ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Απάντηση
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Εγω ακομα να καταλαβω γιατι καμνεται προβλημα. Ο ανθρωπος λαλει το καθαρα. Εν τζιαι εθελαν να τους πεξουν, αλλα οπως επηεννε η παγανια μονο κατω εμπορουσαν να παν εν εμπορουσαν να παν πισω. Εγω πιστευω οτι οι λαοι εν μονοι τους που εδιουσαν μες τα σκαγια γιατι ηταν τοσοι πολλοι στην περιοχη που εν ειχε φαι να φαν τζιαι ηταν απελπισμενοι :D :D
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Δημοσίευση από AU-79 »

andreas mouzouras έγραψε:Εγω ακομα να καταλαβω γιατι καμνεται προβλημα. Ο ανθρωπος λαλει το καθαρα. Εν τζιαι εθελαν να τους πεξουν, αλλα οπως επηεννε η παγανια μονο κατω εμπορουσαν να παν εν εμπορουσαν να παν πισω.
Ναι ρε γα...το καταντησε εκεινη παγανια μια Οδυσσεια.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

AU-79 έγραψε:
andreas mouzouras έγραψε:Εγω ακομα να καταλαβω γιατι καμνεται προβλημα. Ο ανθρωπος λαλει το καθαρα. Εν τζιαι εθελαν να τους πεξουν, αλλα οπως επηεννε η παγανια μονο κατω εμπορουσαν να παν εν εμπορουσαν να παν πισω.
Ναι ρε γα...το καταντησε εκεινη παγανια μια Οδυσσεια.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ε ναι ρε φιλε σκεφτου να επρεπε να φκουν πανω με 16 λαους βαρος !!! εγω ενα 2kg εκρατουσα την κυριακη και που επεια στο αυτοκινητο εκαμα και 20 λεπτα να ισσιοσει η πλατη μου :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”