Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

FRANCHI έγραψε:
solon loyka έγραψε:
ΠΑ-ΠΑ-ΓΑ-ΛΟΣ.....ΣΗΜΕΡΑ :)
ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.....Η ΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΦΙ ΣΗΜΜΕΡΑ :D
ΚΑΤΕΒΕΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΠΑΝΙΑ ΑΡΧΙΖΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ .....ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ....ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ...ΚΑΤΕΒΕΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΠΑΛΕ ΠΑΝΙΑ,ΠΑΛΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.....ΣΠΑΣΙΜΟΟΟΟ :)

ΧΑΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΡΥΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΑΤΟ :P :P :P
μπράβο Σόλων θηρίο η ξατσικορόνα βάλλω στοίχημα εν που τες μάνες
ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΑΝΩ ΠΟΥ 10-15 ΠΟΥΛΙΑ....ΓΕΜΑΤΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ :evil:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από isimerinos »

Πανικος Setter έγραψε:τζαι συνεχίζουμε , παρεπιπτόντως εκαταντισα ο κλαμουρις του φόρουμ
όχι μονο κλαμουρις αλλα τζάι αχαπαρος , κάποιοι το ξέρουν και είναι καιρός να το μάθουν και οι υπόλοιποι
την προπερασμένη κυριακή έπρεπε να κρατώ 5 μπεκάτσες και πήρα μονο μια , τέσσερις φερμαριστες και
μια σηκωτή , καλιτζι πάνω στο καλιτζι
μίλησα με τον άριστο το μεσημέρι τζάι μου είπε ότι εκαπνιστικε σήμερα το πρωί , λαλώ του τζάι εγώ ότι με καπνισματα μας πιάνουν μεν τίποτε , όπως πάμε μόνο με μαύρη μαγεία μπορεί να γίνει κάτι
πάω το απόγευμα στο χωρκο σε ένα τόπο που είχα υποψία ότι μπορεί να κρατα καμια μπεκάτσα ,
με το που φτάνω ππέφτω πάνω σε μανιταρά , παω παρακατω , κυνηγός , πάω παρακάτω μανιταράς
πάω σε άλλο τόπο
μόνος μου επιτέλους , ξεκινώ πανιά
πάω , πάω , μόλις περνω τις πρώτες ενδείξεις ( 2 . 15 ) για μπεκάτσα ήταν σαν και άνοιξες το διακόπτη να τρέξει νερό , βούρος πίσω στο αυτοκίνητο
περαστικά μου , τζάι από του χρόνου

πανικό εσύ τι κάμερα έχεις ?
sotiris!129

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε πελλε ναμπον να καμουμε μαζι σου!
φετος πρην το κυνηγι ελαλουν να πω ζε του Πανικου να παμε καμια μερα μαζι κυνηγι, μετα που τες πρωτες εξωρμισης αλλαξα γνωμη :lol:
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από kypros »

KILLER έγραψε:Franchi Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ίσως να μην είμουν τόσο πάνω τους αλλά σαν επιένναν εγύρναν γι αυτό μου έκαμε εντύπωση! Αυτός που έπιασα είχε και σκάι στο λαιμό! Είδομεν!
Η χαι βελοσιτυ ειναι πολυ γρηγορο φυσιγγιο και πεζεται σε ξηρο καιρο. Σημερα ηταν πολυ ψιλη η υγρασια. Κανονικα το ολιμπια σουπερ 32 επρεπε να ηταν καλο οπως και το σπεσιαλ 34.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
sotiris NIKOLAOU

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

1
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από andreasana210326 »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
tzai emeis edw.jpg
tzai emeis edw.jpg

μπραβο ρε σωτηρη.....περασεσ ωραια παλε σημερα
sotiris NIKOLAOU

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

2
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από AU-79 »

kypros έγραψε: σπεσιαλ 34.
Πραγματικα θεος το 34 σπεσιαλ, δεν ξερω γιατι το ευκαλα που το γιλεκο μου εδω και χρονια. Εαν συγκρινω την ασπρη την 35 της βικτορυ απο τα Κυπριακα σε αυτη τη κατηγορια ειναι με διαφορα μπροστα το σπεσιαλ της ολυμπια.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από admin »

Χθές εμείς το πρωί σκώσαμε 4 μπεκάτσες και 3-4 περδίκια ,καλλικώσαμε 2 μπεκάτσες μέσα στα πυκνά πήραμε ένα περδίκι και η ώρα 10 πήγαμε δουλειά τα άλλα πουλιά δέν μας έδωσαν χέρι. Εγώ φυσικά όπως λέει και ο Πανίκκος παρά το ότι σηκώστηκα και καπνίστηκα πρωί πρωί πάλι δέν έσυρα σχιπεθκιά. ,Οι σύντροφοι έμεαναν και πήραν απο δύο περδίκια μέχρι τις 3 όπου και ξεκίνησαν τα νερά. Εκείνο όμως που μου την έσπασε πολύ χθές στην Πάφο και αργότερα στην Λεμεσό ήταν για ακόμη μια φορά η συμπεριφορά κάποιον κυνηγών και βοσκών οι οποίοι δέν μπορούν να ελέγξουν τα ζώα τους σε αριθμό και συμπεριφορά. Εμείς προσπαθούσαμε να κινηθούμε σε πολύ έξυπνα σημεία μεταξύ επιτρεπώμενενης και απαγορευμένης για τα περδίκια. Έρχονται δύο τύπο με δύο διπλοκάμποινα . Η κάσσια απο πίσω ήταν όλη τροποποιημένη για σκύλους. Εκατεβάσαν πάνω απο 10 μπασταρτοιχνηλάτες. Εκατεβήκαν 400 μέτρα μακριά μας και μόλις τα σκυλιά κατέβηκαν αφηνιασμένα άρχισαν γαυγίσματα (νευρικότητας και ανταγωνισμού) και ξεκίνησαν να τρέχουν παντού. Έτσι μας προσήλωσαν 3-4 πουλιά τα οποία πηγαίναμε πάνω τους, στην συνέχεια κυνηγούσαν αυτοί στο ένα βουνό και τα σκυλιά τους στο άλλο. Έβγαλαν και ένα λαγό σε απόσταση 500 μέτρωων απο κοντά τους . Είμαι σίγουρος ότι θα νοιώθουν και ικανοποίηση ότι' Βγάλαμε ένα και μας έφυγε άπαιχτος'. Το απόγευμα πήγα να δώ μιαν παγανιά κοντά στο σπίτι μου κατά τις 3.5 αλλά λόγω καιρού σκεφτόμουν να κατεβώ και βλέπω ένα βοσκό με 30 τσούρες και 20 σκύλους να έρχετε πρός το μέρος μου. όσο για τις ράτσες των σκύλλων πρέπει να είχε απο μπασταρτοχάσκι μέχρι διασταύρωση μπίκλ με αίγια.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από GiorgosT »

Αν και σπασμένες μαλαές σηκώσαμε 2 αλλά ο ένας πρέπει να είχε Άγιο και σίγουρα δεν θα ξανακάνει SEX.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”