ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ

Απάντηση
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ

Δημοσίευση από axerkwtis »

εκλεισε αδοξα η κυνηγετικη περιοδος στην τελευταια εξορμηση στο Παραλιμνι και ο λογος εν να γραφτει πιο κατω..με 2 καλιτζια πλατινενια..
παμε στο γαμο και ενημερωνω τον φιλο πανικο πως αναπνεουμε τον ιδιο αερα..ο ανθρωπος εν θα επηενε τζινι αλλα επειδη τον επιασα ειπε να παει για την παρεα και ακουοταν στην φωνη του η χαρα πραμα ασυνηθιστο..ξεκινα το κεφι και το ποτο στο γαμο ηπια καμποσο..φκαινει σε μια φαση μια στην πιστα εφερμαρα οπως το αβαταρ μου διπλα εσηκωσα και ποϊ και νουρο πανω..εμεινα παλουτζι εν εταρασσα εκαμνα ακινησια..θωρει με ο θειος μου λαλω του πε μου στοιχεια για την περτικα και ειμαι σε θεση βολης..εν την ηξερε και ρωτουμε αλλο ατομο λαλει μου..
'αρεσε σου και σενα..?εν χαρτωμενη παντρεφκεται του χρονου.....
μπαμ μπαμ παει το καλιτζι....(εμεινε μας μονο η εικονα της και κεινο το χαμογελο της μες την πιστα που μας εσυρε..ασσεν και κεινο)
που τζιαμε και τζι μονο ποτο και να την θωρουμε ωσπου στο τελος εν εθωρουν ιντζα επηα εππεσα και βαλω ξυπνητηρι το πουλακι τσιου 5:30 να σηκωστω να παμε το γυρο μας με τον πανικο..το πουλακι τσιου επαιζε αλλα εγω εσυρνα καλιτζια...σηκωστηκα 11:30 με μιαν κκελε καζανι..επιασα τον πανικο ειπαμε τα λιο και συμφωνησαμε να κανονισουμε εξορμηση καπου στην μεση της αποστασης πραμα που εν να γινει..
εν να θυμουμαι τουτα τα 2 καλιτζια για πολυ τζιαιρο παντως και ευχαριστω τον φιλο πανικο που ηταν προθυμος να κυνηγησουμε μαζι...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”