ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

:D :D :D :D :D

ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΚΑΜΑΜΕ ΚΑΛΛΙΤΖΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 8ΥΜΟΜΑΣΤΕ......ΕΓΩ 8Α ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ENA ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΛΛΙΤΖΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΤΙΚΟ. ΛΑΓΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΝΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΚΟΜΑ... :lol:
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΑΣ.... :D
:D
ΛΟΙΠΟΝ....Η ΣΚΥΛΛΑ ΦΕΡΜΑΡΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΙΝΙΑ. ΕΓΩ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΜΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΑΠΟΚΑΤΩ ΤΗ ΔΟΜΗ. ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. :D

Η ΣΚΥΛΛΑ ΕΚΕΙ ΑΓΑΛΜΑ ΣΕ ΦΕΡΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΙΝΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΡΤΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΚΟΥΝΗ8ΕΙ. ΟΠΑ ΛΕΩ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΑΦΗΣΜΟΥΝ ΤΟΝ ΤΟΥΤΟΝ :D . ΛΑΛΩ ΤΟΥ ΑΜΑ ΠΕΤΑΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΥΡΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠOIOΣ 8Α ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΠΕΤΑΣΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙ8ΕΤΟ ΣΤΗ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΚΟΝΤΕΥΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΗ ΣΧΟΙΝΙΑ.....ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ...ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΠΠΜΠΜΡΜΡΠΜΡΠΡΜΠΡΜΡΠΜΡΠΡΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ................ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΡΡΡΦΦΡΦΡΦΡΦΡΦΡ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΡΤΙΚΟΣ....ΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΑΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩ8ΕΙ....ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ TΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΜΕ ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ. :D ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑ8ΚΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΓΕΡΙΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΙΛΩΣΕ.....ΕΔΩΚΕ ΜΟΥ THN ENTYΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΦΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΧΟΙΝΙΑ.....ΑΦΗΚΑΝ ΤΟΝ ΝΑ ΦΚΕΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΛΑΛΩ ΜΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΤΟΣ???? :D ΑΜΑΝΑΜΟΥ ΛΑΛΩ ΕΝΝΑ ΤΟΝ ΛΥΣΩ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΟΝΤΑ(ΕΦΚΙΚΕ ΠΟΥ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ) ΑΦΗΚΑΝ ΤΟΝ ΝΑ ΙΣΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥΡΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ....ΤΠΤ ΔΕΝ ΕΝΩΣΕ....ΣΥΡΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤEΡΗ ΠΟΥ ΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ...ΠΑΑΑΕΙΙΙΙΙΙ. KAI MAΛΙΣTA O ΠΕΡΤΙΚΟΣ AKOMA EΠΕΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΥΤΕ ΙΣΙΩΣΕ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΝΑ ΠΙΑΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ. Η ΣΚΥΛΛΑ ΕΒΟΥΡΗΣΕ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΠΟΥ ΕΠΕΙΕΝΕ ΑΚΟΜΑ....ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ.... :D ΕΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟ8ΚΙΑ ΜΟΥ...ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ......ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗ ΠΕΡΙΠΑΙΞΙΜΟ ΕΦΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.....ΟΥΛΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΣΙΩΠΗΣΕ....ΡΕ ΜΙΤΣΙ ΛΑΛΕΙ ΜΟΥ...ΕΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΜΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ??? :oops: :oops: ΕΓΩ ΕΚΡΟΥΖΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΓΕΛΟΥΝ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΛΛΙΤΣΙ....

ΟΠΟΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΛΙΤΖΙΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ :D :D :D
sotiris!129

