Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από admin »

Δέν θέλω είπα να συνεχίσω αυτή την συζήτηση και δέν θα το κάνω φίλε Σάββα θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα , τις θέσεις του Μαρίνου τις συμμερίζομαι απόλυτα και ξέρω πρώτους απο όλους τι προσφέρει και τι δέν προσφέρει το φόρουμ , αλλά είπαμε ορισμένοι έχουν μια τάση να προκαλούν και να πυροδοτούν όχι συζητήσεις καυγάδες ε ρε φίλε δεν το γουστάρουμε αυτό το πράγμα .... εκατηγορήσαμας ουκ ολίγες φορές ότι είμαστε κλίκα και ότι έτσι και ότι άλλοσπος δές προσεκτικα΄τι γράφει ο Μαρίνος !! όταν οι περισσότεροι είναι φίλοι μας και γνωριζόμαστε και σεβόμαστε τις απόψεις ο ένας του άλλου ποιό λόγο έχουμε να τσακωθούμε , γιατί πάντα είναι τα ίδια 5-6 άτομα που ξεκινούν έναν καυγά??
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από canastas »

Καλή Χρονιά σε όλους
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Savvas »

Οκ συμμερίζομαι την άποψη σου.

Όπως πολύ σωστά είπε ο Μαρίνος, ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

με την ευχή ότι όλο αυτό θα μας κάνει σοφότερους
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από canastas »

solon loyka έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΓΙΑ ΦΑΣΣΟΥΑ,ΕΝΑ ΠΟΥΛΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ :)
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ 2013 :?

ΣΩΤΗΡΗ ΑΚΟΥΣΑ ΘΑ ΠΑΕΙΣ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ....ΑΤΕ ΠΕΡΚΙ ΤΕΣ ΕΒΡΕΙΣ ΕΣΥ :D

Και εγώ αυτό ευχόμαι, ελπιζώ η καινούργια χρονιά να είναι καλόχρονια γιατί μέχρι τώρα δεν τις βρήκα πουθενά τις ατίμες.... :evil:
THE BEST THERE IS
istriano ®

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από istriano ® »

Λαθη εγιναν εκατερωθεν. Αλλοι φταιν πολλα αλλοι λιον. Οτι εγινε εγινε, ας προχωρησουμε μπροστα.
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Georgios »

Koutsofteros έγραψε:Σήμερα είδα τα πιο πολλά περτίτζια σε μια μέρα για φέτος!
Στην βούρκα? Μηδέν εις το πηλίκον!!!
Σηκώννουνται που του θκιαόλου την μάνα...έν έσιει έτσι πράμα. Τζαι η τύχη...εναντίον μας σε κάποιες περιπτώσεις που εννα εμπορούσαν να δώσουν σιέρι... Το θετικό, είναι ότι τούτα ούλλα από ότι φαίνεται εφκάλαν την σεζόν.. ;)
1 ορτύκι ήταν το μόνο αξιόλογο (ας πούμε) της ημέρας, αλλά για τόσο περπάτημα....ήταν πολλά λλίο.

Τούτον εξίασε να ππέσει σε χειμερία νάρκη...επέλλανεν η φύση...!

Φιλε μου να σου πω μιαν ιστορια που την εζησε ο πατερας μου φετος περι τις αρχές Δεκεμβρίου ( αφορά φίδια ). Σαν εκάμναμε κανονικά παγανιά πάνω σε βούνο (περιοχή Πιτσιλιάς με υψόμετρο 900 μέτρων) έπαιξεν 3 φήνες. Μιαν αναγιούμενη και 2 μικρές σχετικά. Η μεγάλη φήνα, αφού εμοιράστηκεν στην μέση, επηδούσεν οπως την πελλή και εξανάπαιξεν την να φανταστείς. Αηδίασε πραγματικά και είναι αξιοσημείωτο το γεγονός ότι εκείνη τη μέρα καρπώθηκαν όλοι θήραμα εκτός από αυτόν. Λαλείς να εν κακοτυχία οι κουφάες τελικά?
Άβαταρ μέλους
Viszla
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 04 Μαρ 2012, 12:57

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Viszla »

Καλή χρονια σε όλους παιδιά με Υγεία και χαρά..Εγω απο τις 9 κυριακές φέτος κυνήγησα τις 4 κανονικά (τις τεταρτες δεν μπορώ λογο δουλείας)..3 Κυριακές λόγο τις γέννησης του παιδιού μου και τες 2 τελευταίες λόγω κατάγματος του χεριού όταν γλίστρησα στο κυνήγι τελείωσε η σεζόν χωρίς να το καταλάβω..Ολα τα εκπαιδευτικα των σκύλων από το Φευρουάριο μέχρι τον Οκτώβριο 2 φορες την εβδομάδα για να κυνηγίσω 3 φορές.. Μακάρι να έχουμε την υγεία μας, και το κυνήγι είναι ένα χόμπυ που πρέπει να περνούμε ευχάριστα την ώρα μας και να μην αγχωνόμαστε αν δεν πέξαμε τίποτα και ο άλλος έπεξε και να δημιουργήτε ανταγωνησμός..Χαλαρά με υγεία και χαρά :D
ΚΥΝΗΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΧΩΡΙΣ .....
FYGAS APO TO LIMANI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 02 Δεκ 2012, 15:58

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από FYGAS APO TO LIMANI »

virtualgreek έγραψε:
louisll έγραψε:Homemade χωρκάτικα λουκάνικα +παστουρμάς
Από Harrods

Εαν είναι από το Harrods κόπιασε και πιάσε και το πόστο μου.

Βάλε και το LV κολάν σου! :lol:
ΡΕ ΣΑΒΒΑ,

ΑΝ ΕΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΟ :lol: :lol: :lol: :l :lol: :lo
sotiris!129

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Στο τελος της μερας που εκαταληξαμε παλε?
οπου Σωτηρης και μαλαμα!!! :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:Στο τελος της μερας που εκαταληξαμε παλε?
οπου Σωτηρης και μαλαμα!!! :ugeek: :ugeek: :ugeek:
εχτος εσυ... φιε το τελευταιο μ και βαλε κ..... οπως λεμε κοπανε !!!!!
ατε τωρα αγκριστου και πιενε να διαγραφτεις.... :D
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”