Ρε μαν εν άλας που της έβαλες μέσα?" κλασσικότατο... :lol:
Μαζί νομίζω με το "κ@λοχαρτούτσιες" τζαι το "έβαλε μου τον ήλιο καρτζί", αυτά τα τρία είναι τα κλασσικά.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Το κλασσικο κυπριακο "επιαν τη σιηπεδκια και παει ακομα ο γεριμος""
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
stelios97b
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 07 Δεκ 2014, 14:32

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από stelios97b »

εβαλλε μου ομπρος τους πευκους... :lol: :lol: :lol:
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από skimis »

ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΟΥ ΟΥΛΑ ΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ!!!! "ΠΕΖΩ ΤΗΝ, ΚΑΜΝΕΙ "ΠΟΥΦΦΦΦ" ΓΕΜΩΝΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΦΤΕΡΑ ΤΖΑΙ ΠΑΕΙ...ΞΑΝΑΠΕΖΩ ΤΗΝ "ΠΟΥΦΦΦΦ" ΞΑΝΑΓΕΜΩΝΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΦΤΕΡΑ ΤΖΕ ΠΑΕΙ 100 ΜΕΤΡΑ ΤΖΕ ΠΕΦΤΕΙ, ΠΑΩ ΤΖΙΑΜΕ ΤΖΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΒΡΑ"....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΖΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΛΙΚΩΣΑ ΤΗΝ :D :D :D :D
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από savvis25 »

Είμαι μεγάλος καλλικάς και εν το κρύβω.... Όμως το θέμα του ήλιου έχω να πω ότι πράγματι σε αρκετές περιπτώσεις με επηρέασε και έχασα την ευκαιρία να κάνω εύκολες και κοντινές βολές. Eπίσης η φάση του να παίξω περδίκια και να φκάλουν σύννεφο φτερά και να μην ππέσουν (αποστάσεις 10-20 μέτρα, 2 περιπτώσεις πισοκώλι και μια βασιλική βολή στα 15 μέτρα) μου συνέβησαν και πέρσι αλλά και φέτος!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”