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

τα περτιζια που καλικοσα δεν τα θυμαμαι αλλα φραγκολινες και λαγους ανετα!
πρωτη τεταρτη παω σε ενα τοπο που ιδα σημαδια αρσενηκιας φραγκολινας καμω τον τοπο τπτ γυριζω να φιω μαλαη ο σκυλος φτανει μεσα στην περιφραξη ενος αγροκτηματος που ειχε ακακιες περιμετρικα.... φρρρρρρρρ μεσα στες ακακιες εμειναν μου τα φτερα της!!!
περνουν με τρις παρεες ενα τοπο για φραγκολινες με το που κατεβενουμε το αυτοκινητο 2 κοπελια ετελιοναν τον ποταμο που ηταν να καμουμε εμεις! οπα λαλαω εφαμεν την!
φκαλει μιαν ο παρεας εν εκαταφερε να την παιξει! τουτι ηταν εν θα εβρουμε αλλη λαλω!
μια φαση μαλαη ο σκυλος μου ημουν 100% οτι εν να την φκαλει... φρρρρρρρ μια θυληζια γυριζω το οπλο βλεπω πισω που το πουλι τον παρεα μου δεν εκαταφερα να παιξω ζιαμε, περνα που μεσα στην μεση μας εβλεπα τα μαθκια της μπαμ μπαμ 2 καλιζια! ευτυχος μετα επαιξα 3 εγω και 1 ο ενας ο παρεας επιαμε τες 4ς μας 4 ατομα και 2 περτιζια!
ξαναπαω ζιαμε μονος μου ενα απογευμα μαλαη μαλαη ο σκυλος φρρρρρρρ πλευρο πεντακαθαρη μια αρσενικια μπαμ μπαμ παει!!!!
ξαναπαω μετα που 7 μερες μαλαη μαλαη 20 λεπτα!!!! φρρρρ πλευρο μου παλε πεντακαθαρη αρσενικια εβλεπα τες βουλες της μπαμ μπαμ παει!!!
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από FRANCHI »

θυμάμαι που πήγαμε κυνήγι φασιανού και πέρδικας στο εξωτερικό με σκύλλους english pointer δεν εχάναμε σιηπεθκιά. Εβουρούσαν οι σκύλλοι μπροστά εφερμάραν και αν δεν επηγέναμε εμείς δεν σηκώνονταν οι φασιανοί 2μ μπροστά μας. Επέξαμε αν θυμάμαι καλά 26 φασιανούς και 20 πέρτικους 2 άτομα 1 μέρα και εγώ κυνηγούσα με τον ξάδελφο μου γνωστό σκοπευτή με μετάλλια. Όλα τα πουλιά χτυπημένα με την πρώτη ντουφεκιά και παίζαμε με την σειρά. Σε κάποια φάση ήταν η σειρά μας να μας τραβήξει η κάμερα για να την βάλουν την φάση στην ταινία που θα εκάναν ...πέρνουμε θέση και οι 2 πίσω από τους σκύλλους και φρρρ ελικόπτερο απογειωμένο ο φασιανός μπάμ χ 4 και πάει.. 8-) Ήρταμε Κύπρο τσιαι όπου τσιαν επειέναμε εξέραν μας οι καλλικάες :roll:
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Koutsofteros »

Κατ'αρχήν, Καλόν νέο έτος σε όλους!
Επίσης 1ο. να μας επιτρέπουν οι συνθήκες να κυνηγούμε και 2ο. να έχουμε και επιτυχίες!
Καμια φορά το 1ο το θεωρούμε αυτονόητο...αλλά δεν είναι!
Πρέπει να χάσουμε και καμιά-θκυο σεζόν, για να εκτιμήσουμε την αξία του να βρίσκεσαι απλά στο κυνήγι, ανεξαρτήτως αποτελέσματος....(πέρσι κυνήγησα μονο 4-5 ώρες, οπόταν φέτος απόλαυσα το κάθε λεπτό!)
Δαμέ, το καλλίκωμα παίρνει και άλλη διάσταση. Είναι απλά μια εμπειρία, δεν εχάθηκεν ο κόσμος ακόμα τζαι πρέπει να το χρησιμοποιούμε για να βελτιώσουμε τες ικανότητες μας...

