Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ο Θεος μακαρισει τον ανθρωπο.

Πραγματι το κυνηγι ειναι η πιο ωραια διεξοδος. Τα ξεχνας ολα. Και οσοι ειμαστε "εθισμενοι" :) θελουμε τη δοση μας καθε τοσο.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

συλλυπητήρια για το φίλο σου σόλων!! όντως τούτος ο καιρός τες 3 τελευταίες εξόρμησης εν μας άφησεν ήσυχους, όμως την βροχή τη θέλαμε ;)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.... ΕΝΕΚΑ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΥ.....

ΚΑΡΠΩΣΗ 3 ΠΟΥΛΙΑ + 1 ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ :D
ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ....ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :P

Υ.Γ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΚΛΑΡΙΕΣ :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
sotiris!129

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

bravo Κ.Σολωνα αυτα ειναι !!!! εμας σημερα δεν εταραξαν τιποτε! 3-4 πουλια αλλα που μακρια! και μια αλουπα στα 50-60 μετρα που δεν ηθελε να τις δειξω την lebre που εβαλα μολις την ειδα!
οντως ζικλες το προι πρεπει να επαιξαν οι ζικλαριες γιατι ως τες 7:30 δεν εσταματουσαν να παιζουν χαρτουτσιες κατω στα ελιοχωρκα... εχτος ζε αν εν πουλουθκια που επαιζαν, παντος επερασαν λιες ζικλες το προι που πανω στες μουτες που ημασταν!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

solon loyka έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.... ΕΝΕΚΑ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΥ.....

ΚΑΡΠΩΣΗ 3 ΠΟΥΛΙΑ + 1 ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ :D
ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ....ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :P

Υ.Γ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΚΛΑΡΙΕΣ :D
Γεια σου ρε Σόλωνα!! Ο φίλος μας είναι ο μόνος που βάζει κάρπωση στο ενδημικό κυνήγι!

Εμείς οι υπόλοιποι παντίζουμε τις τζίκλες!

Φίλε, διακρίνω την super caccia, κινείται πολύ στο forum!! 8-) Η άλλη είναι η percorso?

Με τι συνδυασμό τσοκαρίσματος τις χρησιμοποιείς; Εγώ προσωπικά την super caccia μόνο με *** την χρησιμοποίησα κ πάλι δίνει ψηλή συγκέντρωση!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Georgios »

solon loyka έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.... ΕΝΕΚΑ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΥ.....

ΚΑΡΠΩΣΗ 3 ΠΟΥΛΙΑ + 1 ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ :D
ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ....ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :P

Υ.Γ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΚΛΑΡΙΕΣ :D
Φιλε Σολων οι σιδερενιες αρχισαν να καμνουν την εμφανιση τους βλεπω και μπραβο σου για τις επιτυχιες... εν τζιε διουν σου παραπανω chance καρπωσης που 3-4 πουλια επειδη ειναι παντα κοπαδιαστες (αυτο τον καιρο) και αυτο εν μειονεχτημα... τουλαχιστον βλεπω παραπανω φασσες παρα τζικλες και γεμωνει το ματι μου.. Για μενα η φασσα ειναι το πιο υπουλο και εξυπνο πουλι
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

SilverPigeonS έγραψε:
solon loyka έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.... ΕΝΕΚΑ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΥ.....

ΚΑΡΠΩΣΗ 3 ΠΟΥΛΙΑ + 1 ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ :D
ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ....ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :P

Υ.Γ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΚΛΑΡΙΕΣ :D
Γεια σου ρε Σόλωνα!! Ο φίλος μας είναι ο μόνος που βάζει κάρπωση στο ενδημικό κυνήγι!

Εμείς οι υπόλοιποι παντίζουμε τις τζίκλες!

Φίλε, διακρίνω την super caccia, κινείται πολύ στο forum!! 8-) Η άλλη είναι η percorso?

Με τι συνδυασμό τσοκαρίσματος τις χρησιμοποιείς; Εγώ προσωπικά την super caccia μόνο με *** την χρησιμοποίησα κ πάλι δίνει ψηλή συγκέντρωση!
ΦΙΛΕ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ Η PERCORSO CACCIA...ΑΠΟ ΤΣΟΚ... 5*ΜΕ Ν6 Η Ν5 ΚΑΙ 2* ΜΕ Ν5 Η Ν3 ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ!!!!!

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟ....ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΥΛΙ ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΗΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΑΛΑ ΚΚΕΦΑ(ΠΟΥ ΛΕΜΕ)...ΕΧΑΣΕΣ ΠΟΥ ΧΕΡΙ :shock:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΙ... ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΗ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΚΑΙ ΠΟΣΩ ΜΑΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ.ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ....Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ :)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

Καπου εξαναειδα τες κυριες...και η περιγραφη εν γνωστη...εεε σωλονα,μα πεζεις τα πουλια τα δικα μου???(βλεπε που εν να τες ξυφτερισης κατω που την δεξια την φτερουγα το ονομα μου) :D
Εκαταφερες και εγελασες τους...εγω εκοψα τες 5-6 εξωρμησεις με ενα πουλι σαν αποτελεσμα
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

mikros έγραψε:Καπου εξαναειδα τες κυριες...και η περιγραφη εν γνωστη...εεε σωλονα,μα πεζεις τα πουλια τα δικα μου???(βλεπε που εν να τες ξυφτερισης κατω που την δεξια την φτερουγα το ονομα μου) :D
Εκαταφερες και εγελασες τους...εγω εκοψα τες 5-6 εξωρμησεις με ενα πουλι σαν αποτελεσμα
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΣ.....ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΣ????
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

Ε που κυνηγω???πας τα βουνα :lol: επαρχια λεμεσου-λαρνακας
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”