Παρέα για κυνήγι στην Πάφο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Παρέα για κυνήγι στην Πάφο

Δημοσίευση από admin »

Φίλε Νίκο χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω την μικρή ανταπόκριση που είχες για κυνήγι με άλλα άτομα με αυτά που θα γράψω . Δυστηχώς το κυνήγι είναι κάπως ιδιαίτερη ενασχόληση. Με τον κυνηγετικό σου σύντροφο πρέπει να έχεις μια σχέση καλύτερη και απο την σχέση με την γυναίκα σου. Για να καταλάβεις εγώ και ο αδελφός μου δέν πάμε κυνήγι μαζί γιατί δέν τα βρίσκουμε τουλάχιστο στο ενδημιικό. Άλλες οι δικές μου αντοχές και δυνάμεις άλλες οι δικές του. Άλλο κυνήγι μου αρέσει εμένα άλλο εκείνου. Επίσης ζούμε και σε πονηρές εποχές όπου το θήραμα είναι λίγα και ο καθένας αν ξέρει και κανένα τόπο καλό τον προστατεύει. Σίγουρα στο κυνήγι των αποδημιτικών τα πράγματα αλλάζουν εκεί είμαστε πολύ πιο χαλαροί. Φυσικά υπάρχουν και άτομα που γυρεύουν συντρόφουν και είανι καλή ευκαιρία και για εσένα και για άλλα άτομα να κυνηγάνε μαζί αφού πρώτα γνωριστούν. !!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Παρέα για κυνήγι στην Πάφο

Δημοσίευση από Nikos »

Φίλε Άριστε με βρίσκεις σύμφωνο σε αυτα που λες, χωρίς να πιστεύω ότι αν κάποιος, ο όποισδήποτε φιλοξενηθεί απο κάποιοιον στην παρέα του θα γίνει τόσο μεγάλο ζήτημα.
Όπως και να έχει ανακαλύπτεις μόνος σου περιοχές, όπως και έκανα, αλλά αλλο να έχεις και μια καλή παρέα.
Συντροφο στο κυνήγι δόξα τον Θεο έχω το σκυλί μου , που δυστυχως λόγω ανώτερης βίας δεν θα μπορώ να τον πάρω μαζί μου για να μην το ταλαιπορήσω και ο κουμπάρος που θα μείνει επαρχία Λεμεσου.
Απλά κάποιες εξορμήσεις είμαι Πάφο, οι περιοχές που κυνήγησα πέρσι , φέτος είναι ενα μηδέν.Και έτσι πήρα τα κουβαδάκια μοθ και πηγα σε άλλα βουνα...:)έχει ο Θεος!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”