Για να έρτουμε στο θέμα μας. Κατ αρχήν έχω μιαν καταγγελία να κάμω. Επερίμενα τους παλιούς του φόρουμ να δώσουν το καλό παράδειγμα τζαι να σεινισφέρουν στο τόπικ. Όπως λέει τζαι ο τίτλος....έννεν αντροπή, ούλλοι εκαλλικώσαμε... :lol:

Και επειδή μια εικόνα είναι 1000 λέξεις, αλλά ένα βίτεο είναι 1.000.000, έτο πως έκλεισα την κατά τα άλλα επιτυχημένη μου σεζόν..(34 περδ).
Ξέρω το ότι τα έκαμα ΟΥΛΛΑ λάθος, αλλά το ελαφρυντικό μου είναι ότι δεν κυνηγώ με σκύλλο, και δεν έχω εμπειρία της φραγκολίνας τζαι του φερμαριστού...Το 90% των πουλιών που παίζω όμως, εν σηκωτά που εμένα.. :roll:
Εnjoy...but please dont laugh :cry:

Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Anthimos »

Ax ρε Κουτσοφτερε , ξυνεις πληγες ....

Εσυ τουλαχιστο δικαιολογιεσαι......
Φετος εγω 4η νομιζω εξορμηση αφησα την γρια εμπειρη σκυλιτσα μου σπιτι για να ξεκουραστει απο τα αρθριτικα και πηρα μόνο τον 9 μηνων σεττερ που μου εδειξε πολυ καλα σημαδια αφου μαζι με την " δασκαλα " του μου φερμαρε και πέρδικες και φραγκολίνες....

Προς το τελος της παγανιας μας και σ ενα απροσμενο σημειο που αν και ξαναβγαλαμε φραγκολινα στην περιοχη εκει ηταν λιγο εκτος φασης περνει ενα ιχνος το βρεφος και με χαρακτηριστικες κινησεις πονταρει μιαν αναθυμιαση και καταληγει στην πιο εντυπωσιακη φερμα που ειχα δει απο αυτον μεχρις εκεινη τη στιγμη...

Εγω να κατουρω κόμπο κομπο και να μην ξερω τι να περιμενω μιας και ηταν μια ξεροπαλλουρα μεσα σε ψηλα χορτα που μονο λαγοτοπο θυμιζε " εγω να γελω μόνος μου με την εικονα της φερμας και να περιμενω"

Περνα σχεδον μισο λεπτο , τιποτε !!
Μπαινω κοντα κλωτσω την παλλουρα , τιποτε!!

Ο μικρος αγαλμα και να κατεβαζει σασπενσιον οπως καμνουν χαρακτηριστικα τα σεττερ σε εντονη σταθερη φερμα

" Γαμωτο εν ποντικα λαλω που μεσα μου"

Κατι ταρασσει μες την παλλουρα και ο μικρος αλλαζει τοπο και μπλοκαρει

Ξανα κλωτσω την παλλουρα .....φρρρρρρρρρρρρρρρρρρ, μια φραγκολινα στο μετρο ( θυλικια) σιεζει μου ενα κοτσιρουι ...επωμιζω εγω με απαθεια ( εν να την λυσω , λαλω :geek: ) Μπαμ-Μπαμ μια πουπανω τζαι μια πουκατω της :ugeek: :ugeek:

Να μου μπιες μαχαιρι εν εφκαλλα γαιμα , για το μωρο παραπανω ....... :oops:
Γαμοσταυρους στον εαυτο μου μιας και ο σεττερ εν εμπορουσε να μου πει τιποτε , ξεροκαταπια τζαι παρακατω!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:
Να μου μπιες μαχαιρι εν εφκαλλα γαιμα , για το μωρο παραπανω ....... :oops:
Γαμοσταυρους στον εαυτο μου μιας και ο σεττερ εν εμπορουσε να μου πει τιποτε , ξεροκαταπια τζαι παρακατω!!
i feel you dude
εν εγυρισε να σε δει μες τα μαθκια σαμπος ζε να σου λαλει ηντα μαλακας εισαι ???
ε κουτσοφτερε μιαν απορια πολλα μεγαλη, κυνηγας και εχεις την camera ανοιχτη ουλην την ωρα?
εγω που εχω ζε σκυλο ζε οσες φορες την ειχα πανω εν επρολαβα να την ανοιξω ! :lol:
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Koutsofteros »

ΚΑΛΛΙΚΑΕΕΕΕΣΣ!!!!! Χαχαχα :lol: :lol:
:oops: :oops:
sotiris!129 έγραψε: ε κουτσοφτερε μιαν απορια πολλα μεγαλη, κυνηγας και εχεις την camera ανοιχτη ουλην την ωρα?
εγω που εχω ζε σκυλο ζε οσες φορες την ειχα πανω εν επρολαβα να την ανοιξω ! :lol:
Όι ρε φιλε, εν μπορείς συνέχεια. Έχω την σχεδόν συνέχεια πάνω τες τελευταίε εξορμήσεις, αλλά ξεκινώ την σε κάτι τοπούθκια που εν hot spots ή άμαν περιμένω να σηκώσω κάτι (φερμάρω τζαι μόνος μου..μεν νομίζεις!!! :roll: ). 1.5 ώρα το πολλυν αντέχει.
Στην περίπτωση δαμέ, επερίμενα τζαι εν επερίμενα... Στην περιοχή εσήκωσα 2 μαζι μιαν ημέρα, αλλά μόλις που τους έσυρα μια μπηχτή. Προχτές θα επεράσαν 10 μονοστέφανοι με σιήλλους, ακόμα τζαι 10 λεπτά πριν φτάσω, αλλά ήθελα να το κάμω το κομμάτι να μου φύειο καημός. Εν εσήκωσα τίποτε, είπα να πιάσω τον όχτο να πάω ως την άκρη, τζαι στα τελευταία βήματα πριν στραφώ, επετάχτην η μαυρογέριμη.. Έκπληξη, ενθουσιασμός, απορία, θαυμασμός, σιουρκά....έτα ούλλα τζιαμέ... :lol: :lol:
Ραντεβού για του χρόνου..για ξεκαλλίκωμα τζαι servis.
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
sotiris!129

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εφκαλα 3 παιξηματα ζικλας εχτες την κυριακη για να καμω επιτελους ΤΕΣΤ αλλα τωρα που τα ειδα εν γραφει ημερομινια 2011 ...... :oops:
ετσιακαρα ηβρα αλαξα τα σεττινγσ τωρα φκαλει με σωστη ημερομινια
τα videos ομως εν θα τα βαλω τωρα μεσα για να μεν φανερονω τους τοπους που παω κυνηγι στην ζικλα φετος ! που να τελειοσει το κυνηγι εν να τα βαλω :roll:
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από dangerous »

sotiris!129 έγραψε:εφκαλα 3 παιξηματα ζικλας εχτες την κυριακη για να καμω επιτελους ΤΕΣΤ αλλα τωρα που τα ειδα εν γραφει ημερομινια 2011 ...... :oops:
ετσιακαρα ηβρα αλαξα τα σεττινγσ τωρα φκαλει με σωστη ημερομινια
τα videos ομως εν θα τα βαλω τωρα μεσα για να μεν φανερονω τους τοπους που παω κυνηγι στην ζικλα φετος ! που να τελειοσει το κυνηγι εν να τα βαλω :roll:



εντζιε ενννοας το εννε??
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ...ΟΛΟΙ EKAΛΛΙΚΩΣΑΜΕ

Δημοσίευση από Nikos »

Καλημέρα κοπέλια και καλη χρονια....

Κατά την άποψη μου τα μεγάλα καλλικώματα γίνονται σε βολές που λέμε '' εν χάνεται''....
Κάπως έτσι την πάτησα κι εγώ, πλησίαζα σε ένα αέρα και είχα στο μυαλό μου ότι μπορεί να έκρυβε κάποια περδίκια, άλλες φορές που είχα κάνει την παγανιά αυτή , ελεγα απο μέσα μου, αχ και να πεταχτεί που δαμέ και εννα τον κάμω πατσιαούρι.... Ε να που αυτή την φορά πετάχτηκε, μπαμ μπαμ και παει καλύττερα ο κουμπάρος, και ακουω και τον κουμπάρο μου απο κατω...εεεε κουμπάρε παει να σ'αγκαλέσει!!!
Υγεία λαλώ του, εννα τον εβρουμε ξανά λαλώ του με τα κοππελούθκια που εννα μας κάμει του χρόνου.... ;)
Ετσι ειναι , αν είναι να πέζαμε το κάθε πουλί και κάθε λαγό που βλέπαμε σημαίνει δεν θα έμενε τίποτα για να κυνηγήσουμε... ;)

Νίκος Α.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”